Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Gość ighuhv udfhgob
zanleziono 7 pistoletów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellou
gdzie jets postać z prawej str ? ja ogladam od 40 do 43 sekundy i nie widze zarysu postaci. w ktorym to miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfkhgjksadh uh rgkdsnzfks
http://www.youtube.com/watch?v=frgKTW3jm_Y ej moze to moja wyobraznia ale czy ok 1:13 1:14 ktos nie krzyczy po polsku "zmiana planów k**wa"????? czy to cos po rusku? podkreccie glosniki słyszycie cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz proszę
DOKŁADNIE TO SAMO SŁYSSZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej moze to moja wyobraznia ale czy ok 1:13 1:14 ktos nie krzyczy po polsku "zmiana planów k**wa"????? czy to cos po rusku? podkreccie glosniki słyszycie cos?? tak slkyszymy i raczej to nie rosyjski jezyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfkhgjksadh uh rgkdsnzfks
ja piernicze jesli to autentyczny film to jest masakra jakas! skad tam polskie glosy? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Niesamowite, faktycznie. To, że sprawą zajęli się biegli jest waszym zdaniem dowodem na to, że "coś tu śmierdzi", jak piszecie cały czas? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widia na kotie jedie
Ludzie, macie przesłuchy? Gdzie wy tam słyszycie plskie głosy? włączcie głosniej te wasze głośniki, walą po rosyjsku jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e nikogo tam nie ma
moze i polski, ale na pewno z ruskim akcentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alsza
ależ my lubimy teorie spiskowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7hdj
jakiś polski głos może być. przecież chwilę potem ten Wiśniewski tam przybiegł filmować. może nie był sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Tez tam nie słyszę polskiego. Ludzkie ucho i mózg mają to do siebie, że usłyszane dźwięki starają się jak najbardziej dopasować do znanego sobie języka. Wydaje wam się, krzyczą po rosyjsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e nikogo tam nie ma
z resztą ruski jest z lekka podobny do polskiego, np ni chuja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e nikogo tam nie ma
jaaasne, uczepiliscie sie tego. zdjecie jeswt mega rozmazane, tam moze lezec cokolwiek. czemu nie dziwi was ten śmiech, nie slyszycie >????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIK084
Już nie ma tego filmiku na you tube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5545454
czołga się...dobre. ale mnie najbardziej zastanawia, że tam nie widać żądnych szczątek ciał, że niby wszytskie są pod wrakiem? bo nie rozumiem, nic nie poleciało, niczego nie wyrzuciło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhfgdgdsgsfsga
mnie zastanawia ten smiech i to zmiana planu bo faktycznie brzmi jak po polsku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeee bzdury
tu ktoś jest !!!!!! http://img684.imageshack.us/img684/5292/coto x.jpg wyraźnie widac,ze ktos się tam czołga po ziemii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to by sie dowiedziec co tam jest to musialo by byc ekstra dobre przyblizenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfjjd
co jest na tym zdjęciu? mam nadzieję, że nikt nie wkręca i jak otworzę to nie zobaczę w zamian jakichś fragmentów ciał........:O wolę zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e nikogo tam nie ma
na zdjeciu jest rozmazany obraz katastrofy, nic konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję ze fachowcy
zajma sie tym filimiem i baaaaaaaaaaaaaaardzo dokladnie go obejrzą.A te smiech tez mnie zastanawia?Co on kurwa ma znaczyc??????????????Ci ruscy sa pojebani i chorzy,po chuj oni sie smieja widzac ta tragedie?😡tez bede sie smiala jak zobacze wypadek z udzialem ruskich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiście ktoś krzyczy
zmiana planu. A w której sekundzie jest ten śmiech? A tak w ogóle skoro wg was Rosjanie dokonali zamachu to dlaczego udostępnili filmik, w którym są rzekomo dowody przeciwko nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Gówno, nie się czołga. Zdjęcie jest tak niewyraźne, że to może być cokolwiek. Nikt nie krzyczy po Polsku. Smiech może i faktycznie słychać, ale to też nic upiornego, przykre jedynie. Nie słyszeliście nigdy jak wśród ludzi obserwujących wypadek ktoś się zaśmieje?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka amtak
ten ktoś krzyczy po rosyjsku , pózniej znów go słychac Cos podobnego jak zmiena pljanów , ale nie koniecznie tam nie słychac polskiego , słuchałam na słuchawkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosmie smiechu - wlasnie ogladam tarnsmisje na zywo z okrecia (przywieziona kolejne ciala) i sa urywki pokazujace zgromadzone tlumy - i nawet tam znalazlo sie 3 dupkow, ktorzy sobie gadaja i s mieja w najlepsze - a wokol mnostwo rodzin pograzanych w zalobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×