Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Tereterku ,właśnie do mnie zbliża się burza :( dobrze że posłuchałaś Małża i zostałaś w domu , w górach burza to straszna rzecz :( Muszę wyłączyć komputer ,bo mam na dachu antenę od internetu i zasuwam do kuchni bo Małż będzie się domagać prawdziwego obiadu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina🖐️ dobry żart, ty myślisz że ja tak trwam i trwam w tej diecie, bez przerwy, jestem tylko człowiekiem, słabym człowiekiem, jak myślisz co robiłam przez ostatnie 3 tygodnie, jak dopadały mnie zwątpienia i słabości? - ZAJADAŁAM, nie powiem żeby to było bardzo niezdrowe żarełko ale częstotliwość i ilości nieprzyzwoite. Efekt - 3kg więcej. Kurna, jak schudnąć to człowiek męczy się i męczy miesiącami, waga jak na zwolnionych obrotach spada w dół, a tycie idzie bez oporów, waga w górę leci jak szalona. Będę próbowała dostać ten lek, nie wiem czy jest na receptę czy bez. U mnie też już się zachmurzyło ale jest ciepło. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam deszcowo leje jak cholerka a u nas komunie mają dzieciaczki. coś napiszę o tabletkach na odchudzanie,ale każdy ma rozum i zrobi jak uważa powiem nie jestem tego zwolenikiem tabletek,poniewaz 2 znajome odchudzały się tez tabletkami co prawda schudły,ale bardzo się żle skończyło na zdrowiu,jedna lezała długo w szpitalu do dzis się leczy. Ale to od was zależy ja tylko wyraźiłam opinie. a moja dietka to mż do godz 18 kolacja,śniadanie jem do 2 godz po obudzeniu,wypijamy 2litry(a czasem więcej) wody niegazowanej uwielbiam cyrankę żywca.no i rano ćwiczę.i czerwona herbatkę pije.dziś zrobiłam sobie od dłuzszego czasu święto lasu i zjadła 4 kawałki placuszka,którego upichciłam,jest w garnuszku proszę sie częstować dobra koniec pouczania. milutkiego popołudnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino - Bondi - rozumiemy sie doskonale - ja też mam niepohamowany apetyt i działam na szkode swojego zdrowia, często kłade sie spać z obciążonym żołądkiem, co prawda nie zajadam stresów tylko przeciwnie nie moge wtedy jeść i to mnie chyba ratuje. Gdybym była bezradna to pewnie też szukałabym sposobu jakiegokolwiek byleskutecznego. A ja nie doczytałam i myślałam, że Beti to lekarstwo wykukała i do niej pisałam o zasadzie "mniej żreć" ;) Skądinąd mądrej zasadzie ;) Tokino - syn sie za nas rano śmiał, że nigdzie sie nie wybieramy i postanowiliśmy siedzieć w domu jak "chrupki" ale teraz lunęło - ściana deszczu za oknem a u mnie pachnie obiadkiem i w perspektywie dobry deser. Takie chwile są miłe a małża Tokino tak jak sugerujesz - nie zasypuje gruszek w popiele tylko adoruje mnie ile wlezie :D:D :D ;) Widać na stare lata też docenił ciepełko domowe :P i ciepłą żonke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko ❤️ bardzo dobrze robisz że pijesz dużo wody ( zwróć uwage tylko jak dla Ciebie jest dobra żebyś nerek nie zawapniła i na szkode sobie nie działała - czasami lepsza jest przegotowana kranówa bo osady minerałów robią sie często na nereczkach. Dorze też robisz że pijesz czerwoną herbatke no i że ćwiczysz ❤️ Ja też wróce do ćwiczeń jeszcze w domu bo jak mi ucho walnęło i potem cholesterol to przestałam ćwiczyć bo sie bałam że mi jakieś naczynie pęknie ;) Ale teraz wyrównałam cholesterol, ciśnienie mam dobre - moge znowu ćwiczyć brzuszki - nigdy nie zaszkodzi. Ale mnie bardziej tyłek u uda interesują bo przy takim siedzeniu d u p a mi urosła i uda też niestety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w deszczową, ale cieplutką niedzielę:) Bondi myślę, że ten preparat wspomagający dietę na pewno można kupić bez recepty i kurczę może i ja spróbuję? Tokina i jakie słodkości wymyśliłaś na odegnanie smuteczków? Terterku hihi ale się wczoraj naszukałam tego Tanga w telewizorni:o już myślałam, że pomyliłaś programy i puszczają w takim, którego ja nie odbieram, a tu siurpryza, dzisiaj będzie:P Beti Ty się masz z tymi ludziskami no:( pamiętaj, że jako pracownik masz swoje obowiązki, ale też i prawa, Twój szef na pewno zdążył przekonać się, że jesteś dobrym pracownikiem, więc nie bój się i rozmawiaj z nim, mów co Ci leży na wątrobie, ale bez obsmarowywania koleżankek, nawet jeśli ich nie lubisz:o no chyba, że te baby będą bezczelnie oczerniać Ciebie wtedy sobie nie żałuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi wracając do tabletek na odchudzanie, pewnie Twoje koleżanki stosowały leki z pochodnymi amfetaminy - tak tak były i takie, nielegalnie sprowadzane z Czech i te są bardzo niebezpieczne:o te o których my piszemy to suplementy diety i w miarę są oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przyłapałam Cię na piciu wody smakowej, nununu masz chlipać czytą wodę niegazowaną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wot siurpryza Zuziku ❤️- problem był w tym, że ja tuż po północy rozmawiając z Wami sprawdzałam program TV i uruchomiłam go "naprzód" niepotrzebnie robiąc poprawke na nową date. Ale dzisiaj oglądam :P:D No to kochana ❤️ zaraz po obiadku (u mnie późno bo sami będąc nie spieszymy sie :P) robię "fajf oklok" :D:P i podaje tera misia :D:D:D z malagą oczywiście bo co prawda butelki rano powywalałam ale jedna się ostała :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku to już robię miejsce na misia tera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja idę spalić trochę kalorii przy desce do prasowania:P nie lubię tego( heheh a cóż ja lubię;) ) ale w wygniecione ciuchy to wstyd:P do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :D Bonitko ..koniecznie antybiotyk lepiej zabezpieczyć 👄 bondi ...szukałam w necie na temat tego cuda i chyba się skusze :D tylko jak myślisz czy naszym żołądkom nie zaszkodzi w końcu tam nic takiego nie ma a czytałaś o tym Fosamina Forte ?ja nad tym się zastanawiam :D kosmitko ..i u mnie co jakiś czas leje 👄 Banderesku ..przyjemnej prcorki 👄 Zuziku..szkoda że wczoraj nie podrzuciłaś mojej córce wyprasowała mi pełny koszyk :D👄 Beti ...ty to masz na własne życzenie z tą pracą nie słuchasz nas jak ci radzimy załap się do dużego sklepu 👄 terterek ..jest super :D 👄 Dla wszystkich miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ropberta ja wszystko mam na własne życzenie całe moje życie jak robie tak mam dzwoniłam teraz do szefa jak mam pracować a on do mnie ze on nie wie mówie mu ze jego córka nie odbiera telefonu i nie wiem jak mam isc do pracy co mam robic a on do mnie że też nie wiem i sie wkurzyłam jestem zła jak osa a w dużych sklepach narazie nie potrzebuja mam złożone podanie w biedrące i lidlu i nic narazie najlepiewj by było jakbym wogóle się nie urodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti ...nie myśl że my mamy w życiu same słońce ,tylko pozbieraj się do kupy dziewczyno i do przodu głowa do góry .A tymi słowami o urodzeniu krzywdzisz swoich rodziców tak nie wolno mówić 👄 Dziewczynki u mnie nie pada idę w plener biorę parasol pasa i jego Pana :D bondi ...to jest bez recepty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo, hallo Melduje sie Wasza odkleszczona kolezanka:P Ja siedze w domu bo u nas dziwnie jest bardzo, leje, burza a za chwile swieci slonce. Jednym slowem nie wiadomo co zrobic. Najlepiej w domu bo w ogrodku tylko czyhaja na moje zdrowie kleszcze:O Beti dobrze ze zlozylas podanie do pracy w duzej firmie. W tej malej nie bedziesz szczesliwa. Jak tu konkurowac z corka szefa? Wiem ze nie mozesz sobie pozwolic na przerwe i nigdzie nie pracowac. Do tego czasu musisz sie jakos zaaranzowac. Wytrzymac, ale nie dac sobie wskoczyc na glowe. Jak pisze Zuzik masz nie tylko obowiazki ale i prawa. A Twoje czeste bole plecow to nie tylko zwyrodnienia. Psychika i problemy robia swoje. Zmienisz prace bedziesz duzo zdrowsza. Dziewczynki u nas w sklepach mozna kupic bez recepty tabletki wiazace weglowodany. Zmniejsza to przyswajanie weglowodanow o 10 % . 10 % to wydaje mi sie troche malo, a tabletki sa stosunkowo drogie. Ale moze trzeba bedzie sprobowac, bo robie sie coraz wieksza:P. Jutro ide na mamografie i juz sie boje:( Niby nie mam czego, nic specjalnego sie nie dzieje, ale wiecie jak to jest:o Kazda kobieta boi sie o swoje cycuszki:( Terterek podziwiam Ciebie za chec do malowania. Fajna sprawa mozna sie odprezyc, tylko przy malowaniu robi sie straszny balagan w domciu. Dobrze przynajmniej ze akryle nie smierdza. A piwonie trudno jest malowac. A teraz robie sobie kawe i pochrupie sobie troszke slodyczy. Nalezy mi sie jakas pociecha za stres z kleszczem i strach przed jutrzejszym badaniem. Milego wieczoru zycze wszystkim. I nie przegapcie tanga:P Jestem bardzo ciekawa na koncowy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam na mysli ze jestem bardzo ciekawa jak wyjda Terterkowi piwonie:O , nie myslalam o tangu:P Ja tez chce "tera misiu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberta ja nie mówie ze wy macie zawsze super w życiu każdy coś ma więcej już nie będe pisać o mnie i moich głupich problemach a coś nie umię się pozbierać jestem taka nieporadna i tyle Terterku dzieki za klawunie i tria misu jestpyszne jutro ide do lekarza był u mnie brat z mała teraz poszedł bo wieczorem koło 21 jedzie do pracy cały czas pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):) Dziewczyny.hi.hi noce są dla seksu a nie dla boksu:):).Ja robiłam to pierwsze i dlatego mnie z Wami nie było wczoraj:):). Teraz także zaglądłam tylko na momencik bo sąsiadka ma przyjść obglądnąć kotki a te rozrabiają na całego i piękniejsze z każdym dniem.U mnie pogoda w sumie niezła ale teraz robi się coraz pochmurniej i coś czuję że pogoniłyście chmury w moją stronę:p Miłego wieczorku życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ..daj spokój nie obrażaj się tylko działaj kochana i pisz przecież nie pisałam ci że piszesz bzdury nie wmawiaj sobie że taka jesteś powiedz sobie dam radę i nie dam się nikomu pomiatać .👄 Ja nie poszłam na spacer bo chmura goni chmurę jest tak w miarę ciepło ale co z tego tylko mszycy będzie i komarów .👄 Wesołku Jeden ..dobrze tak trzymaj 👄 bonitko ..trzymam kciukasy będzie dobrze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Mam nadzieję że załapię się na tera misia, chyba nie wrąbałyście wszystkiego:D Wróciłam ze spaceru, dzisiaj w moim mieście ul Dąbrowszczaków obchodzi swoje święto, a że jeszcze nie pada to poszliśmy, chociaż chmury coraz ciemniejsze. Roberta dopiero poczytałam e necie na temat tych tabsów, jutro zobaczę co będzie w aptece, to kupię. Trzeba się trochę wspomóc. Wrzuciłam parę zdjęć do garnka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zaglądam na moment bo do tej pory nie miałam internetu :( a teraz jest tylko co z tego jak nade mną znów czarna chmura i już grzmi :( pewnie znów wyłączy internet i nie wiadomo kiedy włączy:( Też jak Zuuzik zajęłam się prasowaniem ,bo jednak na pieczenie i slodkościowanie jednak dałam odpór . Bondi , co tam trzy kiloski na plus skoro było chyba z 30 na minus :) drobnostka. Niestety moje stresy też zajadam i nawet ostatnio nie wchodzę na wagę ,by nie doznać jeszcze większego stresu. Roberto cieszę się że u Ciebie nie było zagrożenia powodzią i mogłaś spać spokojnie. Beti Ty się nie obrażaj tylko tak jak pisze Roberta nie daj sobie wejść na głowę . Co za kolejny palant -pracodawca - co nie wie jak i gdzie Ty masz pracować a swoją drogą powiedziałaś mu że nie możesz pracować tylko na 2 zmianę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina 30 to ja miałam w planie, zrzuciłam 20, a gdzie jeszcze 10, , a teraz 13.😭 Nie potrafię powstrzymać się od jedzenie kiedy jestem w dole, albo coś mi się nie układa, mam zwichrowaną psyche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik ja pije niegazowaną wode,ale niesmakową tylko podobna do kranówy Roberta niewiem czy byłaś na @ czytałaś masz wiadomość ode mnie:) a wiecie ,ze dziś jest Światowy dzien bez cyckonosza:) to jak rozprawiacie o tabletkach to znajoma bierze ALLI wiem,że lekarz jej przepisał schudła. słoneczko się u mnie pokazało a przedtem bylo tak niskie ciśnienie ,ze usnęłam nawet nie wiedziałam kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzuewczynki ja się nie obraziłam przepraszam że tak pisze nic mu nie móweiłam przez telefon bo mnie wkurzył i już nic nie umiałm powiedzieć bo bym była ryczała i jeszcze raz przepraszam jak was uraziłam nie chciałam i nie obraziłam się ❤️👄 jestescie kochane i wiem że dobrze piszecie i radzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie spóźniłam się na tera misia:P Kosmi biję się w swój bufet ogromny;) i zwracam honor, napisałaś, że lubisz cyrankę żywca, a ja przeczytałam cytrynkę;):P hehe Beti spróbuj się troszeczkę uspokoić, chciaż rozumiem, że jest Ci ciężko, bo znerwicowana jesteś bardzo:o i pisz, pisz jeszcze raz pisz, w ten sposób rozładujesz choć troszkę emocje, a my zawsze Cię wysłuchamy, wesprzemy, a jak trzeba damy klapsika;) (żartuję oczywiście z tym klapsem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×