Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eric Cartman

ROZBIŁ SIĘ SAMOLOT Z PREZYDENTEM!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Tusk ma teraz taki chaos, że se nie wyobrażacie. Do narodu przemówi, na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok! czy to prawda że zgineła
Anna Walentynowicz tak pisało na tvn24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoznaczybisbis
ruscy teraz muszą być czyści przez USA, że w raize co będą pracować. I tyle. I wiecej im nie potrzeba nic bo oni są u siebie w tej Azji. I USA musi sie dogadywać bo po nich. A Niemcy? Trzymają się USA i tyle. Bo im pomogli i koniec. A Polska? Co mieli z Polski? Najgorsze jest to, że w Polsce byli zdrajcy. I tych zdrajców nikt nie ukarał. I Niemcy dlatego nie chcą Polski moim zdaniem przez tych zdrajców np. Korfanty, np. bachleda - zdrajczyni. I to jest normalne tu. I oni się tego boją i wolą USA . :( Bo USA ich nie zdradzi - dosłownie taki powód. Czy ważny? A np. Bachleda? Ten farel - jakie szanse żeby ją nie zdradzał? Zerowe. I to nic tylko kasa. No to wiecie. Albo ten Irak. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Major of London - jesteś po prostu głupia... ogromnie głupia. Tak głupia, że aż żałosna :o ____________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wstydze obywatelstwa. Wiecie dlaczego? Wlasnie przez samych Polakow, ich zachowanie, przekonania i tak zwana w duzym cudzyslowie kulture osobista. :o Wielcy patrioci nagle bo samolot sie rozbil, a blizniemu byscie oczy wydrapali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayor of London, masz pewnie złe doświadczenia, trochę generalizujesz. Możesz Polski i Polaków nie trawić, ale wydarzyła się tragedia i nie neguj tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie po prostu , po ludzku żal ludzi , którzy zginęli .I tyle ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie neguje tragedii. Po prostu nie moge pojac tego, ze narod potrafi sie zsolidaryzowac z powodu rozbitego samolotu prezydenckiego, ale sobie wzajemnie by oczy powydrapywali. Ot, wielcy patrioci i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Głupia, bo pier*isz głupoty, które są co najmniej nie na miejscu w tej sytuacji :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to smutne
12:23 [zgłoś do usunięcia] cotoznaczybisbis Uważam , ze Polska powinna trzymać się Niemców i KK. Koniec. Niemcy was nie okradną tylko będą chcieli żeby był spokój i tyle. Do Niemców trzeba skapitulować i tyle. Jak będziecie sie stawiać to was dadzą ruskim bo terroryzm to nie ich metody - jakieś latanie po lesie. To są spokojni ludzie. Niszczyć im sie też nie chce bo moim zdaniem tu i tak jest ruina wszędzie to jest co robić i tyle. No i koniec. A jak nie to ustąpią ruskim i pójdą dalej. Drogę 1 muszą mieć porządną albo kilka i koniec. Lotniska to u ruskich i tak i koniec. Co jeszcze. Do Warszawy droga i koniec. I dalej lotniska. Albo cś dalej pociągną. Nie wiem. Ale ruskich jak sie zaczniecie trzymać to już umarł w butach - moje zdanie ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ To kurwa idiotko pojebana pisalas w innym topie a tutaj w tym topie na Niemcow psioczysz ??????????? skad sie urwalas psychopatko?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayor - to Ty jesteś przykładem zawistnego Polaka ( Polki) , który nawet w obliczu naprawdę wielkiej tragedii , nie potrafi wykazać się zwykłą empatią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz sama jestes glupia anglicy smieja sie z pokakow takich idiotek jak ty a ty im w doope wchodzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi ich nie żal. Uwierzcie mi naprawdę nie musieli tam lecieć. No ale fajnie było na następna imprezkę za kase podatników polecieć. Odbębnić dwie godzinki oficjalnej uroczystości a potem balet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesamczona
mayor, to moze chociaz postaw sie na miejscu rodzin, ktorych matki, ojcowie, synowie, córki itp zgineli.. umiesz to sobie chociaz wyobrazic... istoto bezduszna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naprawdę nie planuję nikomu wydrapywać oczu .Uwierz mi , Mayor .Wyciągam rekę na zgodę ,bo myślę ,że nie czas teraz na bezsensowne spory 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayor, generalizujesz. Mi znani ludzie nie wydrapaliby nikomu oczu. Polska jest pięknym krajem, ze wspaniałą historią i tradycjami. Nie z takich rzeczy się podnosiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesamczona
lulu ty juz lepiej skocz z tego mostu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nara nara nara
"Mayor of London Wstyd? Dlaczego? Bo wyrazilam moje zdanie? Bo jest ono inne niz Wasze? Zostancie sobie w Polsce wobec tego i dalej patrzcie tylko na to co sie z tym krajem dzieje, wychwalajac rzad i wynoszac coraz to glupszych prezydentow na piedestaly. Cholerne przekonania zakorzenione gleboko w Waszych umyslach, niestety tak trudno sie ich pozbyc... Dla mnie Polska zawsze bedzie zacofanym krajem, ludzie z Polski glupi. Nic nie poradze na to, ze sie tam urodzilam. Wstyd mi za Polske, nie wstyd mi za siebie." KAŻDY NIECH SIE WSTYDZI ZA SIEBIE NIE ZA INNYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie skończyłoby się tak. Polska delegacja miała wrócić do warszawy dziś o godzinie 19-stej czasu polskiego. Waż słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Malina-
Zalozcie inny topic jak chcecie sie zrec miedzy soba. Ten jest o tragedii ludzkiej, narodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×