Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Witam🖐️ jestem już w domciu po urlopiku jeszcze go ma do niedzieli ale jużjestem u siebie wczoraj przyjechaliśmy było super jestem zadowolona i szczęśliwa jego rodzinabardzo s4rdecznie mnie przyjeła i byli dardzo dobrzy dla mnie jego trzy siostry i rodzice naprawde bylo super całe wesel bawiliśmy się przetańczyłam prawie cała noc a szczęsliwa jestem dlatego że poprostu chce ze mną być na dobre i złe chociaż narazie żadnego ślubu nie planujem nie w tym roku a co pozniej zobaczymy pozdrawiam Was bardzo serdecznie❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku wrrrr, też trochę powarczę, może będzie lżej:( Olewają człowieka Terterku nie jesteś sama, wytrzymamy :O Wyluzuj, zrób sobie wycieczkę rowerową, odgonisz trochę złe myśli❤️ Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti witaj w domu🖐️ Cieszę się że odpoczęłaś i dobrze się bawiłaś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrobie Bondusiu - ma przyjechać jutro córka. Najpierw zaopatrzymy sie we flaszeczke dobrego wina i dopóki tata będzie w pracy to po babsku poklachamy. Ja w międzyczasie uparuje rybke. A jak tata wróci to wsiądziemy na rowery i w las. Już nawet nie będe udawać że mi nie wolno jeździć :P - Przy wypisie powiedziano mi że w ciągu tygodnia moge wrócić do normalnej aktywności (w tym też rower) ale ja odkładałam wszystko na "po" wynikach no i ściemniałam w domu że rower po otrzymaniu wyników :D;) Teraz już nie mam zamiaru czekać - siupne na siodełko i wio do lasu Małgosiu ❤️ ❤️ ❤️ Beti! :D no super! :D cieszą mnie te dobre wiadomości ❤️ Oby tak dalej ❤️ 👄 Na razie Wasz staż jest niewielki - więc prosze Cie bądź ostrożna i dbaj o siebie - ale najważniejsze, że jesteś zadowolona, że facet jest cały dla Ciebie i o Ciebie dba a jak potrafi przetańczyć z Tobą całą noc to skarba znalazłaś Dziewczyno :D bo to wśród mężczyzn rzadkość :D Dziewczynki zrobiłam papryke nadziewaną mięskiem zapraszam I__@@@@@@@@@@@@@__I?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrzcie Dziewczynki jak wiele u nas sie dzieje: w ciągu naszego forumowego stażu Dwie prawdziwie Odważne Dziewczyny potrafiły pokazać, że można zmienić swoje życie jesli sie chce. Brawo Poetka, brawo Beti. Beti - Ty już ślub przerobiłaś, nie musisz sie spieszyć, nic na siłe, ciesz sie chwilą i tym że jesteś prawdziwą kochaną i akceptowaną Kobietą ❤️ A Twoi Rodzice byli na weselu? i jak Go przyjęli? i co na to Mama? Poprawiły sie Wasze relacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze jaka wojna nerwow. Wszyscy sie denerwujemy ale Terterku kochany wyobrazam sobie co Ty teraz przezywasz i Twoja cala Rodzina. Nie daj sie zwariowac Terterku kochany i odsuwaj te mysli o badaniu jak tylko sie da. Najprawdopodobniej trwa to tak dlugo bo zawsze wyniki takich badan przeprowadzane sa przez dwa niezalezne od siebie laboratoria albo przynajmnie odczytuja te wyniki podwojnie. A do tego jeszcze dojdzie nasz polski balagan w sluzbie zdrowia bo w jednym laboratorium maluja w drugim pewnie sie urlopuja... Na pocieche moze byc fakt ze gdyby bylo definitywnie i na mur zl,e pewnie dawno by bylo wiadomo. Szkoda tylko ze lekarz wczesniej nie wyjasnil ze trwa to dlugo bo takie sa procedury. Terterku kochany idz sobie nad jeziorko i wiem ze sie nie da ale moze przynajmniej na chwile da sie rozladowac napiecie. Sciskam Ciebie kochany Terterku mocnooooooo bardzo. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Terterku 👄 trzeba czekać kolejne dni,wiem jakie to stresujące dlatego tym bardziej cieszy mnie że masz plany na ,,nie myślenie,nie stresowanie się,,.Zaprzestanie trzymania kciuków nawet nie wchodzi w grę,trzymamy konsekwentnie aż do dobrych wieści. Jak chodzi o upał to chyba leki zaczynają działać bo czuję się coraz lepiej i upał mi nie szkodzi:).Ja w przeciwieństwie do Małgosi latam dzisiaj jak na dodatkowej baterii,nawet powyrywałam chwasty które mi bezwstydnie rosną.Było gorąco a ja na słoneczku i nic tylko komary mnie strasznie pokąsały,smaczna jestem:p:).Nawet posprzątałam i upiekłam biszkopt na ciacho,jutro skończę. Dzisiaj moje dziecko zakomunikowało mi że ma dla mnie niespodziankę,znając moje zapędy podróżnicze zabiera mnie na wycieczkę.Zarobiła trochę w wakacje i pomyślała o tym aby sprawić schorowanej matce przyjemność.Jedziemy w poniedziałek mamy wrócić w środę w nocy ale nie wiem gdzie bo to ma być niespodzianka.Może dlatego miałam dzisiaj takiego powera?!.Nie będę udawała że nie czuję się szczęśliwa,morda mi się chacha od ucha do ucha:):D Beti👄 Witaj w domu bardzo się cieszymy że już jesteś i to taka szczęśliwa.Twoje szczęście jest i naszym więc oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti kochana z calego serca ciesze sie ze jestes szczesliwa i uklada ci sie w zyciu prywatnym. Po tych latach posuchy nareszcie swieci dla Ciebie sloneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolku podrozniku z zamilowania:) jaka piekna niespodzianke zrobila Ci corcia. Ciekawe bardzo w jakim kierunku wyruszycie. Oby tylko pogoda dopisal. Od jutra u nas szaleje niz Bernard:O Ma sie ochlodzic do 18 stopni:O Ale ja sie ciesze i juz kocham tego Bernarda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki to było wesele z jego strony jego chrześniak się żanił wię z moje rodziny nie był rzaden była u obcych ludzi chociaż on traktowali mnie jek swoją od jego sióstr dzieci mówiły do mnie ciociu a jego siostry po imieniu jak odjeżdzaliśmy wczoraj to jego ojciec do mnie powiedział synowa wię przyjeli mni dobrze mamie narzazie nic nie mówiłam o nas co i jak jutro bęzeimy rozmawiać z nim co i jak i dopiero jej powiem wie tylko córka która powiedziałą że to fajnie i jest szczęśliwa razem ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jestem naprawde szczesliwa w życiu mi nie było tak dobrze jak teraz :) wiecie w czym mi dobrze jest naprawdę super a co do ślubu to sie nie będe spieszyć bo nie potzrebne nam to do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti najwazniejsze ze corka akceptuje Twojego nowego partnera i cieszy sie Twoim szczesciem. Podstawy do udanego zwiazku juz sa:)+ A co do slubu? Nie wiem po co to dzisiaj sluby sa potrzebne:O Przewaznie wszyscy tak robia, ale w zadnej ksiazce nie jest napisane ze koniecznie do szczescia potrzebny jest slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i ja Mama zaakceptuje z czasem twoj nowy zwiazek Beti. Zobaczy ze jestes szczesliwa, Twoj facet dba o Ciebie, kocha i szanuje Ciebie. Czegoz wiecej mozna pragnac dla swego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzimy w ciemnicy, bo malz nie pozwala odslonic rolet i ogladamy telewizornie. Bardzo chwala nasza polska gospodarke. Mowia ze wlasciwie swiatowy kryzys nas nie dotknal. Milo sluchac, chociaz nie wiem czy to jest takie dobre dla nas ze zlotowka stoi tak wysoko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 👄❤️! Terterku! A...własciwie nic nie piszę tylko jestem serduchem z Tobą i czekam na dobre wieści! Pozwól, że w Twoim imieniu, w ramach wyluzowania wypiję trochę ponad normę :-p :)...no i wiadomo, ma być o.k.!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto :-D! Już strzeliłam kielonka za Twoje wyniki!!!! Super! Wesołku! Cieszę się, że lepiej się czujesz i jeszcze na dodatek masz niespodziankę w formie wyprawy :-D! Całuski posyłam 👄 Beti! cieszę się, że tak się układa i jesteś szczęsliwa. Podziwiam Ciebie za odwagę i otwartość - oby było jak najlepiej :-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzato! Cieszę się, że Plotuś ma się dobrze, przestał boleć mnie żołądek - tak się martwiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko! Nie dziwię się, że żyjecie w zaciemnieniu! Ja spuszczam rolety w kuchni i już podjęłam decyzję, że zamówię roletę do pokoju Teo (nad kuchnią) - to okna na południowy zachód. Gdyby nie wentylator w dużym pokoju, dziś chyba byśmy odpłynęli :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie was całuję, u mnie skończył się pewien etap napięć - pewnie zacznie się następny :-p. Może się pojawicie dzisiaj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku - w takie upalne dni jak dzisiaj rano o ch łodziku opuszczam rolety i dajemy rade. Ale wentylator chodzi cały czas. Ja póki co napije sie za dobre wyniki Roberty YYYYYY Zdrówko! ❤️ a jutro z córką (własnie przyjechała) kupimy sobie winko i po prostu zaleje robaka :D bo ileż można wytrzymać :D:P Bechemotku - wygląda na to że u Ciebie stres tak jak u nie lokuje sie w żołądku i brzuchu - ja też ciesze sie że Plotuś zdrowieje , bardzo mi go było żal. No i jego Pani było mi zal bo miała zmartwienie i niepokój. Wesołku - a może Córka porywa Cie w fajne miejsce połączone z jakimiś relaksującymi zabiegami w salonie SPA? oj jak ja bym chciała!!!! Moja koleżanka (jedna z emerytek) tak właśnie miała - jej córka wykupiła 3dniowy pobyt w SPA w jakiejś małej beskidzkiej miejscowości - bez pośpiechu, przeszły pełen relaks, zjadły dobrą kolacyjkę, były wymasowane, wypomadowane i zrobione manicure i pedicure, był fryzjer i kosmetyczka z maseczką odżywczą. Chciałabym żeby moja córka na coś takiego wpadła - cieszyłabym sie :D:D:D Bonito - front gorący a w najbliższej przyszłości chłodny - od Ciebie idzie :P więc ciesze sie że niedługo złapiemy oddech i dychniemy troche od upału ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku! Buziam mocno, dobrze, ze Córa przyjechała :-D - relaksujcie się!!!! Moja siostra na 50 -lecie dostała od synka wycieczkę do Bangkoku - piękna sprawa, on jest tam przewodnikiem...ale mnie przerazają temperatury :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem🖐️ Nareszcie uporałam się z ręcznikami, jestem padnięta:( Wesołku zazdroszczę ci niespodzianki. Nie mam córki, dużo straciłam, syn fundował mi bilet na mecz, bo sam miał z tego korzyść. Ale dobre i to nauczyłam się zasad gry w piłkę nożną :D Bechemootku 🖐️ Czyżbyś ścięła włosy na krótko? Dobrze że już ciężkie dni masz za sobą, ale dlaczego już przewidujesz następne:( Też już nie mogę doczekać się chłodnego frontu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki U mnie tez kilka razy dziennie prysznic dzis to już temp pobiła rekord przekroczyło w słońcu 50st. ja też chcę do spa a najlepiej nad wodę mój strumyk wysechł wiecie co dziewczyny ćwicze te testy wczoraj się wkurwiałam ,bo 3,4błędy robiłam a można zrobic 2.jak mój przyjedzie to podowiadujemy się o dobrego instruktora,bo do tego co chodzilam to napewno nie pójdę. zostawim wodę niegazowaną pare zgrzewek gdyby się pić chciało,bo ja już pół żuka wody wypiłam::P:P a i musiałm troche babci do rozumu przemówić,ale najważniejsze ze z dorym skutkiem chyba że pod to nasze szare bure kolorowe uśmiechnięte zycie wisnióweczki YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY,chyba ,ze ktoś woli bimberekVVVVVVVVVVVV i piweczko UUUUUUUUUUUUUUU za nas i nasze zdrówko, a do tego dorzucam po kawałku trzęsidupki:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 😭😭 wypadł mi kot przez okno!! 😭 😭 😭 zrobiłam przed spankiem troche przeciągu w domu - otworzyłam szeroko lufcik w sypialni i wyszłam spokojna bo małż tam był. I za czas jakiś usłyszałam popłakiwanie kota 😭 myślałam że go zamknęłam niechcący w szafie ale nie znalazłam Wyjrzałam przez okno i z przerażeniem stwierdziłam że mój kochany kotulek siedzi na daszku dwa piętra niżej 😭 Jaka ja gnałam na dół!!!! matko kochana!!! wlazłam na ten daszek i zgarnęłam kota a trzęse sie jeszcze teraz. Podrapałam nogi i ręce bo wdrapywanie na ten daszek nie było łatwe. Rozglądałam sie czy nie idzie jakiś facet żeby mi pomógł ale trzeba było działać szybko - więc zrobiłam to sama 😭 😭 Wzięłam go na ręce i przyniosłam do domu, trzymałam mocno żeby mu do głowy nie przyszło wyrwać sie. W domu okazało się że chyba jest cały, chodzi spokojnie wszystko zewnętrznie jest OK - tylko jak spadał to zarył troche mordką i ma podrapany nosek, być może ząbkiem też zarył. Na razie daje mu spokój ale jutro obejrze go dokładniej i wezme żeby obejrzał weterynarz, czy nie ma jakichś ukrytych skutków 😭 😭 😭 mój kotulek kochany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham łapką na dobranoc🖐️🖐️🖐️ i buziam 👄 Beti bardzo się cieszę razem z Tobą👄 Terterku nie zamartwiaj się kochana zobaczysz wszystko będzie ok👄 Małgosiu 👄 Bondi wiem, że nie z żelaza ale czasem tak bywa, że wali się ze wszystkich stron no ale postaram się "zwolnić" ;) duża buźka👄 Roberta no to bardzo dobrze, że nie wykazało refluksu :) a takim razie te bóle rzeczywiście mogą być na tle nerwowym przecież tyle co Ty teraz się nadenerwujesz i są skutki 👄 Zuuziczku na @ Ci napiszę ;)👄 Pa,paaaaaaaaaaaaaaaa do jutra dziewczynki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kawusia i inne napoje czekaja.Zapraszam Terterku dobrze,ze kociak cały ale rzeczywiście sprawdz u weta gdyby było cos nie tak,wiem co teraz przezywasz bo ja nigdy tez nie myslałam ,ze do tego stopnia wezmie mnie i moja rodzinę chory kot.Wiem moze pisałam za duzo na jego temat ale wiecie jakoś sie cieszyłam bo jak zyc jak w domu lezy chory,głodny i nic nie można zrobić ,teraz przyzwyczaił sie ,zę podczas jedzenia musze koło niego siedziec.A je ilosci łokropne Fajnie,ze z córka mozesz pogadac o wszystkim i sie odstresować i pilnuj swojego kociaka na parapetach. Bechemotku widzę kochasz zwierzęta nawet te na odległość.Juz niech nie boli Cie zóładek przez mojego Plotusia.Ale napisze teraz jest bardzo grzeczny ,nie oddala sie od ogrodu wcale. Masz rację jakis etap życia za Toba i oby wreszcie zycie bez nerwów. Wesołku ciesze sie z Tobą,ze wyjedziecie z córką gdzieś na zasłuzona niespodziankę. Bondi pewnie ręczniczki pachnące juz w szafce. Dziewczynki dzisiaj mam zamiar wreszcie wziac sie za roboty domowe,wczoraj naprawde chodziłam z kata w kąt nic mi sie nie chciało a dzis cały dzien jestem samiutka w domu bo małz cały dzień pracuje,dzieci jada nad wodę to moze podgonię robotę.Może opuści mnie wreszcie ten leń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×