Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość krefka

bank twarzy. podpisal ktos umowe z ATV Film?

Polecane posty

Gość gość
My zaraz lecimy z Laurą na casting. Jesteśmy w bazie galerii twarzy i codziennie przeglądamy nowe propozycje :) a, że mamy blisko, a ja zajmuję się małą, czasami chodzimy na castingi :) mała uczy się otwartości, więc warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mała od samego rana uczestniczy w warsztatach teatralnych, które są organizowane w siedzibie w Łodzi. Dzisiaj mnóstwo dzieci zostało na warsztatach. Myślę, że warto. Rozwój dziecka jest bardzo ważny, a aktorka, która prowadzi zajęcia wydaje się bardzo dobrym nauczycielem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam złą opinię o tej firmie, ale to się zmieniło. zaczęło się od tego, że moja koleżanka była hostessą przy castingu i nie dostała pieniędzy, jednak po wystawieniu przez nią negatywnej opinii na fejsie, pani z działu pijaru napisała do niej, żeby wyjaśnić okoliczności wystawienia negatywnej opinii, ta opowiedziała jej o swoim problemie, a ona go rozwiązała, moja koleżanka dostała pieniądze. Warto więc nie oceniać całej firmy przez działania jednej osoby, która dała ciała. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam a gdzie szukać profilu swojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, moja córka była ostatnio w Warszawie i statystowała przy nowym filmie Smarzowskiego. Wspomina to bardzo dobrze :) Mimo, że trwało to długo to razem z koleżanką bawiła się świetnie :) Znalazła ogłoszenie na Facebooku, zgłosiła się i już :) Dobra organizacja: podstawione autokary, na miejscu coś do jedzenia i picia. Dorobiła sobie do kieszonkowego. super zespol w tym atv. Polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj statystowałam przy filmie Juliusz, sceny były ciekawe, obsada super, więc praca była bardzo przyjemna! Dziękuję tej firmie, że dała mi możliwość uczestniczenia w takim przedsięwzięciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ostatnio na castingu w Stalowej Woli, później na sesji, dostałam piękne zdjęcia córki. Jestem zadowolona i współpracę oceniam na 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sobotę byłam z maluchem na castingu do reklamy Ikei, co prawda musiałam jechać do Warszawy, ale było warto. Mała zadowolona, występowała przed jury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w poniedziałek byłam na castingu do reklamy lotto. Dostałam smsa od ATV z zapytaniem czy jestem zainteresowana pójściem na casting. Generalnie śledzę profil na fb i dostaje smsy. Czasami w miare możliwosci chodze. Podpisalam umowe z pol roku temu i nie narzekam. Zrobili mi zdjecia za bardzo mala kwote w porownaniu do sesji portfolio u fotografa w studio, wiec az zal byloby nie skorzystac :) u fotografa u ktorego pytalam chcieli 1200 zl za 25 zdjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpisaliśmy umowę ok. miesiąca temu. Jestem w szoku tych starych komentarzy, ponieważ nie zauważyłam nic podejrzanego. Trochę dystansu.. ludzie potrafią być bardzo złośliwi. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisałam dziecko miesiąc temu. Wszystko jest tak jak być powinno. Nie traktuję tego jako coś zobowiązującego, chodzimy na castingi kiedy mamy czas i to jest super, nie musimy się pojawiać na wszystkich castingach. Decyzje należą do nas a ATV umożliwia nam udział w castingach pod ich marką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jadę pracować przy Camerimage właśnie dzięki ATV. Moim zdaniem to firma godna polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córcia wygrała casting do kampanii społecznej banków żywności. Da się! naprawdę się da , tylko trzeba być cierpliwym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzę do klasy teatralnej i często statystuję przy Aleksie. Zdarza się też epizod. Pomagaja mi zdobyć doświadczenie i chwala im za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie chodzę do klasy teatralnej ani nic, ale w Aleksie w ostatnia sobotę grałem :) świetna atmosfera :) każdemu polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
statystowałem w sobotę na planie Komisarza Aleksa w pięknym hotelu. Miejsce super, ludzie też. Dzieki Atv za taka mozliwość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączyłam na początku roku do Galerii Twarzy, mam zdjęcia, których mogę użyć gdzie chcę, więc super bo nie jestem uzależniona tylko od nich. Kasa jak za sesje to kwota symboliczna. do tej pory dostałam 3 smsy o możliwości jechania na casting i na jednym byłam. Świetne doświadczenie i czekam na kolejne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. W zeszłym tygodniu byłam na castingu do reklamy banku. Zobaczyłam info na ich stronie na Facebooku i pojechałam :) Polecam każdemu się sprawdzić :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założyłam profil mojemu 3-letniemu synowi. Namówiła mnie koleżanka i nie żałuję. Jeździmy czasami na castingi żeby Krystian miał jakąś odmianę od gier i telewizora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mam 24 lata i byłam na castingu do reklamy banku. Zgłosiłam się do nich sama po zobaczeniu ogłoszenia na ich stronie na fb. Pasowałam do opisu więc poszłam :) to był pierwszy raz i mimo, że się nie dostałam, będę to dobrze wspominać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy ktos ma do nich jakich telefon?? przy podpisaniu umowy podany przez nich telefon nie dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę wejść na stronę internetową, tam jest numer telefonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, co sądzicie o ATV film? ja słyszałam różne opinie, a wczoraj razem z koleżanką pojechałyśmy na plan polsko-amerykańskiego filmu w warszawie i było suuuuper! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja podpisałam umowę, a wczoraj byłam na planie zdjęciowym dla jednego z marketów. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Sesja trwała dwie godzinki. supers sprawa polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam z córka na castingu do reklamy jednego ze sklepów. Atv nas zaprosiło i pojechałyśmy. Ale nie mydlę oczu mojej córce, dzięki castingom uczy się autoprezentacji, a ode mnie wie, że małe jest prawdopodobieństwo dostania się do reklamy, że często to łud szczęścia i żeby się tym nie przejmowała, a traktowała jako naukę i zabawę :) polecam współpracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również byłam na sesji zdjęciowej dla jednego ze sklepów z RTV. Byłam dwie godzinki z zegarkiem w ręku, także jestem bardzo zadowolona. Szybkie zlecenie i satysfakcja. Dzięki ekipo ATV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekam na portfolio juz sporo czasu, dawno minął termin przysłania mi go. Próby skontaktowania się z fotografem są niestety bezskuteczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość polecam skontaktować się z sekretariatem w Łodzi, a oni skierują dalej lub sami skontaktują się z tym fotografem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszłym tygodniu byłam na nocnym planie do Planety Singli 2, kuuuuuuurde było super :D dobra obsada, było śmiesznie :) polecam przygodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki nr tel. do tego fotografa? robiliśmy dziś zdjęcia do portfolio - może i my się nie doczekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×