Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochana brunetka

organizacja wesela

Polecane posty

Gość Haliśka Band
Po pierwsze dwie osoby to jest skład minimalny w jakim możemy wystąpić, ale najczęściej gramy w 4-5 osób. Po drugie jakie szorty na weselu ? Jeżeli chodzi Ci o video z eventu dla firmy to owszem, na weselu w szortach nie występujemy, zapewniam :) Ale nie to jest tematem tego wątku. Ludzie co się tak przyczepiliście, nic Wam nie pasuje. Zacznijcie odpowiadać dziewczynie, a nie wylewacie tu jakieś żale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haliśka Band
Jeszcze małe wyjaśnienie słowa BAND, chociaż widzę, że umiesz korzystać z googli. BAND to znaczy (m.in) zespół, a dwoje ludzi może być jak najbardziej zespołem, a że taki zespół nazywamy duetem to druga sprawa. ps. Idąc twoim tokiem myslenia to np. dziewięcioosobowy zespół to też nie BAND tylko NONET, tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespółłłł
dajcie już spokój z przepychankami!!!!!1 polecam zespół heaven:) ja też nie bardzo preferuję 2osobowe niby zespoły bo to taki jakby pleybeck jak mam wyrzucać na takie atrakcje kasę to wolę iść po DJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespółłłł
a autorce doradzamy...TY się próbujesz promować my wyrażamy własne opinie:) P.S.nie podoba mi się demo na www:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haliśka_Band
No i nagle Ci przeciwni reklamie zaczeli się sami reklamować. Zaczeli od oczerniania, poprzez awoją reklamę, a skończy się na tym, że jeszcze zaczną nas polecać :) Zespół Heaven (też mam google) 4 osoby prawdziwy BAND) Śpiewają do podkładów (nie wiem co robią w czwórkę na scenie) mało tego demo nagrane przez Vocoder (dla niewtajemniczonych takie urządzonko, które dociąga wokal do tonacji.) Kolejny zespół który się zareklamował wprost: Military man (chyba, już nawet nie chce mi się przeglądać tych złośliwych, pełnych nienawiści i zakompleskionych zespołów, które krytykują inych. Są tak profesjonalni, że nawet dział demo mp3 nie działa. Pewnie więcej zespołów się tutaj wypowiedziało, ale Ci to już w ogóle się nie chcą przyznać (potem się dziwią, że niektórzy mają terminy na 1.5 roku do przodu zajęte) ps. do Heaven Jezeli promujesz swój zespół (Heaven z Jedrzejowa) przynajmniej tak mi się wydaje (że to nie Heaven z Werbkowic) to musisz się bardziej postarać, bo gwiazdorzy z Werbkowic (sorki jeżeli źle odmieniam, ale naprawdę nie wiem gdzie to jest i jaka jest forma podstawowa, a ignorancja niektórych członków tego forum, naprawdę mnie nie zachęca do głębszych poszukiwań) są wyżej w G.. A demo nie musi się podobać. Cytowałem wcześniej staropolskie przysłowie: " jeden woli ogórki, a drugi ..." No i na koniec gdzie są te Twoje opinie ? (do zespółłłł) Oczywiście my ( CYT."my wyrażamy własne opinie" -liczba mnoga) zespółłłł ma rozdwojenie jaźni, albo wpisuje się pod róznymi nickami ( MÓJ TYP !!!) ps. Chyba że panuje dyktatura (czyt. kierownik zespołu=MY) Oczywiście nomenklatura jest zależna od regionu (Św.Mikołaj=Gwiazdor=Dziadek Mróz=itp, pewnie jest jeszcze kilka nazw, ale już jestem zmęczony i idę spać)) Zyczymy wszystkim dobrej nocy. A Młodym Parom wymarzonego ślubu i wesela, a przede wszystkim NOCY POŚLUBNEJ :) DOBRANOC ps. WE WILL COME BACK ! :)) Życzę WSZYSTKIM dobrej nocy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haliśka_Band
Od teraz piszę jako Haliśka_Band. Myslałem, że to kulturalne forum, ale w sumie jak poczytałem i wszyscy no name jadą na siebie, to ja będę czarny nie pomarańczowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haliśka_Band
Nie wiem o co chodzi z tym logowaniem, profil dodany, a nadal piszę jako niezalogowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haliśka--wstydź się!!!!!!!! jak chcesz się reklamować to reklamuj się ale oczernianie innych to już chamstwo...cóż tylko pogratulować...ja choćby dlatego bym Cię nie wzięła na własne wesele zespół Heaven z jędrzejowa dość fajnie gra na weselach..byłam gościem na jednym i bawiłam się świetnie:) jeśli musicie łapać się takich chwytów to współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
military też byłam ja weselu na którym grali...więc tanie posty schowaj do kieszeni... a może napisz coś jeszcze na CREDENCE za chwilę będą grać u mnie.znam ich z innych wesel,ale może tych też pooczerniasz?! eh cała kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haliśka_Band
A w którym miejscu odczytałaś oczernianie zespołu Haeven z Jędrzejowa ? Przeczytaj powolutku mój post jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haliśka_Band
Nie znam Credence tak samo jak tamtych zespołów (przynajmniej nie osobiście) Nie oczerniam tylko wyrażam swoje zdanie. Wypowiedziałem się na temat tych co zamieścili swoją reklamę wprost, tak jak pisałem. Oni piszą o mnie to ja im odpowiadam. Uwielbiam to forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie znasz tych zespołów to po co piszesz????? aby wyrazić się o nich i tym jak graja trzeba by posłuchać ich na jakimś weselu a zdaje się nie byłaś...ja tak i zespoły te grają super :) co do reklamy jesteś jedyną reklamującą się wprost...i to dość nieudolnie:) miłego dnia...i wielu klientów bo chyba z tym kiepsko skoro pokuszamy się o takie zabiegi na kafe:) Dziewczyny szukając zespołu najlepiej poszukać na normalnych stronach,forach...popytać znajomych, podjechać obejrzeć płyty itp dema na stronach często są przekłamane--sama się o tym przekonałam szukając zespołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam tylko jedno i kończe dyskusję... TY jako osoba z branży muzycznej powinnas siedzieć cicho i nawet mając bardzo złe zdanie na temat konkurencji nie powinnaś się wypowiadać:) bo świadczy to o twoim....eh... zresztą złowa krytyki z twoich ust odbierane są jako złośliwość konkurencji itp ja pracując w branży kosmetycznej mając fatalne zdanie o co niektórych moich konkurentach nawet jak klient ich zbewszta nie wchodzę w dyskusje...zachowuję to dla siebie...ale do tego trzeba taktu i dobrego wychowanie czego niestety niektórym brakuje...życzę owocnych OCZERNIEŃ w stosunku do zespołów których państwo nie znacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haliśka_Band
1. jak nie znasz tych zespołów to po co piszesz????? aby wyrazić się o nich i tym jak graja trzeba by posłuchać ich na jakimś weselu a zdaje się nie byłaś...ja tak i zespoły te grają super Będę się powtarzał, napisałem, ponieważ napisali o nas. Na weselu nie byłem z nimi, ale słuchałem czy też widziałem ich strony i mogę się na ten temat wypowiedzieć. 2. super=dość fajnie OK :) 3. co do reklamy jesteś jedyną reklamującą się wprost...i to dość nieudolnie Nie wiem czy zauważyłaś/eś, że ani razu nie umieściłem swojej strony. Co zaczeli czynić inni bezpośrednio. 4. cyt.1 miłego dnia...i wielu klientów bo chyba z tym kiepsko skoro pokuszamy się o takie zabiegi na kafe. cyt.2 ja pracując w branży kosmetycznej cyt. 3 Dziewczyny szukając zespołu najlepiej poszukać na normalnych stronach,forach... No i sama sobie życzysz wielu klientów. Bo nie wiem w takim razie co tutaj robisz. Hipokrytyczka. No i oczywiście słowa uznania, że przyznajesz się do tego, że się udzielasz na nienormalnym forum. 5. dema na stronach często są przekłamane popytać znajomych, podjechać obejrzeć płyty - zgadza się dlatego pisałem wcześniej o vocoderze. Można też nagrać w studio itd. dlatego my umieszczamy pliki video z imprez. 6. TY jako osoba z branży muzycznej powinnas siedzieć cicho - No i tutaj nie TOBIE decydować. CYT.Wikipedia. "Wolność słowa prawo do publicznego wyrażania własnego zdania oraz poglądów, a także jego poszanowania przez innych. " 7. życzę owocnych OCZERNIEŃ w stosunku do zespołów których państwo nie znacie Nie widzaiłem żebyś zabierała głos jak oczerniali nasz zepół. 8. TY jako osoba z branży muzycznej powinnas.. Właśnie o tym wspominałem, totalna ignorancja, albo niemożność zrozumienia tekstu. Chodzi mi o słowo powinnaś - jeżeli odnosisz się do naszego zespołu powinna być użyta forma - Powinniście. Jeżeli do mnie. To jak byś czytała co piszę, użyłabyś formy - Powinieneś. Przeczytałem jeszcze raz forum i błąd ten się powtarza. Raz piszemy incognito, raz jako poważna osoba ? Pozdrawiam Marek (On :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haliśka_Band
jak nie znasz tych zespołów to po co piszesz????? aby wyrazić się o nich i tym jak graja trzeba by posłuchać ich na jakimś weselu a zdaje się nie byłaś...ja tak i zespoły te grają super ad. Słyszałem w necie. Oni piszą o mnie ja odpowiadam. co do reklamy jesteś jedyną reklamującą się wprost...i to dość nieudolnie ad. Wprost to widziałem linki do stron zespołów, ja odpowiadam nie podałem swojej strony. miłego dnia...i wielu klientów bo chyba z tym kiepsko skoro pokuszamy się o takie zabiegi na kafe ad. Nawzajem (patrz pkt następny) Dziewczyny szukając zespołu najlepiej poszukać na normalnych stronach,forach...popytać znajomych, podjechać obejrzeć płyty itp dema na stronach często są przekłamane--sama się o tym przekonałam szukając zespołu ad. Pozdrowienia z nienormalnego forum, na którym są przekłamane ogłoszenia. (patrz dalej :) ) ja pracując w branży kosmetycznej mając fatalne zdanie o co niektórych moich konkurentach nawet jak klient ich zbewszta nie wchodzę w dyskusje... no comment :) 09:47 [zgłoś do usunięcia] taka sobie jaaaa (lamia07@o2.pl) dodam tylko jedno i kończe dyskusję... TY jako osoba z branży muzycznej powinnas siedzieć cicho i nawet mając bardzo złe zdanie na temat konkurencji nie powinnaś się wypowiadać bo świadczy to o twoim....eh... zresztą złowa krytyki z twoich ust odbierane są jako złośliwość konkurencji itp ad. Wolność słowa prawo do publicznego wyrażania własnego zdania oraz poglądów, a także jego poszanowania przez innych. Szacunek :) życzę owocnych OCZERNIEŃ w stosunku do zespołów których państwo nie znacie. ad. (patrz mój post wcześniej) A w którym miejscu odczytałaś oczernianie zespołu Haeven z Jędrzejowa ? Odpowiedzi oczywiście nie ma. Jest natomiast przeprowadzony atak krytyki :) No i na koniec mówiąc o ignorancji. Szkoda, że nie pokusiałaś się o czytanie moich postów. Pewnie byś zauwazyła, że piszę w formie męskoosobowej. Zrozumiałbym jakbys się zasugerowała nickiem Haliśka Band, ale wtedy powinnaś pisać w liczbie mnogiej ( wy - jako zespół, band, duet :) ) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchela25
Polecam zespoły i djów z Muzycznego Centrum www.kusza.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haliśka_Band
taka sobie jaaaa poniżaj się dalej... No i widzimy elokwencję tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My załatwiliśmy wszystko w 3 miesiące :) pierwszą datę ślubu mieliśmy na 21 sierpnia 2010, salę rezerwowaliśmy 2 lata wcześniej. Katechezy przedmałżenskie skończyliśmy w wakacje 2009, bo na oststanią chwilę w 2010 nie bylibysmy w stanie- szkoła, praca itd. Coś nam się jednak odmieniło i przyspieszyliśmy ślub (w ciąży jestem dopiero od lutego :P). Pobraliśmy się w grudniu ubiegłego roku. I tak jak napisałam wszystko załatwiliśmy w 3 miesiące, oczywiście poza katechezami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,ja podziekuję za jakąkolwiek współpracę z Haliśką nie jest to zespół a tym bardziej jego członkowie na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno jest wybrać dobry zespół, a jak się jeszcze nie widziało na żywo jak graja, to już ogólnie nie jest fajnie. Myślę, że najlepiej jest kogoś podpytać, albo zgłosić się do konsultantów ślubnych, bo oni najlepiej znają się na rzeczy i przede wszystkim są obyci w tym, co dzieje się na tzw. rynku ślubnym. Z tego co wiem, to jest kilka fajnych firm, które świadczą takie usługi, ja kojarzę Gustowne Wesele z Pomorza - profesjonalnie podchodzą do sprawy. Jak ktoś nie wie od czego zacząć, albo ma problem ze znalezieniem czegoś, to dobrze jest się zastanowić nad wyborem kogoś kto mógłby pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolaMaj
pod czas organizacji ślubu o wielu rzeczach trzeba pamiętać, nie tylko o samochodzie czy dj. Moim zdaniem fajnie wesprzeć sie takimi poradnikami http://www.baleweselne.pl/index.php/poradnik-slubny/ , bo i organizacja tematycznego wesela czy wybór samochodu to nie jest tak łatwe jak nam sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No trzeba pomyśleć o tym przynajmniej kilka miesięcy wcześniej, nawet na taki pokaz fajerwerków (jeśli o takim myslisz), ja robiłam z firmą ( www.fajerwerkigorzow.pl ) zapisywałam się na dużo przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam http://www.rcc.pl/ na organizacje wesela i to byl strzal w dziesiątke, bo sala duża, a ja sporo osób zapraszałam, a do tego wszystko można z nimi załatwic - zajeli sie ekipą foto-video, samochodem dla mne i męża, transportem dla gości... nawet nam zaproszenia zrobili.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spiewaczka, a raczej zespol potrzebny Ci :P zobacz tutaj, pierwsza strona jaka mi wyskoczyla w Google www.key-band.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia8383
Organizacja wesela nie jest łatwa, ale warto wcześniej pomyśleć o orkiestrze, fotografie i kamerzyście . Widziałam ostatnio u studia Charles http://www.wesela.charles-studio.pl , że mają w ofercie filmowanie z lotu ptaka, czy ktoś z was miał takie coś? Podoba mi się coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli organizujesz wesele to koniecznie odwiedź http://www.gdziewesele.pl :) Moi znajomi dzięki temu serwisowi zorganizowali wesele w miesiąc i znaleźli tam dosłownie wszystko salę na wesele, dobry zespół, fotografa i kamerzystę, a także fotobudkę na wesele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×