Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Gość wieniec znaleźli chyba
w luku bagażowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botkek
. . NIE ODPISYWAC NIC DO ....""BOMBARDA"".... Niech sama z soba PISZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhfgdgdsgsfsga
YOU TUBE Film nieodpowiedni dla nieletnich !! KLINKNIJ "Wiecej" !!!ANALIZA "Tu-154".Slychac strzaly,,"Przejrzałem ten materiał wielokrotnie. (od rana 14.04.obejrzało go do godz. 11.30 już ponad 120 tys.x). Przypadkowy operator kamery z telefonem wbiegł na teren katastrofy i popędził w kierunku najbardziej widocznego obiektu - podwozia samolotu. Po chwili usłyszał głosy męskie z kierunku rozbitej kabiny, skierował tam obiektyw. A tam - jatka. Wcześniej przeraźliwy głos syreny przykrywa mająca nastąpić egzekucję. Jest tam kilku facetów, mówią po rosyjsku z prowincjonalnym akcentem..... cd. trwa szamotanie z kimś z wnętrza kabiny. wyrzucają go na zewnątrz, być może duszą lub inaczej pozbawiają reakcji, ktoś inny ucieka z kabiny pod drzewo po l. str. W tym czasie trwa walka wręcz po pr. str. kabiny, rozlega się 1 strzał, operator leeko się przestrasza i usuwa z pola widzenia tamtych, jednak po chwili powraca obiektywem. Facet po l. str jest zlikwidowany , ci po pr. jeszcze walczą, padają dwa strzały w tym jeden wytłumiony...operator prerażony klnie siarczyście i pospiesznie... usuwa sie za drzewa, pada kolejny strzał. Mężczyźni się ewakują, kierujący nimi pospiesza ich!, Operator klnie po raz drugi uświadamiając sobie co zobaczył.... Katyń nr 2. ! co to za analiza? skąd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e nikogo tam nie ma
to jest przerażające, jesli faktycznie to prawda? ruscy są nieobliczalni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12211133waw
przerażające to jest wam powiem ten filmik, przeraża mnie to..ten człowiek podnoszący sie ostatkami sił, te strzały, te śmiechy.. czy ktoś to logicznie może wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhrrrrrrrrrrewwwwwwwwwww
OPROCZ REKI NA DRZEWIE I GALEZI JA NIC NIE ZOBACZYLAM ALE TO CO KRZYCZA W 0:48 DAWAJ GNATA A PO CHWILI ZACZYNAJA SIE STRZALY BOZE TO STRASZNE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botkek
Kurna dlaczego PolskiRZAD NIEREAGUJE NA TO NAGRANIE??? kurwa Ewidentnie Zamordowali Naszych TE SKURWYSYNY DO HUJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e nikogo tam nie ma
dawaj gnata, strzaly, zmiana planu smiech, facet na koniec komentuje to ni chuja sybir :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e nikogo tam nie ma
a jescze te przerażające syreny, co to ma być, zeby zagluszyc to wszystko? oni mają takie syrenu, kuźwa co to ma być straż czy co>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggg
ludzie co Wy wygadujecie :( nie chce mi sie wierzyc ze ludzie po takim wypadku ledwie zywi i maja sile walczyc z ruskimi :o a wy piszecie ze te trzy osoby walcza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12211133waw
właśnie dlaczego nikt sie tym filmem nie zajmie? przecież ewidentnie jest tam cos nie tak! no ludzie kurde! tak kogoś poprostu dobijali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemprzerazonaaa
faktycznie 0:48 słychać krzyk dawaj gnata!!!!!!!!!!!! i za chwile strzały :o :o co do tej analizy ja nic nie widziałam zadnych ludzi konajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babnbbbb
nie ma coz nimi dyskutowac, to wpływ tv i gier komputerowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botkek
"gggg" -slepy jestes a do tego gluchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeee bzdury
sorry ale ten rusek mowi ni chuja cos tam to oznacza ja pierdole , 2 razy to powtorzyl a tam napewno nie walcza a te strzaly to nie wybuch amonicji gdyby tak bylo to by byla seria wybuchu te strzaly to wksazanie gdzie ten samolot sie rozwalil musza takie oddac , jako znak gdzie leza ludzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12211133waw
ja tylko widze tą osobe lęzaca pod drzewem chcącą sie podnieść nikogo innego nie widze tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolimoli
gdzie wy słyszycie śmiech? słychać coś podobnego do "dawaj gnata", ale niewyraźnie. Może być to inne słowo, choć "dawaj" raczej tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeee bzdury
1 raz jak powiedzial ni chuja *** ozn to ja pierdole - to jak zobaczyl dokladnie ta masakre a razy jak oddali te strzaly (by wskazac gdzie sie rozwalil samolot ) przestraszyl sie tego , no ludzie ja bym sama z tamtad ze strachu zwiewala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOU TUBE
widze ze malo tu inteligentnych, wiecie co znaczy IRONIA głupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniula1234
Juz tego filmu nie ma!! GDZIE ON!!!?? DAJCIE LINK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeee bzdury
no dawaj gnata by wystrzelic by wiedzieli gdzie ta straz jechac ma co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg onetu i wp analizuja juz ten film ale to na pewno potrwa z reszta teraz trwa zaloba i trzeba to uszanowac dlatego tego nie naglasniaja, teraz jeszcze nie czas na to i pewnie tez nie chca wzbudzac negatywnych reakcji u Polakow - najpierw sami musza przeanalizowac ten film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie juzzzz
wy jestescie j****ci.zrozumcie ze to nie była zadna egzekucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszujak na youtube "pierwsze i smoleńsk - znajdziesz kilka - ten ma czas 1:24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie juzzzz
polacy to p...ny naród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolimoli
nie wierzę w żaden zamach, spisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e nikogo tam nie ma
"zeby wiedzieli gdzie ta straz ma dojechac" syreny wyją jak pojebane a ci strzelaja zeby straz wiedziala gdzie ma dojechac, sorry ale to glupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e nikogo tam nie ma
smiech slychac w 1:09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeee bzdury
moze nie gdzie straz ale by szybko pomocnicy przybiegli nie wzieliscie przeciez to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie wlasnie zastanawiam
byla dziura w ulicy i byscie w nia wwpadli to co byscie napisali, ze ruskie czy Osama ja wykopał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×