Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość krefka

bank twarzy. podpisal ktos umowe z ATV Film?

Polecane posty

Gość gość
Ja ostatnio też dostałam zlecenie od Atv Film i absolutnie nie żałuję! Co kilka tyg.otrzymuję od nich sms o castingu, udało mi się też statystować ostatnio w reklamie dla Rosmanna. Opieka na planie super, super katering. Korzystałam z łódzkiego ATV. Wydaje mi się, że ta minimalna opłata nie spowoduj****nkructwa u mnie i nawet zrobiłam u nich sesję :) Polecam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooolyyna
Ja podpisałam i jestem zadowolona. Razem z siostrą, która też jest zapisana jeżdzimy najczęsciej na plany do Warszawy. Fajny sposób na dorobienie do studenckiego życia . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy podpisaną umowę i napiszę jak to jest. Ogólnie bez swojej zaangażowanej postawy ciężej jest otrzymać fajne propozycje. Ja np co kilka dni szukam na własną rękę bo obecnie nie pracuj ę i mam czas na to. Julia dostaje z samej atv film sms zleceniowe-i to jest fajne. Ale angazujcie się bo bierność nie przyniesie korzyści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pho
Ja bym uważał, bylismy i jedno co nas uderzylo ze tylko dzis zdjecia szybka decyzja i 260 pln mniej Rozmowa tak prowadzona zeby rozbudzic emocje w dziecku ( dziecko juz sie widzi w serialach oczyma wyobrazni) a wiadomo dziecku rodzic nie odmowi. WArto zwrocic uwage na podpisywanie umowy. Nie polecam nie odradzam mowie jak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdbcka
My bylismy dzis z mlodym w Lodzi robic u nich portfolio. W sumie podpisalam kontrakt, ale jak w domu zobaczylam te zdjęcia, to mam ochotę sie wycofac. Zdjęcia tragiczne. Sama troche zajmuję sie fotografia i gdybym miala szare tlo, to sama bym mu zrobila zdjecia i wyslala. Uwazam, ze ta sesja to stracone pieniadze. Wiem, ze dziecko czasami ciezko dobrze wykadrowac, bo jest w ruchu, ale na wiekszosci zdjec poucinane konczyny na prawde nie wyglądają dobrze. To tego to koszmarne swiatlo. Dziecko wyszlo, jakby ktos mu przykleil budzie kogos innego. Nie jestem jakas matka uwazajaca, ze moje dziecko jest najpiekniejsze i najcudowniejsze na swiecie, ale na litosc boska, ja mu lepsze i bardziej naturalne zdjecia robie telefonem, niz tamten fotograf profesjonalnym sprzetem. Jestem zawiedziona, zniesmaczona i zla. Spodziewalam sie ciut wiekszego profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Węgiel
Ja mam konto na www.bigpoduction.pl i dostaje zawsze fajne propozycje na castingi. o Atv Film powiedziała mi znajoma z branży, poczytałam opinie i działam. Chociaż castingi to nie jest taka łatwa, wiem że warto a dodatkowo sprawia mi to dużą frahdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Wójt
Moja Nikola ma założone konta w AtV film ale sami dołączyliśmy jej portfolio jakie mieliśmy. Rozumiem zażenowanie rodziców, że fotograf nie wykazał się profesjonalnością ale pamiętajmy, że mamy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucek1962
ja jestem w ich bazie od 2013 r. napisze wam jak to było ze mną. odegrałem kilka epizodów, 3 reklamy ( nie postaci 1-planowe) i kilka razy statystowałem w serialu i teleurnieju. To mój sposób na bycie z ludzmi i doceniam współpracę ale nie sposób na życie bo tych castingów z fajnymi stawkami nie wygrywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzaola
byłyśmy z siostrą tam na warsztatach i było śmiechowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszczera
Ja też byłam z córką ale ni poinformowano mnie o jakichkolwiek płatnościach telefonicznie więc kiedy w rozmowie z wymodelowanym Panem powiedziałam że nie jestem przygotowana Pan z rozbrajajaca szczerością stwierdził że przecież to 21 wiek i obok jest bankomat kazała wykreslic córkę i opuściłam ten przybytek dla mnie to zwykle naciągane bo kiedy przywejsciu koleżanka zapytała żyto jest galeria twarzy pani zapisując a była oburzona niemalże tym pytaniem a nabanerze Pr, y wejściu taki napis widnieje stwierdziła że to poważna firma nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyferrr
Ja mam bardzo fajne doświadczenie, jeździmy z córkami ale wiemy jak to wygląda bo sami mamy doświadczenie w branży. Wiemy również, że bez naszej aktywności nici z tego chyba że opiekę nad pociechami sprawowałby jakiś profesjonalny menadżer. Także kochani rodzice, jeśli mogę jakoś poradzić to korzystajcie z agencji ale pamiętajmy , że to specyficzna branża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rkslub
ja mam umowę , jestem osobą dorosłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona_pozna
tak ja też nie narzekam. mam 10-letnią córkę i syna w wieku 4 lata. ATV FILM polecam za przejrzystość oferty i fajny kontakt z działem od zleceń. Portfolio mamy swoje i nie miałam żadnych kłopotów żeby je dostarczyć . Wszystko co najlepsze jeszcze przed nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsuperktoś
Bosheee, wszędzie te same komentarze ludziów piszących za kasę... Nigdzie indziej nie znajdziecie innych komentów :/ Fejk jak nigdy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilyz
widzę że nie tylko ja szukałam o nich opinii. Podobnie jak u Was , zostalismy zaczepieni przez przemiłe panie gdzieś w PL. Podeszłam do tego dość sceptycznie, wiedząc że trzeba być ostrożną Cieszę się jednak, że nie "zapaliłam się " od razu a na spokojnie pojechałam z ich info na kilka castingów z dziećmi. Mam nadzieję, że to zaprocentuje kiedyś bo póki co tylko Majka wpadła w oko. Dla nas fajna sprawa, na plus na pewno Panie z ATV film, które z poczatku zalewałam pytaniami. Ale wiadomo pierwsze koty za płoty. Ja polecam choć ostrożnie, nie radzę mówić od razu dzieciom o wielkich rolach bo jak zauważyłam droga w swiecie filmowym nie jest zbyt prostą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalecjacekiania
u mnie z Atv film było podobnie, z tym że sami trafilismy do ich siedziby . Na chwilę obecną poza statystowaniem, mamy za sobą kilka castingów. Jesteśmy pełni nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaeb
Większość komentarzy pozytywnych jest pisana tym samym językiem, podobne zwroty, interpunkcja itp. (jestem językoznawcą). Ja mam o ATV Film negatywną opinię: Obiecują dużo, ale po zainkasowaniu gotówki cisza. Zobaczcie na grupach na Facebooku, jakie są o nich opinie. Tu może się wpisać każdy. Nawet ten sam pracownik z co tydzień innym nickiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seceewelinaeb
o na przykład tak. nie poelcamatv film nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz Aktorstwa

 

Witam wszystkich Januszy aktorstwa.

Pamiętajmy,że aktor to także zawód jak każdy inny.

Nabierz pokory oraz cierpliwości.

Pycha oraz desperacja i chęć szybkiego zarobku oraz chęć natychmiastowego zdobycia sławy gubi wielu ludzi. 

Nie jest łatwo opanować emocji związanych z uczuciem bycia sławnym, rozumiem.

Lecz wyobraź sobie,że masz nagle dostać 25 000 tysięcy zł za samo to że żyjesz.

Będąc w szoku z ilości pieniędzy oraz sławy wśród szybko zbankrutujesz i stracisz wszystko.

Będąc człowiekiem cierpliwym i pokornym będziesz odkładał  i nabierzesz szacunku do pieniądza.

Czy myślałeś nad tym,że sława (popularność) to nie tylko miliony autografów oraz dużo pieniędzy to także brak życia prywatnego.

Pomyśl zanim wybierzesz karierę aktorską.

Jak w każdym zawodzie :

Na początku trudno się przyzwyczaić do życia aktora(ki)

Później łatwiej jak się przyzwyczaisz,lecz problemem może być przystosowanie się do świata popularności i braku życia prywatnego

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj
Dnia 2.12.2018 o 22:03, Gość ewelinaeb napisał:

Większość komentarzy pozytywnych jest pisana tym samym językiem, podobne zwroty, interpunkcja itp. (jestem językoznawcą). Ja mam o ATV Film negatywną opinię: Obiecują dużo, ale po zainkasowaniu gotówki cisza. Zobaczcie na grupach na Facebooku, jakie są o nich opinie. Tu może się wpisać każdy. Nawet ten sam pracownik z co tydzień innym nickiem :)

oczywiście Pani sama też codziennie śledzi i zgłasza się na castingi ale nadal cisza?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariano 70

Dziś miałem kontakt z ową firmą.Śmiech 60 zł wpisowe za rok 250 za foty.

Dwoje moich dzieci jest w profesjonalnej firmie.Grają w serialu.Firma nie wzięłam ani grosza na starcie,a wręcz przeciwnie zwrot kosztów dojazdu,badania psychologiczne dzieci,pozwolenie na pracę nieletnich z PIP ,wszystko pokryli.Wypłata kasy w od razu.

Proszę trochę pomyśleć,za nim dacie komuś kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

 

Dnia 14.03.2019 o 20:13, Gość Mariano 70 napisał:

Dziś miałem kontakt z ową firmą.Śmiech 60 zł wpisowe za rok 250 za foty.

Dwoje moich dzieci jest w profesjonalnej firmie.Grają w serialu.Firma nie wzięłam ani grosza na starcie,a wręcz przeciwnie zwrot kosztów dojazdu,badania psychologiczne dzieci,pozwolenie na pracę nieletnich z PIP ,wszystko pokryli.Wypłata kasy w od razu.

Proszę trochę pomyśleć,za nim dacie komuś kasę.

A co.to za agencja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

To ściema ja się nie nabrałam . Każdemu rodzicowi wmawiają jakie dziecko wyjątkowe. Jak się pojawiłam pan zerknął na syna tylko raz by mu powiedziec ze „ matka blokuje mu karierę”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

Sposób w jaki ATV nagania sobie ludzi jest godny pożałowania. Zaczepiają na ulicy i robią zdjęcia ze niby do castingu. Po kilku dniach dzwonią że dziecko przeszło "casting" (pewnie każdy go przechodzi) i zapraszają do biura, a tu niespodzianka bo dowiadujesz się że to Ty masz zapłacić agencji 260 zł. Informacji ze będą chcieli pieniądze od Ciebie oczywiście nie usłyszysz przez tel. tylko dopiero na miejscu po przebycia często długiej trasy i zapłacenia za parking. Umowa to jakiś drobny druczek i czuć presję abyś tylko podpisał, zapłacił i nastepy. Sesja zdjęciową to max 3 min trwa. Gdyby grali w otwarte karty od razu to bym może i zapłacił, a tak odebrałem to jak naciągactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beat

Takie castingi są naprawdę fajne i czymś ciekawym w życiu, miałem raz rolę statysty dzięki castingom w Popcorn Film na Stępińskiej, zapłacili od razu po planie, mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Takie castingi są naprawdę fajne i czymś ciekawym w życiu, miałem raz rolę statysty dzięki castingom w Popcorn Film na Stępińskiej, zapłacili od razu po planie, mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin

Nie trzeba było dwa razy pisać xD Ale mogę też Popcorna polecić, agencja reklamowa naprawdę dobra. Polecam, łatwo się dostać do serialów, płacą zawsze po planie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka

Popcorn Film bardzo agencja, polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PITi

Witam

Niestety to ŚCIEMA, wyłudzają kasę...Już Wam mówię co i jak. Byłem z córką w sobotę na zakupach, podeszła do nas Pani z aparatem i spytała czy może zrobić zdjęcie córki, że pracuje dla firmy ATV FILM że szukają nowych twarzy do castingów....Wyraziłem zgodę, pani cyknęła fotkę. Tego samego dnia wieczorem otrzymałem smsa że córka przeszła pozytywnie weryfikację i że jest zaproszona na jutro na casting. Na castingu pani skasowała nas 60zł opłaty rocznej za bycie w ich banku twarzy oraz zaproponowała sesję foto za 240zeta aby zdjęcie umieścić w ich banku. W ciągu 7 dni mieliśmy otrzymać zdjęcia córki. Choć minęło 9 dni zero zdjęć. Próba dodzwonienia się pod numer z castingu bez rezultatu - nikt nie odbiera....ODRADZAM namówią was na fotki i nawet ich nie otrzymacie....A jak otrzymacie to z opóźnieniem, z tym że córka ma szanse na coś to też pewnie ściema skoro nawet GWARANTOWANYCH FOTEK nie dają....ODRADZAM chyba że ktoś lubi wywalić kasę w błoto. Nie liczyłem że córka załapie się do reklamy, ale liczyłem że choć te zdjęcia otrzymamy, córka fajnie się bawiła i choć tyle mogli by zrobić:((((( ODRADZAM KATEGORYCZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ATV Chełmska w Warszawie. 
UWAGA NA TĄ AGENCJĘ !  OSZUŚCI I NACIĄGACZE !!!!   
Polują na Rodziny z małymi dziećmi w Galeriach Handlowych a także w Warszawskim  ZOO . 
Cały Proceder wyglada  Tak:  
Do rodziny z dzieckiem podchodzi kobieta z aparatem fotograficznym i rozpoczyna rozmowę w bardzo miły sposób. „ Ooo.. jakie maja Państwo ładne dziecko  „
Przedstawia się że jest z telewizji czy agencji reklamowej. Nawiązuje z dzieckiem tzw..  przyjacielskie relacje zwracając się po imieniu, mówi jakie jest ładne i ze z taką urodą etc.. powinno grać w filmie lub reklamie. Odrazu robi dwa zdjęcia, potem wypisuje jakiś numerek i daje ulotkę. Następnie prosi rodziców o podanie numer tel. kontaktowego
UWAGA tu zaczyna się cały PROCEDER
Dwa dnia później, dzwonią z informacją że po wielu eliminacjach Państwa Dziecko zostało zakwalifikowane do udziału w sesji zdjęciowej i ma ogromne szanse grania w Reklamach i Serialach TV
Zapraszają na Chełmską zazwyczaj w sobotę lub niedziele, gdzie ta firma ma wynajęty pokoik w Wytwórni filmów - pewnie po to żeby zrobić dobre wrażenie i pod pretekstem sesji zdjęciowej pobierają opłatę w wysokości 350 zł plus 80 rzekomo za jakiś abonament . Dodam że Opłata pobierana  w gotówce!  ( bez paragonu )  
Ten proceder o tyle jest perfidny, że jest to GRANIE NA EMOCJACH DZIECKA a przy okazji wyciągane są dane osobowe którymi ta pseudo agencja dysponuje.
ATV Chełmska w Warszawie to nic innego jak zwykli Naciągacze i Oszuści!
Moim zdaniem jest to ewidentne Naciąganie młodych matek z małymi dziećmi gdzie i na ich naiwności WYŁUDZANE są nie małe pieniądze!  
Uważam  że Sprawą powinny zająć się odpowiednie Organy ścigania
a także Urząd skarbowy i UOKiK. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×