Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prasująca

_Dlaczego większość z was nie prasuje pościeli?__

Polecane posty

Gość posiadaczka elektroluxa
z płótna można co najwyżej zanieść do magla ale to jest dość drogie , mam pościel dzianinową która się prawie wcale nie gniecie , pościele piorę dość często , nie bój sie zarazki i roztocza mnie nie zabiły ;) też mi coś, nie mam nic innego do roboty jak pościel prasować ? ochujałaś ? pomyśl trochę , po każdym spaniu jest wygnieciona to co , codziennie zmieniasz i prasujesz? paniusiu? niektórzy chodzą do pracy i się uczą więc tracić jeszcze czas na coś takiego idiotyzm, no ale jak się nie ma większych zmartwień i jest się na utrzymaniu jakiegoś frajera to sobie mozna pozwolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do betti 77 aleś ty durna
książki weź czasem do ręki zamiast ,żelazka ;) tez mi zajęcie i relaks , pewnie nie masz dzieci bo jakbyś się musiała nimi zajmować i czytać bajki to bys sobie na siłe tego prasowania nie szukała, gacie prasować głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie bo tez mam male
ale po co prasowac posciel??? wymieta nie jest, jak sie wygotuje to jest wysterylizowana a zreszta po co sterylizowac? piore teraz juz raczej na 60, bo na co ja gotowac, skoro czesto zmieniam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie jest zbyt krótkie by je marnować na prasowanie :) znam ciekawsze zajęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej, jestem mamą 4 dzieci
Bo nie jest pognieciona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwestia upodoban i przyzwyczajenia (zeby nie powiedziec indoktrynacji ;) ) ja bym zadala odwrotnie pytanie: dlaczego ludzie prasuja posciel? zastanawiam sie nad tym od dziecka, kiedy to mama i babcia kladly mnie do luzka z taka nimila, sztywna, sliska posciela :o na szczescie w pozniejszych latach i mama zrozumiala, ze to nonsens, nie ma to jak mieciutka posciel wyprana i wysuszona w suszarce, zeby byla wlasnie taka mieciutka i pomietoloniutka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jołki połki and wiadro
skoro Ciebie to tak dziwi czemu wiele osob wypowiadajacych sie tu nie prasuje poscieli to po co piszesz o tym? pochwalic sie chcesz?? czym? ja rowniez nie prasuje i nie mam nic pomietego a jesli ty nie potrafisz zlozyc poscieli tak aby nie byla zmieta to smutne...i musisz prasowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takim paniusiom potrzeba
porządnego ruchania albo jakiegoś zajęcia , mąż ma kochankę i jej nie wydupcy to przynajmniej rekompensuje to sobie prasowaniem pościeli;) kiedyś się maglowało i krochmaliło bo nie prało się tak często jak teraz? nie prasuję pościeli , często zmieniam raz na tydzień a nie jak dawniej raz na kilka miesięcy , nie prasuję też ręczników wystarczy,że są dość często prane.Mam mnóstwo innych zajęć na głowie i nie mam na to czasu ,uważam ,że czeste pranie wystarczy , nawet ciuchy prasuję zaraz przed założeniem .Autorko nie masz innych zmartwień tylko takie czemu ty prasujesz pościel a inni nie? może magiel domowy se kup to przynajmniej życie sobie trochę ułatwisz :D pichtać żelazkiem po poscieli czysty masochizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie z czystego lenistwa ;) poza tym, jak sie pościel dokładnie złoży po wyschnięciu, to nie ma potrzeby jej prasować, a w nocy ty robisz takie rzeczy, że musiałabyś tą posciel codziennie prasować, więc zwyczajnie nie ma sensu. Co do bielizny - ponoć zaleca się prasowac majtki, zwł. kobietom, zapobiega to upławom powstałym od chemikaliów. ale osobiście tego nie praktykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie strasznie głupie
nie macie innych zmartwień? i innych zajęć? takie macie marne życie ,żeby się zastanawiać czemu ktoś nie prasuje pościeli i dlaczego tego nie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.w. :D
ludzie nawet do wyr muszą komuś zaglądać :D poza tym pościel piore w wysokiej temperaturze i to wystarczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiiaa
Jak zaczniemy prasowac wszystko ze wzgedu na usuwanie bakterii,to staniemy się zbyt podatni na choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgodze się z tym.....
j.w. :D ludzie nawet do wyr muszą komuś zaglądać , bo jak chłop porządnie nie wydupcy to se chociaż pościel poprasuje (trzeba sobie brak jakiegokolwiek rekompensować , tylko ,że pewnie męzusiom się nie chce bo wasze marudzenie ich zmniechęca na starcie), głupota , marudy niedojebane a co was obchodzi czy ktoś prasuje czy ktoś do magla zanosia albo jeszcze lepiej ma swój i gosposię która się tym zajmuje , ja nie prasuję tylko składam i piorę w takiej temperaturze jaka jest na metce :P prasujecie pościel korową? co was głupie babska obchodzi co kto robi w domu , nie macie innych zmartwień sobą się zajmijcie znudzone marudy a nie ludziom do szaf i łożek zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej to być na swoim
a co ciebie autorko to obchodzi, ja sie głupotami nie zajmuje nie masz innych zmartwień , może zapytasz w jakiej pozycji sie kąpiecie w wannie równie idiotyczne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstrętne_fleje
Ja nie prasuję, bo jestem leniem. Ale prasować należy, bo to wygląda i pachnie całkiem inaczej. A prasowanie majtek to żadna fanaberia, zapobiega infekcjom pęcherza, drożdżycom, owsikom u dzieci. Zwłaszcza bielizna, ręczniki i pościel powinny być prasowane - to co styka się z ciałem. Reszta według uznania, jak kto lubi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Przed zarażeniem owsikami prasowanie czegokolwiek nie chroni nijak, zarazić się można i drogą wziewną, i na placu zabaw, i w toalecie... 2. Grzyby odpowiedzialne za drożdżycę są w naszym organiźmie cały czas. Rozmnażają się gdy w naszym ciele zajdą odpowiednie dla nich warunki (np. zmiana mikroflory bakteryjnej pochwy po antybiotykoterapii, wahaniach hormonalnych, w stresie...). 3. Infekcje pęcherza łapie z powodu złej higieny, nieodpowiedniego podcierania się w toalecie, picia zbyt małej ilości płynów, faworyzuje je antykoncepcja mechaniczna... Jak nie zadbasz o podmywanie się po "grubszej sprawie", przed i po seksie etc. to majtki możesz sobie gotować godzinami, i nic ci to nie pomoże. 4. Jak już ktoś się tak wszystkiego boi to wystarczy kupić środki do prania/płukania ubrań sportowych czy inne dezynfekujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×