Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość krefka

bank twarzy. podpisal ktos umowe z ATV Film?

Polecane posty

Gość gość
Też mamy od nich zdjęcia i jesteśmy bardzo zadowolone! Moja córcia była już na kilku castingach. To dla niej świetna zabawa, a to dla mnie najważniejsze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskas222
Polecam Atv , po castingu ktory corka przeszla pozytywnie zdecydowalismy się na wspołprace i zrobienie portfolio , zdjęcia wyszly super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria 35
szczerze polecam od roku jestem w Atv miałam juz 2 zlecenia , czekam na kolejne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes 12390
po przeczytaniu kilku komentarzy zdecydowałam sie na podpisanie umowy z córka i zrobienie portfolio , na spotkaniu wszytsko nam konretnie wytłumaczyli czekamy na zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem zadowolona ze współpracy z ATV. Duża liczba castingów i zleceń, możliwość dorobienia paru groszy i przede wszystkim fajna przygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek1976
Podpisałem. Nie załuje. Zagrałem w reklamie nawet. Było bardzo sympatycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem podpisałam umowę. Poznałam ich nie przez akcję promocyjną w markecie a przez znajomych z łodzi, którzy statystowali w komisarzu alexie. Zapłaciłam za zdjęcia, ale mam je na wyłączność. Wystąpiłam w 3 produkcjach i zwrócilo mi to z nawiązką ten koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobną sytuację, też polecili mi ich moi znajomi, więc założyłam sobie profil. 60 zł to nie żaden majątek a w każdej chwili mogę dostać lub znaleźć propozycje. Ja szukam sama na ich facebooku bo tam codziennie coś dodają i każdy może wysłać zgłoszenie :) pamiętajmy, że atv jest pośrednikiem, a to reżyser i producent decydują kto przejdzie dalej :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisaliśmy umowę na rok, dla naszej młodszej córki , mamy super zdjęcia. Co z karierą, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez zrobiliśmy sesj*****ardzo nam się podoba. Taniej niż u fotografa bo chcial niewiadoma ile. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam angaż mam 17 lat, mama mnie tam zapisała, chyba fajnie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umowa fajna bo można być jeszcze gdzie indziej , ja już od dawna grywam jakieś małe role, u nich w aleksie najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiliśmy sesje na prezent dla córki, (10) lat, ajne zdjęcia Ola zadowolona, pochwaliła się koleżanka. Czekamy na castingi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złapali nas w jaroslawcu, zrobiliśmy fotki, bardzo mi się podobają teraz czekamy na zlecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już sporo angaży miałem , mam 46 lat. Ostatnio paradokumenty. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córeczka miała sesje w jaroslawcu pare dni temu, super zdjęcia, pozdrawiamy fotograf i miła panią która tłumaczyła umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam w tym msc 3 propozycje castingów, ale córeczka chora była i nie mogliśmy jechać. Oby było woecej. Pozdrawiam Natalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synek po sesji się jakiś taki odważniejszy zrobił , może to parcie na szkoło albo w końcu się dzielniejszego zrobił i uwierzył w siebie. Czekamy na angaże dla mojej małej gwiazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej koleżanki córka dostała się niedawno do reklamy leku. Muszę przyznać, że koleżanka jeździ sporo po tych wszystkich castingach zwłaszcza do Warszawy, ale po jej działaniach widzę, że warto :) Mała jest szczęśliwa, koleżanka też się cieszy, że może ją uszczęśliwić. Czekamy na reklamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komski88
Wydaje mi się, że dziś to lepiej na YT się promować i samemu nagrywać. W http://studio.streamonline.pl/ widziałem, że można wynająć studio i fajnie nagrać sobie jakiś odcinek i wtedy można swoich fanów zbierać. To o wiele lepsze i bardziej opłacalne teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od czasu do czasu dostaję smsy z biura Atv o możliwości uczestniczenia w castingu, więc oprócz tego, że wszystko jest na fb i na ich stronach to jeszcze od czasu do czasu wysyłają powiadomienia :) są mili, uprzejmi, podpowiadają jak się ubrać na casting itd. także ja daję im 10 na 10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komski88 faktycznie warto promować się na YT, ale wątpie, że reżyserzy oglądają takie rzeczy, raczej współpracują z agencjami, więc myślę, że mimo wszystko, warto dodatkowo przynależeć do takiego banku twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagrywają X sezon Komisarza Aleksa, więc dla każdego coś się znajdzie :P Polecam, świetna zabawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wszystkich, bardzo opłacalne jest chodzenie na castingi w Warszawie. Reżyserzy mają różne wizje i może stać się tak, że nas do czegoś wybiorą, a kasa czasami jest bardzo fajna :) tylko faktycznie trzeba wysyłać zgłoszenia do atv jak coś nam się spodoba na ich face.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieliśmy podpisana umowę miesiąc temu, złapaliśmy już zlecenie dla naszej Nataszki (7 lat) cieszymy się bardzo ze tak szybko. :) ciekawe co dalej!&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie mój Piotruś tak samo się dostal 3 dni temu dostałam odpowiedz. Cieszę się bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złapali nas przy zoo w Łodzi dostaliśmy takie piękne zdjęcia syna. Jestem zadowolona na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już pracuje z nimi 3 lata w Łodzi cały czas gram w aleksie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super agencja i ludzie fajowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też dostałam piękne zdjęcia córki. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×