Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama_Amelki

12-13 dzień cyklu ZAPŁODNIENIE to jaka PŁEĆ dziecka???

Polecane posty

Gość mama_Amelki

Wiem, że zaszłam w ciażę 12-13 dnia cyklu, bo wtedy były stosunki z mężem (mąż często wyjeżdża taką ma pracę to wiem, ze w miesiącu zajścia to mogłybyć tylko te 2 dni). Cykle mam z reguły 28 dniowe (27-29). Pamietam, że wtedy był już śluz płodny (przezroczysty, rozciągliwy) a 1-2 dni po tych stosunkach śluz zniknął już. Zatem jaka wg Was może być płeć dziecka??? Zwykle pisze, że przed owulacją dziewczynka, po owulacji chłopak, że jak śluz płodny to na synka, ale jak to patrzeć u mnie???Bo 12-13 dzień niby raczej poczatek owulacji, ale skoro śluz zniknął ok 15-16 dnia cyklu to jest szansa na chłopca czy dziewczynkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boniewiemwogole
hmmmmm to jak wrozenie z krysztalowej kuli gratuluje masz na 50% dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziew uszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosijka
ja daje 50% na chlopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitko!!!!! Ty się módl, żeby dziecko było całe i zdrowe, żebyś szczęśliwie bez komplikacji donosiła i urodziła to dziecko!!!!!!! Anie będziesz sobie głowę zaprzątać płcią!!! Większych problemów nie masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rere kum kum
dziecko przeciez to nie zależy od dnia kiedy go poczęłas.. Płeć żeńska dziecka determinowana jest przez dwa chromosomy (cokolwiek by to nie było) X (XX), męska zaś przez jeden X i jeden Y (XY). W trakcie zapłodnienia łączą się 2 chromosomy płciowe: jeden od mężczyzny a drugi od kobiety. Ponieważ jak już wspomnieliśmy kobieta ma XX, więc o płci przyszłego potomka decyduje to, jaki chromosom dziecko dostanie od ojca. Jeśli X to urodzi się dziewczynka, a jeśli Y to chłopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dwoje
babcia wróżyła, ja zaszlam w ciązę po owulacji i jest dziewczynka, tak więc nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_Amelki
w sumie właśnie zdrowie najważniejsze, płeć mi nawet obojetna jest całkiem, bo zawsze chciałam córkę i ją już mam, teraz jakby była córeczka to też dobrze,a jak synek to też dobrze :-) Ale z ciekawości Was pytam, bo sama róznie myślę jak to bywa z płcią... Niby 12-13 dzień to na dziewczynkę ale skoro był sluz płodny i w dodatku sie 1 dzień po seksie śluz skończył to moze jest szansa na chłopczyka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie to jest tak: plemniki męskie są o wiele szybsze od żeńskich,tak więc jeżeli do zapłodnienia doszło w dniu owulacji większa szansa na chłopca. Jeżeli do stosunku doszło np. 3,4 dni przed owulacją są większe szansę na dziewczynkę, gdyż plemniki żeńskie mogą sobie ,,poczekać'' kilka dni,gdyż mają dłuższą żywotność i wtedy ,,zaatakować''. No tak to jest w teorii,ale w praktyce różnie z tym bywa. nie nastawiaj się ani na jedno ani na drugie.Ważne żeby było zdrowe.zresztą dzień cyklu nie może zadecydować o płci ,bo byłoby to za proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_Amelki
Wiem, ze zależy to od chromosomu X lub Y, ale też pisze, ze przed owulacją mają prawdopodobieństwo plemniki z X więc dziewczynka, a w dniu owulacji lub po owulacji Y - chłopiec, więc u mnie chyba te dni to były już w owulację, jak był sluz, więc może na chłopca, sama nie wiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość połóóóweczkka
pól na pół na każdą płeć, niedługo moze usg Ci pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×