Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość krefka

bank twarzy. podpisal ktos umowe z ATV Film?

Polecane posty

Gość krefka

dostalam propozycje podpisania z nimi umowy w imieniu mojej 4letniej corki ,ktorej zdjecie im wyslalam. sa ponoc nia zachwyceni i oferuja mi wspolprace. ma ktos podobne doswiadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie ! Ja współpracuje z ATV Film i nie żałuję tego. Opinie, jak o każdej firmie są przeróżne i bardzo często skrajne... Ja jestem po prostu zadowolona, wszystko szczerze załatwione. Nikt nie obiecuje czegoś, co później nie ma miejsca. Promują mój wizerunek na swojej stronie, otrzymuje maile z powiadomieniami o castingach i jeżeli mam czas i ochotę, to po prostu z nich korzystam. Byłam na kilka castingach w Warszawie. Udało mi się dwa razy przejść ten etap i dzięki temu zagrałam w reklamie raz soku, drugim razem w reklamie leku. Pobyt na planie był taką super przygodą,że naprawdę trzeba to przeżyć,żeby zrozumieć. Nie mam zamiaru rozstawać się z Galerią Twarzy. Liczę,że może uda mi się jeszcze gdzieś zagrać :) Polecam, by zobaczyć samemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady, nie jest tak źle :) Informują o castinach, pomagają, mnie udało się dorwać do kilku małych rólek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekałam od stycznia, bo w styczniu właśnie podpisałam umowę z ATV. Teraz mogę siebie oglądać na ekranie. Reklama taka krótka, a praca nad nią to były dwa dni wyczerpującej pracy. Ale warto było. Poznałam pracę tylu ludzi , niektórych bardzo ciężką niektórych moim zdaniem nudną. Pierwszy dzień chaotyczny- może za dużo osób, drugi dzień - super, bardziej konkretniej, coś się działo. Teraz już wiem jak się tworzy reklamy a przyznam , że zupełnie inaczej sobie to wyobrażałam. Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest dużo zleceń, trwa kolejny sezon alexa, jest dużo castingów do reklam. Ja w miarę możliwości czasowych staram się chodzić na proponowane castingi. Nie wygrałam jeszcze żadnego, ale może jutro będzie mój dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiadomo, co będzie z Alexem,bo podobno wczoraj ktoś ukradł psa :( Ale ATV polecam, zgłosiłam się do nich pewnego dnia z koleżankami. Chodziłyśmy po Piotrkowskiej i zainteresowały nas oferty castingów wywieszone przed wejściem do siedziby. Zafundowałyśmy sobie sesję zdjęciową i 2 z nas miały okazję zobaczyć, jak wygląda plan zdjęciowy, a każda wie, jak przebiegają castingi :) to nie dla mnie, ale niektórzy dobrze się w tym odnajdują i wiem, że dorabiają statystowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesamowite, ale czym jesteś rozczarowana? Oczekiwałaś, że dziecko zagra z miejsca u Wajdy a ty dostaniesz z tego pól bańki i przejdziesz po czerwonym dywanie? Nie zrozumiałaś umowy ani polityki firmy a teraz wypisujesz bzdury typowe dla ludzi z przerostem ego. Sama napisałaś, że dziecko może zagrać w reklamie. Może zagrać, może nie zagrać. Pobierają opłatę za podpisanie umowy i rok pobytu w bazie, bo to bank twarzy amatorów, a nie agencja zrzeszająca profesjonalnych aktorów. Ty raczej do nich nie należysz, skoro nie miałaś nawet portfolio ani swoich zdjęć. Zaproponowali ci wykonanie ich w swoim studiu fotograficznym i jesteś zdziwiona, że to kosztuje? Zdjęcia do dowodu czy prawa jazdy robili ci za darmo wolontariusze czy jednak za nie zapłaciłaś? Z bazy twarzy korzystają producenci filmowy i telewizyjni, ale nie ma gwarancji, że wybiorą akurat ciebie. Żeby zwiększyć swoje szanse, możesz brać udział w castingach. Za którymś razem na pewno ci się uda dostać rolę w reklamie lub serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak juz tam pojdziecie to przyjrzyjcie sie sobie krytycznie, obiektywnie. Jak patrze na zdjecia osob ktore tam sa to naprawde. Jedna na 100 przecietna, a reszta pasztety totalne.Niemile to jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale pasztety też czasami występują w reklamach :) trochę dobrej tapety i voila :) ja jestem najlepszym tego przykładem. Zagrałam w reklamie proszku do pieczenia, wiem nic wielkiego, ale dla mnie była to duża atrakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, trzeba chodzić na castingi, sama obecność w banku może nie wystarczyć, choć znam takie przypadki, kiedy ktoś został zauważony właśnie tam. Na castingi nie każdy czuje się na siłach, żeby chodzić, bo trzeba zmierzyć się z jakimś zadaniem, pojawić się o określonej godzinie itp. chyba stąd wynikają później te negatywne komentarze. Ja ogólnie jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ATV to nie jest agencja modelek, tylko bank twarzy. Daje szanse różnym osobom, nie tylko młodym i pięknym. To taki pośrednik między reżyserem a amatorem statystą. Wielu osób nie trzeba namawiać, bo same decydują się na swój udział, ale jak każda firma również ta organizuje akcje promocyjne i zachęca do uczestnictwa w banku. Najgorsze opinie wystawiają ci, którzy nie potrafili asertywnie odmówić i później mają pretensje do siebie, a w ramach mechanizmu wyparcia zrzucają winę na firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez śledzę ich na facebooku i dowiaduje się stamtąd o castingach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w Gdańsku odbywają się castingi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zadowolony z ATV moja córka jest w ich bazie od 4 lat co roku odnawiam umowę z darmową sesją byliśmy na kilku castingach na większości się nie powiodło ponieważ reżyser wyobrażał sobie co innego ale to nie wina ATV najważniejsza jest dobra zabawa. Czytając niektóre opinie wychodzę z założenia że ludzie myślą że filmówka przyjedzie im do domu i jeszcze będzie czekać pod drzwiami aż dana osoba będzie miała czas by reżyser mógł ją przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na castingu do reklamy banku i....DOSTAŁAM SIĘ :D będzie rewelacyjnie już to czuje, moje dzieci będą oglądać mame w tv, tego to jeszcze nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, w gdańsku też są castingi, szczególnie w sezonie wakacyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Gdansku są castingi teraz w Galerii Przymorze w soboty i niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiście, codziennie proponują tam coś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emg
Hm, no ja bym chyba spróbowała. Niby wszyscy narzekają na tę firmę, ale z drugiej strony ludzie od razu spodziewają się cudów, czerwonego dywanu i Oscara. Najlepiej dokładnie sobie przeczytać co oni mają w ofercie, zastanowić się i ew. spróbować. Zawsze to fajna przygoda, a jak człowiek ma trochę cierpliwości to coś fajnego może z tego wyjść. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRex
Cześć dziewczyny, pozwólcie że wypowie się facet ;) Dałem się skusić jakiś czas temu na sesję, nie będę oczu mydlił, chyba dość dobrze wyglądam, a słyszałem, że ze statystowania i takichtam można sobie trochę dorobić. Poszedłem do atv, zrobiłem płatną sesję, bo uznałem, że moje fotki się nie nadadzą i wrzucili mnie do tego ich banku twarzy. Trochę czasu czekałem, ale udało się parę razy zagrać jakies mini rólki ;) Tylko że z nieba mi to nie spadło, poszedłem na jeden casting, drugi, trzeci. Jesli któraś z was myśli, że wystarczy zapłacić 6 dych, usiąść na kanapie i siedzieć a wielka kariera sama przyjdzie, to jesteście w błędzie, dziewoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TRex, czyli że jednak polecasz Atv? bo ja tak patrzę bo internetach i jednak są negatywne opinie i już sama nie wiem co myśleć. Chciałabym się do nich zgłosić, ale nie wiem czy jest sens. Za umieszczenie w banku płaci się 60 zł, kasa niewielka, ale jednak. Napisz coś jeszcze. Ps. Fakt, facet w takim temacie nie trafia się często ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRex
Droga użytkowniczko Gość :P Wiesz, dla mnie fajna przygodą było wzięcie udziału w sesji, casting itp. Nie co dzień zdarza się pozować prawdziwemu fotografowi. Światła, fotki, wszystko to jest fajne, chyba zwłoaszcza dziewczyny lubią takie rzeczy ;) Fotograf wydawał się spoko gościem - w sensie, nie znam się na tym, ale jak dla mnie wszystko wyglądało profesjonalnie - przypudrowali, pokierowali co i jak robić, jak się zachowywać i zdjecia wyszły fajne. Mojej dziewczynie się podobały, nawet sama się zastanawia, czy się do Atv nie wybrać :P No ale zdjęć u nich robić nie musisz, więc jak naprawdę nie chcesz albo już masz swoje to wystarczy o tym powiedzieć. Za wprowadzenie do banku płacisz 60zł. Jedyny "haczyk" tkwi w tym, że samo zapisanie w bazie nie gwarantuje udziału w superprodukcji u boku Brada Pitta :P Trzeba trochę poczekać, pochodzić na castingi. Mnie się firma wydawała rzetelna, więc myślę, że możesz spokojnie spróbować. Udział w jakiejś reklamie na pewno się trafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GREEN - toalety przenośne wynajem i serwis, systemy sanitarne www.e-wc.pl super ceny, rabaty, toilet, tarnów, kraków, Rzeszów, jasło, Wojnicz, brzesko, mielec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
atv naprawdę wzieło się do roboty, jest dużo castingów, obsługa na 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam i widzialam :) jedyne co maja fajne to sprzet, cos ala www.technika-filmowa.pl wiec mozna twierdzic, ze sa profesjonalni, no ale sprzet to nie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem drogi gościu, z czym jest taka tragedia, jeżeli nie chcesz to przecież nie musisz zapisać się ich banku twarzy, a swoją drogą, wpisowe 60,- to nie jest duża kwota. Natomiast wracając do zdjęć to możesz zrobić sobie u innego fotografa, nie sądzę że ktoś Ci je zrobi za darmo, albo za ładne oczy:) A jak masz swoje portfolio, to możesz je wykorzystać. Jak dla mnie Galeria Twarzy ATV jest w porządku, od samego początku wiadomo jakie są warunki. Ja jestem w ich banku twarzy od ponad roku i nie mam im nic do zarzucenia, wręcz przeciwnie, dzięki Galerii ATV z Łodzi dostałam udział w reklamie i będę miała pamiątkę na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucek141
na pewno się z Tobą skontaktują i dostaniesz zdjęcia, ta agencja jest jedna z lepszych agencji z jaką miałem do czynienia i szczerze mogę polecić współpracę z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia28
widzę że ktoś tu próbuje się zemścić na Galerii Twarzy ATV i wydaje mi się że za to że już tam nie pracuje. ciekawe dlaczego ??Ja podpisałam z Galerią Twarzy ATV z Łodzi umowę. dostałam się nawet do reklamy, jak dla mnie to nie są oszuści, wręcz przeciwnie, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia122
Ja dzięki tej agencji miałam szansę wystąpić w filmie Andrzeja Wajdy" Powidoki", co prawda byłam tylko statystką, ale było to super przeżycie, jak dla mnie Galeria Twarzy ATV z Łodzi jest niesamowita, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka jest już od dwóch lat w galerii twarzy i nie żałujemy bo córka jest zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×