Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Kosmi brawo:D i nie ma się czego bać zapisuj się na nauki i wio:) napisz jeszcze jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez do fryzjera ,ale na przyszły poniedziałek,oj ja to bylam w kwietniu,ale ja scinać farbować i pasemka,nad morzem strasznie mi włosy wyjaśnialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik zapewniam Cię że nie ma to jak krótkie włosy :P też zapuszczałam i było mi z tym źle, teraz mam prawie takie jak przed ostatnim cięciem, i już nie mogę :O kiedyś pisałam że zetnę się na zapałkę :P i kto wie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi gratuluję, teraz nie masz wyjścia musisz skończyć , co zaczęłaś:D Zuuzik nie szkoda mi, bo bardzo mnie denerwują, teraz są najgorsze, bo nie mogę jeszcze spiąć. Dużo czasu mi schodzi zanim je porządnie ułoże, nie mam już tyle zdrowia.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki , chyba się już pożegnam, daje znać o sobie nieprzespana noc :O Trzymajcie się cieplutko, spokojnej, miłej nocy 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam:P też miałam krótkie włosy i wiem, że najgorsze jest zapuszczanie, ale do przeżycia:P a roboty jest i przy takich i przy takich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi widziałam na fotkach, że nosiłaś opaskę i co źle z nią było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba,że pójdzeciecie ze mną tam,moj mówi że muszę uwierzyć w siebie,bo on wierzy,ale widzę w we mnie tez jak to dobrze miec takie dobre duszyczki jak wy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik już podjęłam decyzję. Układanie włosów krótkich zajmuje mi 10 minut, a obecnie siedzę 25. Jak dobrze wyjdzie to zrobię fotkę. Dziewczynki też już uciekam do wyrka. Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pójdziecie miałobyć ja krtótkie całkiem miałm,ale sie zle czułam więc teraz tak do pólszyj muszę miec ewtualnie za przed szyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi tak jest psze pani;) dobranoc Kosmi będzie oki:) dobranoc dziewczyny, też się oddalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi nie spiesz się kochana z pisaniem, bo ja później mało co kumam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się ,,oraczka,,:P...Sklep czynny do 21,więc dopiero niedawno przyczłapałam:(((( Cześć tokino:))))bondi :))))Bonitko:))))zuuziku:))))i kosmi:))))) Fajnie tu Sobie❤️gadulicie:D Ja nie pogadulę:O Zaorałam się i wkurzyłam już pierwszego dnia!!!:P...Ale niczego innego się nie spodziewałam...Zaległości masa,baboli masa,ludzi masa...itd:P Od wtorku mam kolejną osobę na szkoleniu:Oale kasy za to nie widziałam,nie widzę i nie zobaczę!!!Już mnie to nie bawiMarnuję swój czas i do tego później muszę ,,świecić oczami,,jak ten ktoś słabo kuma Ot tyle!:O Życzę jutro pięknych i wygodnych fryzurek:)))) Życzę miłego dnia:D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj za pozno wlaczylam komputerek. Ogladalam jednym okiem(drugie zamazane mascia) program o Kubie, sluchalam bosanovy i marzylam sobie... Bondi decyzja o scieciu wlosow podjeta i pewnie nic nie wskoram:O Ale mimo to sprobuje:O Szkoda ze nie napisalam wczesniej ze w tych wloskach wygladasz bardzo ladnie, mlodziej i jakos tak niebanalnie w stylu lat 50-tych, moze to by pomoglo? Ale pewnie jutro zetniesz...szkoda dlugich blond wlosow:( Przynajmniej przez urlopl niech malzyk pospaceruje z dlugowlosa blondyna po Krupowkach:P Kosmi do mnie doszly tylko puste meile bez zalacznika:O Banderasek zakukal do nas po powrocie z pracy:) A Wesolka niet, czyzby bylo az tak zle ze zdrowiem:( Terterku bedzie dobrze! Nie ma innej opcji! Lulajcie zdrowo dziewczynki. Dobranoc. Fote zaraz wpakuje do gara, ale jutro ja wywale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 na kawusie zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? herbatke (__)? (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? (__)? (__)? no i mamy nowy tydzień Śniadanko: jajka na miękko, http://domowymsposobem.blox.pl/resource/IMG_0300.jpg twarożek z jagodami, masełko i chlebuś orkiszowy http://przepisy-light.pl/upload/chleb_orkiszowy.jpg Zostawiam w lodówce sporo napojów bo dzisiaj upał ma być. Dla mnie tam jest sok pomidorowy mmmm uwielbiam :D Pozdrawiam wszystkich i życze miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ija :d dziękuję za sniadanko,, terterek👄 Ja podobnie jak ty nic nie panuje do czasu badania i oczywiście wyniku bryy.:( Jutro idę dać sobie w zyłkę badanie tarczycy ponoć muszę jak mialam problemy z nią :D Dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku ja z miłą chęcia kawusi sie napije. Nowy tydzień,dla mnie trudny chyba będzie,dzisiaj chcemy sie zapisac z Plotusiem na popołudnie na wizytę (moze uda nam sie na dzisiaj) i napisże boję się tego jakos,bo moze trzeba będzie podjąc decyzję trudną zależec to będzie od rtg. Cały czas jakoś myslę o tym.ale musowo w koncu cos z tym zrobić.A tyle przetrzymało nas 2 weterynarzy.Leczyli nie na to co trzeba. Roberto czy dobrze pamiętam w tym tyg idziesz na gastro? Bonitko dobrze,ze przeczytaliście dokładnie umowe przed wypozyczeniem samochodu.Gdzies zawsze moga byc haki,(najczęściej pisane drobnymi literami) Banderasku czyli praca znowu i nic się nie zmieniło ,dalej cięzko jest Tokino Ty cały czas zajęta jesteś widze a napisz jaki samochód wybrał syn bo chyba nie doczytałam. Bondi ja na nadciśnienie mam własnie co piszesz Aniopil(coś takiego) ale mam go stosowac tylko w razie wysokiego ciśnienia. nie systematycznie na razie. tez jak pisze Terterek niebezpieczne sa skoki ciśnienia a ja mam przewaznie niskie ale czasem zdarza sie wysokie.Wtedy biore ten lek. Pszczółko kiedyś robiłam ogórki z musztardą ale jakoś nie bardzo chcieli jeść .Więc odpusciłam. Bechemotku wreszcie zobaczyłam Twojego M.Fajnie wyglądacie i dobrze,ze choc na chwile gdzies wyjechaliście. Terterku a kiedy bedzie wynik,juz pewnie na dniach>?Cały czas mysle ale musi byc wynik dobry przeciez az takich jakiś złych objawów nie białaś w końcu Wesołku daj znac zycia,ze jestes w domu i wszystko OK Zuziczku ale odwiedz jednak lekarza ,mimo lepszej szyi ,cos doradzi na plecki. Lece dziewczynki teraz do kuchni i w końcu wezmę sie za jakąś robote. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi fajny prezent dostałas od Małza teraz tylko nalezy dokończyć dzieło rozpoczete i w droge. ja kiedyś tez dostałam mój drugi samochód na dzień Kobiet od małza ( a moze to był tylko zbieg okolicznosci) Ale 2 lata nim pojezdziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki👄👄 Przepraszam za to milczenie ale ostatnimi dniami głównie leżałam bo źle się czułam.Teraz także nie jest za najlepiej ale mam nadzieję że idzie ku lepszemu.Jak się pewnie domyślacie odmówiłam hospitalizacji i jakoś dogorywam w domowych warunkach:p:).Pewnie się nastroszycie że nie chciałam iść na ,,białą salkę,, ale dopóki nie muszę nie idę.Mam do porobienia kilka wizyt i badań ale i tak w sumie wiadomo co mi dolega więc nie muszę się z tym bardzo śpieszyć.Biorę leki i czekam aż zaczną działać,hi,hi.No i ogólnie jestem do pupy,taki zgryziony a następnie wypluty człowieczek.Dobrze że to teraz a nie przed wyjazdem mi się przytrafiło,wtedy to byłoby żal:( No dobra nie marudzę napiszę tylko że mi nawala serducho abyście nie musiały się zbytnio głowić co też ten Wesołek tym razem nawywijał:):D. Czeka nas ponoć piękny tydzień,szkoda że teraz upały źle na mnie działają no i ponoć burze także mają się nam przetaczać po nieboskłonie.Najważniejsze to się nie dawać i di przodu,hi,hi bo jak się odstaje od czołówki dostaje się w zadek.Mój zadek ostatnimi czasy mocno pokąsany:p:). To na razie całuję wszystkie bez wyjątku i to popo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim wróciłam od fryzjera, wreszcie ścięta tak jak lubię . czyli krótko :D i lekko mi z tym :D Wesołku, cieszę się że wreszcie jesteś ale jak słusznie zauważyłaś należy Ci się porządne manto za to że nie zostałaś w szpitalu. Przecież tam miałabyś wszystkie badania porobione od razu, bez czekania i jeżdżenia po przychodniach i czekania na terminy. Widzę że wciąż nie myślisz o sobie tylko cały świat jest ważny. Przecież Małż dalby sobie radę jakiś czas sam, no chyba Twoje zdrowie jest najważniejsze niż to czy facet na obiad zje gotowane czy zje pajdę chleba ze smalcem. Wiem że teraz już nie odkręcisz sprawy, ale proszę Cię jeśli tylko Ci się pogorszy a wolałabym by się poprawiło ale gdyby to proszę Cię nie wzbraniaj się więcej i daj sobie chwilę wytchnienia na białej sali. Małgorzatko, współczuje tej wędrówki z Plotusiem ale co zrobisz, może to tylko ość mu się wbiła, to ją wyciągną i będzie oki. Co do auta, to nie pisałam jakie, bo to przecież nie moje, ale co tam, kupili czarne volvo. Dziewczynki u mnie pełnia lata, słoneczko opala wszystkich nie opalonych i podpieka tych już przyrumienionych, podobno ma tak byc cały tydzień. Moja mama dziś wyjechała na tydzień do Węgierskiej Górki, aż jej zazdraszczam, sama muszę siedzieć w domu:( Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie pogoda-zyleteczka. Slonce swieci nie chce myslec co bedzie po poludniu. Chyba trzeba wyciagnac z piwnicy wentylator. Wesolku❤️ dobrze ze zajrzalas do nas choc na chwilke. Z serduchem nie ma zartow. Musisz teraz pomyslec o sobie. Jak juz nie chcesz isc do szpilala, bo kto chce? to przynajmniej oszczedzaj sie fizycznie i oszczedzaj nerwy.Uspokoj swoje skolatane serduszko Mocno Ciebie sciskam, przytulam i zycze jak najszybciej powrotu do formy sprzed urlopu. Kosmi gratuluje zakupu nowego autka. Teraz koniecznie musisz zaliczyc brakujace egzaminy, przelamac sie i zaczac jezdzic. W koncu nie mieszkasz w milionowym miescie i jazda nie bedzie az taka trudna. A prawko jest Ci potrzebne. Jak bedziedz dluzej zwlekac to bedzie jeszcze trudniej. Trzymam mocno kciuki za powodzenie. A teraz wyciagam rower i pruje do apteki. Po poludniu bedzie taki skwar ze nie dam rady pedalowac. Wsiem zycze pieknego dnia. Trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwilkę przed obiadkiem,u mnie tez śiweci i prazy słoneczko,ale ja po obiadku chyba wybęde z dzieciakami jakoś nie mogę usiedzieć na dupsku,gdzie jeszcze niewiem napewno przed siebie. buziaczki narka🖐️ za dziewczyny trzymam kciuki wiem najgorsze czekanie ale wszystko bedzie dobrze. życzę wszystkim radosnego i słonecznego tygodnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Byłam u fryzjera, obcięłam się na krótko, jestem zadowolona:D Do południa były u mnie burze, ale było bardzo przyjemne powietrze, po południu zrobiło się duszno. A od jutra czekają nas upały, ja nie chcę😭 Pochodziłam trochę po sklepach ale nic mi się nie rzuciło w oko:( Bechemootku dzięki za fotkę. Byłam mile zaskoczona. Narzekałaś na wagę a ja widzę uśmiechniętą, zadowoloną, zgrabną kobietę przy boku ciacha:D Dobrze że wyrwaliście się na małą wycieczkę, zawsze to jakaś odskocznia od codzienności. Tokina dzięki za pocztę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wieczorkiem dziś wpadam tylko na chwilkę, obiecałam sobie, że wcześniej (sic!) położę się spać:P Wesołku dobrze, ze się pokazałaś, ale smutno mi, że niedomagasz:( już kiedyś pisałaś o problemach z serduchem, trzymaj się kochana👄 Bechemotku wyglądasz świetnie:) i nie wmówisz mi, że to dlatego, że teściowa już odwieziona;):P Bondi i Tokina ostrzygły główki, jak się w takich fryzurach czujecie najlepiej to tak ma być, nic na siłę:) Małgoś paluszki za Plotusia trzymam, oby nic nie wymyślili:o Bonita u mnie też duszno, jak jadę swoją bryczką, a klimy w niej brak to nóżki się sklejają:P oby do jesieni:) dziś objrzałam Och Karol 2 - fabuła banalna do bólu, ale Adamczyk jest the best, uwielbiam go w rolach komediowych, można boki zrywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×