Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chyba zagrzybiona

dermatolog czy podolog?

Polecane posty

Gość chyba zagrzybiona

Od jakiegoś czasu z moich stóp schodzi skóra. Wygląda to mniej więcej jak skóra schodząca przy zbyt szybkim opalaniu. I nie mam żadnych innych objawów, żadnego pękania, swędzenia, bąbli ani zaczerwienienia. Czy może to być grzybica? I gdzie lepiej się udać: do dermatologa (długo się czeka i słyszałam o nietrafionych diagnozach), czy do podologa (specjalista od pielęgnacji stóp, przyjmuje od razu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zagrzybiona
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Zdecydowanie podolog. Taki specjalista pomoże ci pozbyć się problemów związanych ze stopami. Najlepiej wybierz takie gabinety jak https://ekspert-stop.pl/ gdzie przyjmują najlepsi specjaliści. To sprawi, że najlepiej zadbasz o Twoje stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestańcie reklamować swoje głupie gabinety i produkty, cała kafeteria tym zaśmiecona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podolog , zdecydowanie. ja znalazłam rewelacyjną Pania podolog w Warszawie na Żoliborzu- Gabinet Zdrowej stopy, usunęła mi odciski, a mojemu męzowi rewelacyjnie pomogła z wrastającym paznokciem http://zdrowe-stopy.waw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani podolog ani dermatolog, zgłoś się na badania mikrobiologiczne skórne i pod kątem grzybicy, a jak juz bedziesz mieć wynik dopiero wybierz się do dermatologa. Inaczej dermatolog będzie prónowal cie leczyc roznymi specyfikami niekoniecznie trafionymi w problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie najlepiej jak specjalista zajmie się stopami, ja bym poszła do podologa. Zresztą sama chodzę, do gabinetu kosmetyczno-podologicznego Gabiline w Twardogórze pod Wrocławiem http://gabiline.pl/ i dbają tam o to, by miała ładne stopy. Wybieram pedicure, tam tez leczyłam pękające pięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, ze podolog to doby specjalista. Ja z pękającymi piętami byłam w https://podolog-bielsko.pl/ i jestem zadowolona, ze do nich trafiłam bo wyleczyli mnie z problemu. Seria zabiegów plus sprawdzone rady, używanie na co dzień kremu z mocznikiem i przyniosło to oczekiwane efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tych 2 odwiedzisz to następny jest nekrolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiskimika

W przypadku stóp jak dzieje się coś niedobrego to zawsze idę do pani podolog Ani Mienickiej która przyjmuje w Klinice Zdrowych Nóg na ul. Słowackiego. Zawsze wie co się dzieje i jest w stanie szybko zaradzić 🙂  Grzybicy co prawda nigdy nie miałam, ale gdyby się przytrafiła to też pierwsze kroki bym do niej kierowała, choć może leczenie dermatologiczne z antybiotykami też trzeba byłoby wdrożyć, ale tego nie wiem, nie mam doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Zdecydowanie z takimi schorzeniami do podologa będzie miał większą w wiedze tym zakresie. Polecić moge dobrą Panią podolog- Karolina Jędryczka w Poznaniu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

ja z podobnymi objawami na stopach chodziłam do dermatologa oczywiście prywatnie bo bym się nie doczekała na regularne wizyty. w pakiecie miałam razem z badaniami ogólnymi pod różnym kątek bo przyczyna może być nieoczywista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marc

Z tego co ja się orientuję to najpierw powinno się iść na konsultację do podologa, a podolog dopiero może skierować do odpowiedniego specjalisty dermatologa, chirurga czy innego, albo jeżeli nie jest to wymagane to wyleczyć stopę ze schorzenia. Więcej opisów o danych schorzeniach jest tutaj: 
https://www.gabinetpodologiczny.czest.pl/zabiegi-podologiczne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to brzmi jak podolog, od siebie mogę polecić mo's beauty academy, profesjonaliści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z taką schodzacą skórą lepiej do dermatologa, może atopowe zapalenie skóry? córka ma i miała własnie tez tak że jej strasznie skóra między palcami schodziła.Maść ze sterydem dostała i przeszło. Jeśli zaś chodzi o podologa raczej jakieś odciski, modzele, wrastający paznokieć itd. W Warszawie jest bardzo dobra podologa na ul Sady Żoliborskie Pani Joanna Kowalewska. Przyjmuje w gabinecie Zdrowej Stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że trądzik jest objawem, a nie schorzeniem, a przyczyn może być baaardzo wiele. Niektórzy z niego zdrowieją po zaprzestaniu spożywania nabiału, którego nie tolerują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×