Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Gość niemożliwe!!
tzn północ a czy jest nagranie w necie naszego reportera wiśniewskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka amtak
skurwysyny wyraznie sie śmieją :-0 Wyraznie słychac zmiena planów i cos jakby faktycznie dawaj gnata ( a nie nazad) Moze by ten film wysłać jakiejs gazecie amerykanskiej lub ameryk organizacji? Mozecie sie smiac ,ale oni mają specjalny sprzet , a poza tym nie przepadają za ruskimi, a przynajmniej podejda do tego obiektywnie Mozecie się śmiac z tego pomysłu ,a le moze ktos z tamtąd moze sie tym zainteresuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh pytałem na tym i podobnych topikach kilkanascie razy, nigdy nie otrzymałem odpowiedzi. spiskowcy..odpowiedzcie mi krótko, zwięźle: 1.po co rosjanie mieliby robić zamach na prezydenta skoro niedlugo mialy byc wybory, mogli zaczekać i ubić go next time gdyby jednak wygrał(szanse były małe) np za rok tez by do katynia poleciał na bank. 2.robić zamach na oczach całego świata, w rocznice , gdy na miejscu było DUŻO agentów typu abw czy coś w tym stylu. o tym sie nie mówi ale tacy agenci, byli na miejscu przed tuskiem i kaczyńśkim. normalne procedury bezpieczeńśtwa. 3.co im Lechu wadził? (jego przemówienie było stonowane, nie było agresywne, z resztą ruscy otwarcie mówią kto i kogo i dlaczego zabił w katyniu) 4.co im dała jego śmierć? ?? konkretnie. jaki plus uzasadniający ryzyko zamachu? ????????????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka amtak
meszegune , a według ciebie taki smiech w takich okolicznościach jest normalny i na miejscu ? Czy jesteś totalnie głucha i słoń nadepnał ci na ucho??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza.
uwierzcie mi, bo bardzo dobrze znam jezyk rosyjski: na tym filmiku nie ma ANI SLOWA po polsku tym razem..., za duzo zadasz :D na konkretne pytania od 2 dni nie uzyskuje zadnych odpowiedzi, zapada glucha cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o gaz bo sie niedawno
okazalo ze nasz kraj moze sie uniezaleznic od rosyjskich dostaw gazu....czyli jak zwykle chodzi o k a s ę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraj nadwiślanski 2010
po co rosjanie mieliby robić zamach na prezydenta skoro niedlugo mialy byc wybory, mogli zaczekać i ubić go next time gdyby jednak wygrał(szanse były małe) np za rok tez by do katynia poleciał na bank. 2.robić zamach na oczach całego świata, w rocznice , gdy na miejscu było DUŻO agentów typu abw czy coś w tym stylu. o tym sie nie mówi ale tacy agenci, byli na miejscu przed tuskiem i kaczyńśkim. normalne procedury bezpieczeńśtwa. 3.co im Lechu wadził? (jego przemówienie było stonowane, nie było agresywne, z resztą ruscy otwarcie mówią kto i kogo i dlaczego zabił w katyniu) 4.co im dała jego śmierć? ?? konkretnie. jaki plus uzasadniający ryzyko zamachu? ODPOWIEM : 1. nie chodzi tylko o prezydenta ale o innych m.in Pan Kurtyka i pan Przewoźnik...myślisz że to nie była gratka? 2. żeby było bardziej spektakularnie, Rosja śmieje się w twarz światu razem z Polską, to było tylko sprawdzenie reakcji Zachodu - Zachodu który łyknął co mu dali 3. ad1 4. ad 1. oraz ryży premier&ryży premier brzmi znajomo? nieważne. wazne że dalsze losy Polski i Rosji (RIP) będą ciekawe. Zachód zniknie wsjo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to złe porównanie
ale jak zobaczysz, że ktoś obcy potknie się i przewróci, to nie śmiejesz się pod nosem? Może to nerwowy śmiech na to co zobaczyli. To nie ich rzadowy samolot spadł, więc reakcje mogły być rózne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza.
a Saakaszwili - oficjalny wrog prezydenta Rosji - nadal zyje i ma sie dobrze dziwne, no nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka amtak
ja ci odpowiem krótko : bo sa mściwi , nieobliczalni i bezwzgledni ! Zawsze tacy byli ! Niemcy w czasie drugiej wojny pokazali twarz potwora ,ale ruscy w niczym im nie ustepują ,jesli nie sa 100 rzay gorsi ! Satysfakcjonuje cie odpowiedz , skoro inne bardziej konkretne jesli chodzi o ekonomie i polityke nie pasuja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza.
"sa mściwi , nieobliczalni i bezwzgledni ! Zawsze tacy byli !" hmmm, moi znajomi tacy nie sa moze dlatego, ze to juz trzecie pokolenie od czasow tej tragedii, ktorego nikt nie zna... nie zadal sobie trudu poznac... nie pozna - bo nie chce, woli tkwic w przeszlosci?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka amtak
do buhahahahahaaa - o zesz kurwa :-0 masz racje słychac polski:-0 0 12, 0 18, 0 21 :-0 0 47 zle słychac przez syreny :-0 Tu jest potrzebny profesjonalny sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza.
TAM NIE MA ANI SLOWA PO POLSKU!! zobaczcie strony wstecz podobne brzmienie niektorych slow o zupelnie innym znaczeniu wprowadza was w blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka amtak
autentycznie to nagranie coraz bardziej przeraza Tam naprawde słychac polski , to co napisał buhahahahaaaa, trzeba się dobrze wsłuchac w tych sekundach , które napisał Az się zaczęłam trząś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Trząś? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka amtak
diagnoza jeszcze wczoraj sama tak myslałam , nawet pisałam ,ze tam nie słychać polskiego , ale wsłuchałam się i słychac polskie słowa , to co napisał buhahahhhaaaa Nie wiem gdyby nie napisał co mówią to bym nie usłyszała ? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka amtak
garfieldowa wiedziałam ,ze ktos sie przyczepi do tego słowa , ale jak to odmienic trzęś ? Jeszcze gorzej :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfhjfjfgj
trząść!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
TRZĄŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
I dokładnie jest tak jak piszesz - gdyby ktos Ci nie zasugerował, co masz usłyszeć, to byś nie usłyszała. Ja tam dalej nie słyszę, sam rosyjski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza zasada strategii to trafna ocena wroga. Pytam: Czy może się komukolwiek na cokolwiek przydać natychmiastowe zniknięcie z życia publicznego kilkudziesięcioosobowego grona osób decydujących o kluczowych sprawach Polski - obronności, polityce finansowej, pamięci narodowej, itd.? Czy gdyby chodziło o wyeliminowanie z życia politycznego dużej ilości niewygodnych osób naraz, znajdujących się w tym samym czasie na małej powierzchni, z dala od możliwości szybkiego udzielenia skutecznej pomocy, to czy nie najskuteczniej byłoby to zrobić to np. na pokładzie samolotu wzorem kilku udanych zamachów z przeszłości tego typu jak np. zamachy na kilku prezydentów Trzeciego Świata? Na czyim terytorium najłatwiej byłoby taką akcję zorganizować, by potem w pełni ją kontrolować (niedopuszczenie prasy, obstawienie terenu milicją, zakaz udzielania wywiadów, itd.)? 13 marca br. gruzińska telewizja Imedi wyemitowała dokument o planowanym morderstwie prezydenta Polski poprzez spowodowanie wypadku samolotowego przez terrorystów powiązanych z FSB (KGB) http://kavkazcenter.com/eng/content/2010/04/ 11/11838.shtml http://derwisinski.salon24.pl/170645 ,czy-mozna-mowic-o-zamachu-w-smolensku teraz już wiem, że to nie są bezpodstawne "teorie spiskowe", TO MUSI BYĆ JAK NAJSZYBCIEJ WYJAŚNIONE, ALE NIE PRZEZ ROSJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszeliście co mówili przed chwilą????????? Szok.... znaleźli tego polskiego fotoreportera, w lesie, zaplątanego we wnyki, nic nie pamięta, ciągle powtarza "ni chuja Sibir", "ni chuja Sibir".... szok... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahha
musztarda----->:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka amtak
musztarda az tak ci humor dopisuje? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka amtak
dzięki pani psor , trzaść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×