Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eric Cartman

ROZBIŁ SIĘ SAMOLOT Z PREZYDENTEM!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość gsrdbdbebetbeebtetbe
POKOLENIE JP2 Teraz nagle ich wszyscy żałują a na codzień nie zostawiali suchej nitki na nich. Trzeba być konsekwentnym. Codziennie giną setki osób i nikt nawet o tym nie wspomni a wy płaczecie po stadzie nierobów i jednej babie jadze Mam nadzieję, że pisząc baba jaga masz na myśli Jaruge Nowacką. Jeśli kogoś innego to były w takim razie dwie baby jagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie ogarnijcie się
Zginęli najważniejsi politycy...!!! TRAGEDIA w państwie, wiecie co się stanie z gospodarką? Głowa państwa...!!! Szok!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
ma się wypowiadać prezydent kwaśniewski, w końcu ile tych osób bo mówili, ze ponad 80, potem, że 130 a teraz znowu, że ponad 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokolenie zrozum to kretynie ze jak zle mowie o tusku to nie znaczy ze zycze mu smierci tlyko po prostu nie podoba mi sie np jego sposob prowadzenia polityki i tyle ale nie zycze nikomuy smierci. przestan pisac lepiej uszanuj ze zginal prezydent naszego kraju bo to nie byl byle srajdek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przgotujcie sie na wojne
Ruskie kurwy na pewno nas teraz zaatakują . Pewnie przekupili pilota . No kurwa a może sobie jaja robią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem strasznie smutna
Ale Kaczyńscy chyba nie mieli córki. Tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syberia667
jesli ktos komentuje to w taki sposób "za tydzien nikt nie bedzie o tym pamietal" itd. to naprawde chyba nie rozumie co sie stalo. wyobrazam sobie bol ich rodzin i te niepewnosc, bo nigdzie nie ma 100% informacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
póki co komorowski a potem zobaczymy, JEDNO JEST PEWNE< NA PEWNO SIĘ TERAZ WSZYSTKO ZMIENI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wina ruskich
ten wypadek to nie byl przypadek.To byl Z A M A C H od jebanych rosjan😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juka szacunek nalezy sie każdemu po sierci..niezależnie od statusu społecznego..od roli w Państwie..:-( Widzisz żal mi za głupie wpisy ..za to że jako naród nie łaczymy sie w tragedii z członkami rodzin!!!! zmarłych:-( Po prostu Polacy to dziwni ludzie..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik dla POKOLENIE JP"
"malo kto lubil prezydenta i politykow a teraz" - pare linijek nizej idz, dziecko🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Jaruzelski też był w tym
samolocie? Bo nic o tym nie mówią a miał być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miał nie lecieć
a teraz mówią że 88 zgineło a 3 osoby prawdopodobnie są ciężko ranne ale przeżyły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nagle ich wszyscy żałują a na codzień nie zostawiali suchej nitki na nich. Trzeba być konsekwentnym. Codziennie giną setki osób i nikt nawet o tym nie wspomni a wy płaczecie po stadzie nierobów i jednej babie jadze Możesz ich lubić bądź też nie, ja też nie byłam fanką kaczyńskiego i w ogólu Pisu, ale do cholery to jest tragedia dla państwa, poza tym żal jak każdego innego człowieka, a jak ty jesteś pokolenie jp2 z taką jebaną znieczulicą to ja jestem chińską śpiewaczką operową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesamczona
KONSEKWENCJA JEST TWOJA GŁUPOTA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STRASZNA TRAGEDIA- 132 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest niepotwierdzona informacja, że 3 osoby przezyły!!!!!!! Sprawdzają to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nooo to PiS mają z głowy :(:(:
A dlaczego nie poleciała ekipa PO ? Wie ktoś ? Z Tuskiem na czele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesamczona
DO CIEBIE PISZE MATOLE.. CO SIE NAZYWA POKOLENIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem strasznie smutna
łaśmie mówią w telewizji, że leciały 132 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsrdbdbebetbeebtetbe
Nie od dziś wiadomo, że polityka jest zabójcza a poza tym codziennie giną ludzie i nikt z tego powodu nie robi szopki w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wina ruskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
ja juz nie wiem ile osób, co i jak, pewnie wszystko będzie jasne dopiero za jakiś czas, może wieczorem, bo teraz to wszystko na wariata, bardziej do sensacji niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy do was nie dociera że nie tylko były tam osoby z rządu ale także rodziny pomordowanych w Katyniu,jak można nie lubić kogoś kogo się nie zna?Pokolenie zmień ten nick bo się ośmieszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wina ruskich
szkoda,ze Jaruzelski nie lecial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×