Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Gość garfieldowa , a to dziwne
bo inni tez znaja rosyjski i to słyszą Czy myslisz ,ze znajomosc rosyjskiego jest tak zadka jak znajomość chińskiego?? No widzisz twój znajomy zna rosyjski i nie słyszy , a ty znasz polski i nie słyszysz polskiego :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Kurwa, on słyszy te słowa, które można zinterpretować jako "dawaj gnata", ale one co innego znaczą. Nie ma w rosyjski słowa "gnat" Rozumiecie to, do kurwy nędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa , a to dziwne
to znaczy ??? Pewnie sam nie wie , taki z niego poliglota! Ja tam o rosyjski się nie kłóce , ale polski wszędzie rozpoznam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Co "to znaczy"? Nie ma słowa "gnat" w języku rosyjskim. To co słyszymy jako "dawaj gnata" oznacza "chodźcie tutaj". Nie wiem, co tu jeszcze tłumaczyć. Co jest po polsku? Mówisz, że wszędzie rozpoznasz. Co jest po polsku na tym filmie? Bo ja ni chuja polskiego słowa nie słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa , a to dziwne
🖐️ nie chce mi się z tobą pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza.
dawaj gnata = dawaj nazad - wracamy :O pare stron wstecz to bylo napisane gnat = puszka, pistol (slangowe okreslenia pistoletu) ale "gnat" pasuje lepeij :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
garfieldowa, a to dziwne--> pewnie, jak się kończą argumenty to się nie chce pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja na to jak na latooooooo
ten dziadek jest najlepszy,stojacy spokojnie w lesie z siatka, jakby nic sie takiego nie stalo, tak sie przyglada - nie do wiary :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do garfieldowej
daj spokój przecież te tłuki się żywią tanią rozpuszczaną jak smród we własnych kręgach pseudosensacją. Pamiętaj, psychpacie nie przemówisz i nie zaargumentujesz, szkoda energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Ech, może i racja. Psychopaci to oni nie są, paranoicy raczej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza.
" A jeśli to był nieumyślny błąd wieży? " watpie, tym bardziej ze w ktorejs minucie pilot przestal odpowiadac - ale z tym musimy poczekac do konca badan czarnych skrzynek i samopisow pokladowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa , a to dziwne
ty nie masz zadnych argumentów , zalezy ci tylko na tym ,zeby odeprzec wszelkie podejrzenia :-0 Ja pare dni temu próbowałam to wszystko obiektywnie i logicznie wytłumaczyc,ale jakis procent niepewnosci istniał Wy natomiast jestescie w 100 % przekonani o swojej racji , nie ma u was nawet cienia niepewnosci , nie ma nawet 0,5 % i to jest bardzo dziwne Nie chodzi tu o moje argumenty, bo ja nie zamierzam sie z tobą kłócić , ale mam wrazenie ,ze co niektórzy nie chcą w pewne rzeczy uwierzyc , czy pewne rzeczy usłyszeć Po prostu nie i koniec Ja nie wiem co sie stało , ale tam słysze jezyk polski , nie ja jedna zresztą Przykre jest to ,ze wy nawet przez sekunde nie pomysleliście ,ze moze tam byli żywi polacy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njnjjh bbgfh
гнать(gnat)-napęd гната(gnata)-komar :P bez sensu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drgrt
Ja nie wierze że wszyscy zginęli podczas katastrofy. powinny byc robione sekcje zwłok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza.
jesli juz, to гнать to pędzić, a komar on i w Afryce komar, tylko akcent w rosyjskim kladzie sie na druga sylabe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja i garfieldowa
jesteśmy z sowieckiego kółka gospodyń kontrwywiadowczych i za wszelką cenę mataczymy faktami durne polaczki. zywy po takim upadku.....? żeby nie przeklinać powiem: zjebało cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza.
garfieldowa , a to dziwne, piszesz, ze nie wiesz co sie stalo, ale nie masz cienia watpliwosci a powiedz ty mi, co ci przeszkodzilo zajrzec do zamieszczanych tu linkow - wyrobilabys chociaz minimalne pojecie o tym co sie stalo, wersja wysunieta na podstawie zdjec, obliczen, map teraz sie potwierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdoleeeeee
na poczatku od razu napisze ze nie mam swojego zdania , generalnie bardziej jestem przekonany ze cos jest z tym wszystkim nie tak ale nie wysuwam jakis teorii, postaci widzę, polskie słowa wydaje mi sie ze słysze, ale jesli chodzi tego waszego "gnata" to tyam nie jest dawaj gnata tylko "dawaj rebiata" , nadmieniam ze znam rosyjski w praktyce a nie z podstawówki to tylko na tyle pozdro dla wszystkich, a tak korzystajac to powiem wam jesli cos z tym było nie tak czyli jakies wasze teorie sie potwierdza to lepiej zeby one nie wyszly na jaw bo mogloby byc goraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza.
chyba zalozymy takie kolko , bo zwariuje :D taki kontrast pomiedzy tymi, ktorzy chca dociec, a tymi, ktorzy juz "wiedza", wlasciwie od poczatki "wiedzieli" kochani, wy w ogole wyobrazacie sobie taka przedkosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitań łoś
to fszytko przes to sze składaliśmy ten samolot s papieru w spółdzielni pracy przy hufcu harcerskim, przysnajem siem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTTUJRURC
COS DŁYGIEG SPADA Z KOKPITU I ZAHODZI ZA DRZEWO I WYCHADZAC ZZA DRZEWA PO LEWEJ STROINE WŁASNIE POJAWIA SIE TEN PATYCZAK.. TAK JAK BY ON BYŁ TYM PATYKIE CZY CZYMS KTORY WCZESNIE SPADA PO PORAWEJ STRONIE Z KOKPITU.. MINUTA 00:40-44 BO JA TAM NIE WIDZE NIKOGO JAK TWIERDZICIE ZE KTOS MACHA TAM REKA CZY COS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza.
nie opowiadaj mi o rosyjskim, blagam cie :D zajmuje sie tlumaczeniami zawodowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa , a to dziwne
diagnoza ,ale za przeproszeniem pierdolisz , przeciez pisze ,ze miałam watpliwosci , ale próbowałam to tłumaczyc Byłam przekonana ,ze wszyscy szukaja tutaj sensacji , ale oprócz tego ,ze niektóre fakty sie niezgadzają i sa przekłamywane to ewidentnie słysze polski Natomiast to wy nie macie zadnych watpliwosci i jestescie przekonani o swojej nieomylnosci :-0 Najbardziej przykre jest to ,ze nawet przez chwile sie nie zastanawialiscie ,ze moze jednak ci polacy żyli :-0 I czytajac was mam wrazenie ,ze w Polsce jeszcze duzo zatwardziałych czerwonych zyje, pewne poglądy przenosi się z ojca lub dziada :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu123
zza tego dzrewa na środkowym planie filmu rzeczywiście się coś wyłania. Zapiszcie sobie film w kompie, zwolnijcie 3krotnie i się przyjrzyjcie. Na pewno człowiek to nie jest, bo za chudy, patyczak dosłownie. Na pewno nie jest to gałązka, ludzie oszaleliscie? Gałązka z pierwszego planu to akurta odpowiedz niedowidzących totalnie. To "COŚ" wygląda raczej jak sarna lub inne zwierze z wysoka szyją. Tylko czy sarna jako zwierze płochliwe, mogła tak blisko podejść przy ogniu i huku syren? Ale "COŚ" tam z pewnością coś się zza tego drzewa wyłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza.
garfieldowa , a to dziwne, wiesz, pomine slownictwo, ale ja jestem osoba realistycznie patrzaca na swiat, z tym przenoszeniem uprzedzen z pokolenia na pokolenie - to nie do mnie, tylko do histeryzujacych tu osobniczek, ktorym za slowami gubi sie sens i nie jestem na 100% przekonana o swojej racji, dotyczacej tego, co wplynelo, ze katastrofa miala miejsce natomiast na 100% i pod przysiega czy gnatem :D moge stwierdzic, ze polskiego slowka w tycha nagraniach NIE MA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu123
you tube downolader, sciągasz program przy pomocy którego ściągasz coś z you tuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu123
no właśnie wygląda jak sarenka z wyciągniętą szyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też znam rosyjski
Żyłam za tych czasów, kiedy uczyli rosyjskiego w szkołach i na studiach. Uczyłam się rosyjskiego 12 lat. Znam rosyjski, używałam go w realu z Rosjanami. I nie wmawiaj ludziom, że tam, w tym filmiku wszystko jest po rosyjsku!!!! Bo ja też mam wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×