Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstrząśnięci nie mieszani

jak pozbyć się byłej?

Polecane posty

Gość wstrząśnięci nie mieszani

Od pewnego czasu nie możemy się pozbyć,byłej partnerki mojego partnera.Wymyśla tysiące powodów,dla których powinna się z nim spotkać.Nawet posunęła się do prób negocjowania ze mną warunków jego ewentualnego powrotu do niej. Nawet sugerowała,że udajemy związek żeby on mógł zrobić jej na złość.Ciąża(dowód w postaci testu kuzynki) też już była.Ma ktoś ciekawy pomysł na zakończenie tej farsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadaQdqaDQ
nie reagowac kiedys sie odczepi jak wezmiecie slub to na 100% skapituluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrząśnięci nie mieszani
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrząśnięci nie mieszani
Nie ma pomysłu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrząśnięci nie mieszani
Taką rozmowę we troje mamy za sobą. Nawet małpa na nk wstawiła ich wspólne foty z opisami jakby nadal razem byli. To ciężki przypadek głupoty i proste rozwiązania są mało skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrząśnięci nie mieszani
po rozmowie z nami stwierdziła,że nasze uczucie to tylko zauroczenie i radziła mojemu partnerowi powrót do niej. Pojechała nawet na Święta do jego rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrząśnięci nie mieszani
Ani mąż,ani dzieci.Znali się kilka miesięcy.Od dłuższego czasu nie grało,nie sypiali,w końcu odszedł.Zaczęliśmy być razem i zaczęła się jazda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrząśnięci nie mieszani
Dodam,że to dojrzała kobieta po 30-tce,matka dwójki dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli to nie jest byla, nierozwiedziona z nim zona z glupawa nadzieja na poprawe stosunkow, proponuje zebrac dowody i faktycznie pojsc na policje. Pod ewentualnymi fotkami na NK Twoj TZ moze napisac "prosze o usuniecie mojej fotografii, na ktorej umieszczenie tu nie wyrazilem zgody i zaprzestanie nekania nas. nie jestem z ta pania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrząśnięci nie mieszani
Dziś napisała,że umówiła mojego faceta do wróżki,żeby się upewnił,że dobrze robi będąc ze mną.to wariatka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna 0000
a ten facet twoj to jakas dupa wołaowa ze nie umie ją w koncu zgnoić za jej zachowanie ????????? jak tego on nie zrobi to to będzie farsa a nie związek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna 0000
Przecież to jasne jak słońce że ta Pani neka was bo chętnie by znalazła jelenia któryby jej pieniążki przynosił i wychowywał dzieci... działa perfidnie wiec dlaczego On nie umie się postawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×