Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mateusz_84

Młody pozna starszą

Polecane posty

Gość poznam mlodego
pani pyta o resze ciala i o twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mowilem o ogole :P a ciao samo sie ksztaltuje jesli uprawia sie sport ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznam mlodego
ile masz lat? xy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznam mlodego
oh to mamy rocznik 89:) nastepne pytanie co robisz pracujesz uczysz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznam mlodego
musze wiedziec czy nie mam z g... ok spadam spac jak by co podaj swoj namiar jakos cie znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że jednak temat się rozwija. To bardzo cieszy moje oczy. może jednak kilka osób znajdzie tu to czego szuka. Ciekawy jestem kiedy na mnie jako autora przyjdzie kolej. :) Nie ma co się martwić. Noc jeszcze długa, jutro urlop więc można zaszaleć. Dobry film, herbata i cisza za oknem. Partnerki tylko brak. Czy Toruń jest aż tak mały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie poszukiwania bez fot można rozbić o kant dupy! Nawet jeśli ktoś świetnie pisze to jeszcze nie oznacza, że zadziała chemia. Wszyscy jesteśmy wzrokowcami, może tylko facetowi jest łatwiej rozłożyć Głos na kobietę i bzykać jak leci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foty to nie problem. Jeśli czytałeś wszystko co tu zostało powiedziane to jasne jest, że gdy ktoś poprosi to się foty wysyła bez żadnego ale. Wiadomo byłoby również że wygląd to nie wszystko. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studencikoo
hej "poznam młodego" nadal szukasz warszawiaka:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkam
blisko Torunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkam
20 km od Torunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niewiele. Ale jak dużą szansę daje. :) Jeśli jesteś tu z tego samego powodu, dla którego inni się udzielają to na maila napisz. A nuż widelec coś się zdarzy. Oczywiście jeśli jesteś zdecydowana. Odpowiem szybko bo mam do maila dostęp cały czas. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztelann
Przejżyj ofertę wibratorów: www.dyskrecja.pl/sklep.php/k68-Wibratory.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak zwykle w przypadku takich tematów zaczęła się stagnacja. Po pierwszych wpisach zrobiło się ciekawie. Kto miał co do powiedzenia to powiedział ale nic z tego nie wyszło. Nie powiem ja osiągnąłem to co zamierzałem tworząc ten temat ale czy ktoś jeszcze zyskał coś więcej niż tylko odrobinę nadziei? To jest straszne kiedy się czeka co dzień na nowe wpisy i może pojawi się osoba "mną" zainteresowana. Jaka szkoda, że tak mało ludzi wie, że taka dyskusja się tu toczy i są ludzie, którzy nadal marzą. Czasami tylko to zostaje. Toruń to nie jest wielkie miasto ale blisko są też inne miasta i miasteczka a chyba już w każdym domu gdzie są nowocześni ludzie jest internet. Piszcie piszcie i nie traćcie nadziei na lepsze jutro. Tylko jak nie będziecie pisać to nic nie wyjdzie. Sam osobiście lubię poczytać czyjeś wypowiedzi zanim się z daną osobą skontaktuję. W końcu to nie jest do końca sprawa na chybił trafił. Ale pisząc jedno zdanie nic się nie zyska. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam 23lata pochodze z woj.Lubuskiego i szukam Kobiety w wieku30-50 lat która jest zainteresowana dyskretnymi spotkaniami chętne panie prosze pisac na delta47@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszery
Witam Panie poznam Panią po 30 , ja mam 45 szukam fajnej kobiety bez zobowiązań z okolic Warszawy na wschód , nie ukrywam ,że i w celach erotycznych .Pełna dyskrecja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenkai26
Mateusz84 i jak, znalazłeś w końcu swoją panią? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Panie jestem wysokim przystojnym 23 latkiem że świętokrzyskiego, zależy mi na dyskrecji, jesteś? Odpisz 19 cm Pawelm24@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam sponsorki ani nie sponsoruję. Jeśli któraś z Pań jest zainteresowana młodym studentem z Łodzi to proszę o kontakt na e-mail szymon.re@interia.pl 

Podobają mi się kobiety starsze, dojrzalsze i bardziej doświadczone. Takie mi imponują, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×