Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Gość strasznie sie boje
nie moge sie dodzwonic do meza, myslicie ze to ma cos wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackkk dressss
a nie pomysleliscie ze ten ciezkoranny chcial by go dobito? aby sie nie meczył????? wielu tak chce..jak ma rozwalone jelita..ale jeszcze zyje... nie wiecie to nie gadajcie... moze chcieli im pomoc..ale nie umieli wyciagnac...wiec ofiara chciala umrzec niz umierac z utraty krwi... zapomnieliscie, że pilot helikoptera 2 lata wstecz..z millerem...wolał się sam zabic niz ginac w płomieniach???/ dajcie juz spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie to smutne bardzo
zobaczcie dalszą cześć filmu - ten samolot nie mógł wylądować http://www.youtube.com/watch?v=IMMnk21XGpM&feature=related pomijam te głupoty wypisywane przez tego co zamieścił ten filmik ten samolot po prostu nie mógł wylądować, cos sie z nim działo kto zmusił pilota, zeby mimo wszystko podjął kolejna próbę Boże jak oni musieli się bać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzliwa Oliwa
serio nie miałaś prądu? ja też nie miałam... a co do tej stronki gb.pl to zostało umieszczone z rana - na świeżo, ja też słyszałam w radiu że są ranni ale nie same trupy! na Boga. ale co oni z nimi zrobili ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam ten film setny raz
taaaa rosjanie dobijali rannych zeby ci sie nie meczyli. boze, co jeszcze wymyslicie. wieniec sie ostal przypadkiem. schowany gdzies byl moze, wypadl, uniknal ognia. jak na dloni widac, ze choc caly to brudny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie sie boje
ktos tu mądrze napisal " próbowaliscie kiedys wytłumaczyc paranoikowi ze to co widzi to tylko omamy"....nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniula1234
Faktycznie cos sie tam kolo tego drzewa roszalo i z malego jakby zrobilo sie wieksze ale to moglobys cokolwiek a pozatym ten co nagrywal to ruszal kamera wiec dopatrzec sie nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e nikogo tam nie ma
ludzie przestancie dopatrywac sie ludzi, slyszycie co tam sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam tak, macie racje śmierdzi ta sprawa na kilometr ale nie zamachem. Stawiam na kontrolerów i na wymuszone przez pasazerów lądowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e nikogo tam nie ma
to co oznacza 'dawaj gnata' zmiena pljanów' strzaly i smiech ???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackkk dressss
jesli nawet jakas osoba podeszła do samolotu to z ciekawosci co sie stało... a tu nagle zobaczyła rannego, nie wiecie w jakim stanie był, moj pradziadek mówił, że w czasie I wojny swiatowej widział..jak komus urwało głowę a tułów dalej biegł...:( to było straszne...to ostatnie nerwy, konwulsje... tu mogłobyc tak samo...i stad to słowo o ja pierodole..po rosyjsku..tak zareagował na widok zmasakrowanego rannego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyyyyyykej
w tv mowili wicepremier Rosji potwierdzil ze wybuchu ani pozaru nie bylo zrodlo onet skrzynki maja byc do konca tyg otwarte . feteria jest częścią Portalu o2.pl Wykup reklamę na Kafeterii Forum - strona główna Dyskusja ogólna Spis tematów | Dodaj nowy temat | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto Odpowiedz na ten temat poczytajcie sobie o samolocie jak latwo mozna nim manipulowac... Tu-154M przeszedł w 2009 roku kapitalny remont połączony z ograniczoną modernizacją mi. wyposażony był w nowoczesne systemy nawigacji pozwalające na lądowanie bez wzrokowej widoczności pasa jak ILS (Instrument Landing System). Ponadto, jak twierdzą eksperci, ten typ samolotu ma dużą wysokość lądowania, co oznacza, że na sporej wysokości podchodzi do pasa, gdzie ma dotknąć ziemi. Zastanawiające jest więc, dlaczego będąc jeszcze dość daleko od miejsca przyziemienia, Tu-154 znalazł się ledwie kilkadziesiąt metrów nad ziemią Tu-154 należy do tych samolotów, które trudno się prowadzi w sytuacjach awaryjnych. Bardzo ciężko jest nim wtedy sterować. Prawie niemożliwe jest wykonanie choćby manewru, który polega na nagłym poderwaniu maszyny w górę, gdy już samolot dotknął pasa startowego i rozpoczął hamowanie, aby uniknąć np. kolizji z inną maszyną, która przez pomyłkę znalazła się na tym samym pasie, lub z inną przeszkodą. I gdy prezydencki pilot zauważył niebezpieczeństwo, nie mógł już nic zrobić, aby uchronić samolot przed zderzeniem z ziemią, a pasażerów przed śmiercią. Moja hipotez na temat katastrofy brzmi następująco nie trzeba było do samolotu ani strzelać a nawet podkładać bombę na podkładzie gdyż jest to bardzo łatwe do wykrycia podczas badania wraku musimy pamiętać ,że była zła pogoda mgła która była wręcz idealna do tej sytuacji , ograniczała widoczność do kilku set metrów wystarczyło aby celowo ktoś z wierzy podał nie poprawne parametry lotu oraz lądowania podkreślam słowo CELOWO musimy też pamiętać że lotnisko nie było wyposażone w/w system ILS i o tym co powiedziałem powyżej Pilot nie miał już żadnej szansy na poderwanie maszyny .. KTOS KTO ZNAŁ TE MASZYNY I ICH SPECYFIKE MOGŁ ŁATWO W TEN SPOSUB DOPROWDZIC DO KATASTROFY.. Jeżeli nawigacja pokładowa pokazywała pilotowi, że jest wyżej niż rzeczywiście było to wysokościomierz był niesprawny, albo celowo fałszował wysokość. Oficjalnie, kontroler lotu w Smoleńsku zeznał przed komisją rosyjską, że podawał ostrzeżenia pilotowi , że samolot leci za nisko. Pilot nie reagował, bo ponoć nie znał rosyjskich komend. Ale pilot doskonale znał rosyjski, więc......? * o + A mnie od 3 dni nurtuje jedna sprawa. Otóz zaraz po katastrofie, jeden z zołnierzy rosyjskiego szapaleru, ustawionego niemal w mgnieniu oka na terenie katastrofy, na pytanie dziennikarza czy ktos żyje? odpowiedzial, w naturalnynm szczerym, jak przypuszczam, odruchu, ze 3 osoby jeszcze zyją ale są w ciezkim stanie, dlaczego wiec nie wezwano nawet jednej karetki, by te trzy osoby ratować, dlaczego pol godziny po katastrofie żyly trzy osoby a godzine po katastrofie Dostalismy wersje od Rosja ze zginelo 87 osob, ktore byly na pokładzie, a skad Rosjanie tak doskonale wiedzieli ze na pokladzie jest 87 pasażerów (nie liczac załogi)..podczas gdy nawet strona polska nie znala dokladnej listy osob ktore wsiadly do samolotu i spekulowano ze ofiar jest 132? Wydaje mi sie ze chodzilo o uciszenie 3 ocalałych i 87 tych którzy mieli cos do powiedzenia. Teraz zamilkli, a my sie juz nie dowiemy. Przeciez przyjaciel P. przyjaciela T. nie wkopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogubili sie juz ruscy
black dres z tą głową i korpuem biegającym :D chyba Twoj dziadek naprawde przezył wojne zbyt silnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackkk dressss
widzial ze sie słania na siłach..to rzekł dawaj gnata...moze chciał mu pomoc..a ten mogl w tym momencie umrzec... z utraty krwi... a smiech..w obliczu takiego widoku..jest uzasadniony...to z nerwów i stresu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e nikogo tam nie ma
dziewczyno Granta toż to ja wiem, ale co w takim razie mialo tam to oznaczać. slyszysz przy strzalach mowi "zmiena pljanów; pozniej slychac smiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniula1234
Dawaj gnata to dokladnie oznacza DAWAJ KARABIN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
LUDZIE CZY WY NIE SLYSZYCIE ZE TEN DŹWIĘK JEST NALOZONY...SPREPAROWANY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. to jest gałąź jak już to wam ktos ślicznie rozrysował fakt, że dopatrujecie sie tam czegoś swiadczy tylko o tym ,że szukacie sensacji, gdzie tylko sie da 2. dawaj gnata- tak słychać i tak ktos krzyknoł, co w tym złego?? patrz nizej 3. strzały są, zostały oddane żeby pomóc w lokalizacji. jak sie w lesie zgubisz to krzyczysz, prawda?? oni strzelali w powietrze. co z tego że wyły syreny? syreny wyły w budynku, a oni strzelali już z miejsca wypadku.straż ma gps?? i co z tego?? jak gps ma namierzyć jakieś krzaczory?? 4. strzałami dobijali ludzi?? czy wy na prawdę jesteście aż tak głupi?? twierdzicie ze to było zaplanowane, a jednocześnie to byłaby taka amatorka że strzelaliby z pistoletu o ludzi pozorując wypadek? jak w takim razie wytłumaczyliby potem rany postrzałowe? prędzej by tych niedobitych ludzi czymś zatłukli, bo nikt by nie udowodnił że tego typu obrażenia nie powstałyby w wyniku wypadku 5. widzicie co zostało z samolotu a wierzycie że ktoś przeżył?? bez komentarza.... nie pokazujcie że jesteście skonczonymi idiotami, zastanówcie sie pare razy i wykażcie minimum logiki, a sami wyjaśnicie sobie wiele rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e nikogo tam nie ma
no ludzie ja wiem co to oznacza :o tylko po tam rusowi gnat? nie rozumiecie?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tyle pytań, niewiadomych; dziwne że w telewizji nikt tego nie wyjaśnia, nie dementuje, nie podejmuje tematu o tym, co się dzieje na forach internetowych , dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam ten film setny raz
popieprzylo was. dobili czolgajacych sie rannych i sie smiali z tego, a potem sobie spokojnie wrzucili film do netu. wiecie co, nawet jesli bylby to zamach to bylby perfekcyjnie przygotowany i nikt by nie dopuscil do takiego filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam ten film setny raz
ja tam nie widze zadnych pytan, zadnych watpliwosci. sami sobie dorabiacie jakies durnowate teorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×