Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość krefka

bank twarzy. podpisal ktos umowe z ATV Film?

Polecane posty

Gość Moniciak
No nie wiem, ja statystowałam w filmie i nie jestem żadną znajomą ani podstawioną osobą :/ coś kręcicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie są z konkurencji :) Ja też nie mam złych doświadczeń z atv, wprost przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie inne banki twarzy polecacie? Wkręciłam się w temat i chciałabym spróbować swoich sil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia____
ale brednie ludzie piszecie... jeśli ktokolwiek uważa, że cokolwiek wam albo waszym dzieciom z nieba spadnie,to chyba wciaz zyjecie marzeniami :) jako 2letnia już "użytkowniczka" może przedstawię fakty: firma pobiera 60zł opłat rocznych za wszelkie sprawy administracyjne. zdjecia nie są przymusowe, chcecie, to sobie robicie sesje w studio na własną rękę z wyznaczonymi kryteriami i dosyłacie. oni, w firmie liczą sobie 200zł, a NIGDZIE nie zrobią wam portfolio za mniejszą opłatę- no, chyba że "po znajomości". a bez portfolio możecie sie w tyłek pocałować, bo każdy profesjonalny reżyser czy osoba z branży będzie chciała widzieć czarno na białym kogo zaprasza na plan lub casting. w Polsce tak się utarło, że szkoda każdej złotówki, ale chcą żeby się kasa z nieba sypała. firma daje szansę, z której sama wiele razy nie skorzystałam, bo nie miałam takiego przymusu. kilka fajnych zleceń mam za sobą, jedno zagraniczne. otwórzcie trochę umysły, bo zaściankowość i chytrość NIGDY nie zaowocują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia____
+ to jest FIRMA,a nie AGENCJA. oni pobierają opłatę na początku żeby później nie zabierać prowizji od zleceń. taka jest różnica i dlatego płacicie przy umowie, w koncu tez muszą zarobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może później nie ma zleceń wiec nie ma z czego zabierać :-) no bardzo sprytnie podpisac z 200 osobami za 60 zł a wysłać dwie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedzcie mi czy zdjecia wykinane u nich mogę przesłać do innej agencji ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno tak tylko zabierzcie od fotografa zrzeczenie się praw autorskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że wypowiadający się negatywnie nie widzą zasadniczej różnicy między bankiem twarzy dla statystów a profesjonalną agencją aktorską. W wielu agencjach nie pobiera się opłat wstępnych, ale kandydaci przechodzą mocną selekcję i wybiera się tylko takich, którzy ZDANIEM pracownika agencji mają szansę zagrać np. główną postać w reklamie. Bank twarzy jest dla statystów - osób, które chcą wystąpić w filmie ale jako TŁO. Ja np. 'grałam' jak kilka wypowiadających się tu osób w Komisarzu Alexie, ale moja rola polegała na...siedzeniu przy stoliku w restauracji. Przy sąsiednim siedzieli aktorzy filmowi. Nie musiałam nic mówić, moja twarz nie musiała mieć super regularnych rysów itp. Za taki epizod ATV wypłaca pieniądze. Nie są to wielkie kwoty o jakich pewnie marzycie, ale potrafią zasilić budżet studencki czy osób na macierzyńskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak w innych miastach, ale w Łodzi ATV jest znane wśród wielu osób, szczególnie młodych. Do bardzo wielu filmów i serialu potrzebni są statyści (nie aktorzy ani epizodyści tylko statyści - warto znać tę różnicę zanim wypowie się ktoś negatywnie o atv) a tych producenci biorą właśnie z takich banków jak ATV. Dla mnie 60zł nie jest problemem bo pamiątka, jaką jest występ w serialu, wrażenia i frajda są bezcenne. Dodam jeszcze, że za każdy dzień statystowania otrzymuje się wynagrodzenie. Także ja nie widzę w tym nic złego. Zdjęcia do ATV przekazałam swoje, nie korzystałam z ich fotografa choć wiem, że jest taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ATV to rewelacyjna przygoda i możliwość dorobienia do studenckiego budżetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, możliwość zobaczenia produkcji od podszewki i poznania aktorów, a nawet rozmawiania z nimi jest czymś fantastycznym, szczególnie dla osób które interesują się kinem. Ja nie jestem w atv, ale moja kuzynka owszem i bardzo sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przeczytaniu wielu opinii postanowiłam dołączyć do galerii twarzy. Jak na razie wszystko wygląda ok - pracownicy są bardzo mili i pomocni. Zdjęcia dostarczyłam swoje. Teraz zamierzam ruszyć na castingi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pana w butelke nabitego chciałem się dowiedzieć kiedy pan musiał zapłacić 190 za zdjęcia ja wysłaem do łodzi własną sesję i wcale nie musiałem im płacić 190 chyba cos źle pan zrozumiał fakt czekałem dość długo zanim zdjęcia dotarły i zostały sprawdzone wraz zrzeczeniem praw ale już jutro jadę na casting do warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzę bardzo fajne wyliczenia i że chciałby pan tyle zarabiać to zgłoś się pan do atv jako fotograf i zjedź pan z ceny za zdjęcia naprzykład na 50 zł wtedy będzie taniej ja robiłem zdjęcia w własnym zakresie bo mam znajomego fotografa ale bez znajomości jest to cena o wiele wyższa niż proponuje w studio fotograf bo weź pan poduwage że atv a fotograf to dwie oddzilne firmy i z zdjecazrobine przez fotografa atv nie odpowiada tak więc nie zapomnijcie o zrzeczeniu się praw od fotografa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę że albo osoby nigdy nie były na castingu i tylko gdzieś coś słyszały i nie miały odwagi to teraz głupoty wypisują castingi są codziennie i wiadomo o nich nie 2 h wcześniej tylko długo wcześniej wystarczy się tym interesować a nie czekać aż ktoś przyjdzie do domu i na kolanach poprosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podpisałem umowę z ATV, możliwe, że wkrótce zapiszę też moje dziecko - jak trochę podrośnie. Ale nie będę mu obiecywać, że od razu zostanie gwiazdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary mary
dzisiaj odebrałam portfolio córeczki sesja w Bełchatowie świetne zdęcia czekamy teraz na propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 26262
SYnek od pół roku w agencji mielismy juz 2 propozycje zlecen , niestety z powodu choroby trzeba było zrezygnować :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedawno podpisaliśmy umowe młodszej córki , starsza statystowała i miała rólke w reklamie , liczymy że młodej tez sie poszczęsći :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Ja gram już któryś raz w aleksie. Ludzie mili, trochę zarobię i jeszcze mam z tego zdjęcia. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulila
Mam wrażenie, że negatywne opinie biorą się po prostu z ludzkiej niewiedzy. Agencja przecież pracuje na zlecenie innych firm i to nie ATV decyduje o tym, kto zostanie zakwalifikowany dalej. Trzeba spodobać się na castingu, mi udało się nawet 3 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatatata 79
Nie wiem skad tyle negatywnych opinie , mnie Pani wszytsko wytlumaczyła na spotkaniu , zdjęcia akurat dostarczalismy sie własnym zakresie i nie było problemu , czekamy na propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zdecydowaliśmy się na zdjęcia w Bełchatowie , za tę cenę zszokowała mnie dobra jakość zdjęć , tu bardzo pozytywne zaskoczenie na stronei widze ze jest sporo zleceń licze ze nam sie tez trafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiliśmy sesje córki w Szczecinie, złapali nas przypadkowo w centrum handlowym, dostaliśmy bardzo ładne zdjęcia. Teraz czekamy na jakieś propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam sesje zdjęciową w Łodzi, zdjęcia super i patrząc później na ceny innych fotografów jestem zadowolona że to na prade tanio mnie wyszło. Czekam na angaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tego gadania że to oszuści, robisz foty, jesteś w bazie danych, i to nie od nich zależy czy cie wezmą do filmu czy nie, ja grałem już 2 razy. Kasa wpadła i sie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nas właśnie też złapali w Szczecinie i też uważam że zdjęcia super! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też z bełchatowa , totalnie przez przypadek trafiliśmy na casting i foty rewelacja, czekamy na angaż!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×