Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

co się dzisiaj działo? okazało się, że Ameryka i Europa Zachodnia ma nas w d*pie:) Już nie chce mi się tego samego pisać... gdzie spisek? Czytanie nie boli:) http://filipstankiewicz.salon24.pl/171706 ,to-mogl-byc-zamach-najwieksze-watpliwosci http://derwisinski.salon24.pl/170645,czy-mozna-mowic-o-zamachu-w-smolensku http://blogmedia24.pl/node/27929 http://astral-projection.blog.onet.pl/ http://kavkazcenter.com/eng/content/2010/04/ 14/11842.shtml Wkurzają mnie tacy ludzie, którzy z biegu mówią o mojej niezrównoważonej poczytalności, jednocześnie nie racząc ruszyć tyłka i trochę poczytać na ten temat, zadając cały czas te pytania i jednoznacznie skreślając różne możliwości. Dlaczego? Dlaczego dla spokoju dużej ilości ludzi po prostu nie zbadać ewentualnej możliwości o zamachu?! ROSJA ZA NAS TEGO NIE ZROBI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie... ciekawy cytacik: Co zrobią konkretnie? Teraz młodzieżówka PO i sama PO pracuje intensywnie nad tym, aby skłócić nasz naród według starych schematów, wypracowanych przez speców od manipulacji w roku 2007. mamy więc tzw 'spontaniczne' protesty sprzeciwiające się pochowaniu pary prezydenckiej na Wawelu. Portal fronda.pl zdemaskował te tzw 'spontaniczne' demonstracje. Co się okazało? Okazało się, organizowała je młodzieżówka PO. To ludzie niegodziwi, chcą kłótni i niepokojów w boleśnie osłabionym narodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
DZISIAJ się okazało, że Ameryka ma nas w dupie??????????? :-o Ja to wiedziałam od dawna. Jest rozczarowanie Europą Zachodnią, przyznam szczerze, ale nijak się to ma do wieszczonych przez niektórych na dzisiaj zamachów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, zamachów nie było:) ale fajnie obecność, a raczej nieobecność, niektórych skwitował Klaus;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Ano nie wiem jak skwitował, prawdę mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewybredne żarty z katastrofy
Publiczna telewizja ZDF w niesmaczny sposób śmieje się z tragicznej katastrofy pod Smoleńskiem - podaje tygodnik "Newsweek" na swoich stronach internetowych. Tygodnik zamieszcza film, na którym niemiecki komik Urban Priol mówi o Lechu Kaczyńskim: "W całej Europie był wyśmiewany. Żadna świnia nie chciała mieć z nim do czynienia. A teraz ta orgia poruszenia, również wśród naszych dziennikarzy". Publiczność w studiu zanosi się śmiechem i bije brawo - odnotowuje "Newsweek". Priol idzie na całość i odgrywa scenę, jaka mogła mieć miejsce w prezydenckim samolocie tuż przed katastrofą pod Smoleńskiem. - Widoczność jest zła. Lądujemy w Mińsku? - pyta, naśladując polski akcent. Potem ostrym, szczekającym głosem odpowiada, wcielając się w prezydenta Kaczyńskiego: - Lądujecie tu, natychmiast, to rozkaz. Jestem prezydentem! http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Niewybredne-zarty-z-katastrofy-w-niemieckiej-telewizji-ZDF,wid,12184198,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywiad z panią redaktor Anna Pietraszak - doradcą Zarządu Telewizji Polskiej, udzielony dla Portalu "Nasza Polska", a opublikowany na Portalu Bibula.com. Pani Anna Pietraszak mówi: 'Popatrzmy chociaż tylko na Janusza Kurtykę, na pana prezesa IPN. Przecież to był młody człowiek, który połowę swojego życia dorastał do swej roli politycznej, wybitnej, wyjątkowej, trudnej. Te 20 lat młodości, to połowa jego życia. Odtworzyć takiego drugiego człowieka tego formatu, to kolejne 40 lat. I może znowu o to chodziło? Przecież teraz finalizują się śledztwa IPN. Finalizuje się sprawa zachowania istoty IPN, czy w ogóle istnienia Instytutu. Największe śledztwo IPN to śledztwo dotyczące zabójstwa księdza Jerzego Popiełuszki i zabójstw dziesiątek innych księży. Było przecież komando, które mordowało księży. Mieliśmy nadzieję, że to śledztwo zostanie skończone przed beatyfikacja księdza Jerzego. Ale nie ma prezesa Kurtki? Czy to przypadek? 2 września 1999 roku wyszłam ze szpitala w Aninie, gdzie leżał ciężko chory ksiądz Peszkowski. Nie wiadomo było czy przeżyje. Znalazłam się w takim miejscu, gdzie fetowano sukcesy pana Komorowskiego. Miał swoje święto. I tam spotkałam oficera Urzędu Ochrony Państwa. Nie powiem czy mężczyznę czy kobietę. Ten oficer UOP wziął mnie na słowo i zapytał: ?To jak ten Twój ksiądz? Żyje jeszcze?? Powiedziałam mu, że martwimy się bardzo czy przeżyje do rana. Usłyszałam wtedy coś strasznego. Oficer UOP powiedział: ?Niech zdycha. Niech zdycha ten czarny, co nam tylko przeszkadza?. Nigdy tych słów nie zapomnę. Oficer UOP? 99 rok? Więc jaką my mamy wolną Polskę? Jaką my mamy wolną Polskę, kiedy teraz ich wszystkich już nie ma?' koniec cytatu. Źródło - kliknij tutaj Tymczasem jaka była pierwsza decyzja pana Komorowskiego jako tymczasowego Prezydenta RP? Jedną z pierwszych jego decyzji było to, aby ludzie związani z PO przejęli stery w.. IPN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny : wszystkie dokumenty dotyczące WSI, także komisji ds. służb specjalnych czy byłych agentów SB zostały przejęte około 2 godziny po informacji o katastrofie. W tamtym momencie nie było jeszcze wiadomo, czy Kurtyka przeżył czy nie. Nastąpiło również przeszukanie warszawskiego mieszkania ś.p. Wassermana. (czego szukali tam funkcjonariusze możemy się tylko domyślać). Szykują się poważne zmiany w wojsku, służbach specjalnych i wszystkich instytucjach państwa. Nastąpiła próba przejęcia kierownictwa IPN i zablokowanie dotychczasowych ciał kolegialnych. Mianowany przez Komorowskiego następca Władysława Stasiaka, przejmuje gabinet zmarłego nie pozwalając wdowie po zmarłym ministrze na zabranie osobistych rzeczy zmarłego. Zostaje odwołany dyrektor Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, Sławomir Dębski, bez podania powodów merytorycznych. Niepokojące sygnały dochodzą z ośrodków wojskowych. Są sygnały o czystkach w biurze RPO, do porażających scen dochodzi w biurze BBN, a to wszystko pod przykrywką żałoby narodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do hipokryzji polityków, to jednak maja rację dziennikarz francuski pisał, że po władzach nie widać jakiejkolwiek żałoby mnie zastanawaia , szanowna pani kancelrz, która "nie mogła " przyjechać, oczywiście z powodu warunków atmosferycznych, dlatego był tylko ... prezydent niemiec, żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeenooooo
upne ten wazny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abberaja
ksiek "Zamach na Litwinienkę ale bez spisku ! zabili go „chuligani. Radioaktywnym torem. Sami go sobie wyprodukowali" To byl polon. To taki pierwiastek chemiczny, radioaktywny. Dziewucho, nie podniecja sie tak bo ci zylka od tego politykowania :D peknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pordalfoek
macie wszyscy papkę zamiast mózgu wy durnie zasrane!@!!! tylko sracie w pampersy na lekcjach i konfigurujecie mahometa non stop!!! co z was za ludzie!!! tylko dupy w kształcie koła macie!! paulina ma fiut.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pospieszalski to buc
ksiek- nie wiem, jakie leki bierzesz, ale wróc do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szabadaba
http://wiadomosci.wp.pl/gid,12181112,title,Najdluzszy-tydzien-w-historii-Polski---zobacz-zdjecia,gpage,5,img,12181176,galeria.html to bylo na filmie, ta czesc samolotu, jego kuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiedz z forum
Ta sprawa budzi wiele wątplwości i niejasności to opinia jaka znaleziono na innym forum : TO SPRAWA RUSKICH!!!!!!!! Ludzie ślepi jesteście to ruscy zabili naszego prezydenta najpierw informacja że przeżyło trzy osoby (piloci których zastrzelono ,przecież kabina pilotów nie uległa wiekszym zniszczeniom )a pózniej wycofano sie z tego to po pierwsze po drugie zastanówcie sie dlaczego ciała ofiar juz w rosji zostały przygotowane to pochówku i złożone do trumien do których nie można zajrzec i nie ma mozliwości ingerencji i otwarcia ich ciekawe co może dlatego zeby tu w Polsce nikt nie dowiedział sie prawdy co sie z nimi stało, po trzecie dlaczego w pierwszych komentarzech ruscy od razy mówia że to wina pilotów skoro nie znaleziono czarnych skrzynek i nie wiadomo co było przyczyna tragedii , a przeciez świadkowie mówią że cos dziwnego działo sie z samolotem jeszcze w powietrzu dziwny dzwięk silnika nienatyralny ryk silników i przechylony na jedna strone samolot i jeszcze jedna dziwna sprawa ze w okolicy lasu widziano czołg??? a moze fakt przechylenia samolotu to efekt działania elektro magnesu który był na czołgu coś duzo tych niejasności wokół tego aha i dlaczego rosjanie nie chcę ujawnic ostatnich chwil rozmów pilotów tuż przed katastrofą zasłaniając sie ze to niby osobiste wypowiedzi a może powiedzieli że to że się zaraz rozbija to nie wina ani samolotu ani pogody czy ich samych tylko efekt zamachu! Rodacy tusk wam prawdy nie powie nawet jeśli ją zna bo to tchórz a moze wtedy w Katyniu z putinem.... moze i on maczał w tym palce wcale bym sie nie zdziwił wkoncu Kaczyńskiego i duzej części PiS pozbył by sie za jednym ZAMACHEM ludzie nie głosujci na nikogo z PO to zdrajcy i oszusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j w
moim zdaniem na tym czołgu był ten elektromagnes,który spowodował zakłócenia pracy samolotu:oTo ruscy spowodowali ten wypadek,to był ZAMACH!!No ale teraz najlepiej wszystko zwalić na błąd pilota😡 Nie głosujcie na Tuska,PO ani na Komorowskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!Już lepiej glosujcie chociażby na SLD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Na wszystkich tylko nie na PO czy POjebów!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prorok 201010101
http://wiadomosci.onet.pl/2157264,11,krzyki_przerazenia__pasazerowie_wiedzieli__ze_zgina,item.html czytaliscie? - W kilkudziesięciu ostatnich sekundach nagrania rejestrator z kokpitu nagrał rosnący szmer z przedziałów pasażerskich. Aż w końcu usłyszeliśmy nieludzki krzyk przerażenia i bólu, zrelacjonował "DGP" jeden z wojskowych prokuratorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jw
a lekcje sie jeszcze nie zaczeły, boże jakie dydymały, wiesz ja myślę , że wynajęli robin hooda i mały dżon zmagnesem po lesie latał, ło matko ciemnogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna madra osoba na tym forum
Boze, oni jednak swiadomie umierali, choc przez kilka sekund wiedzieli, ze zgina ......to straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy dalej swoje
z tą kabiną pilotów :) weźcie oryginalne zdjecie samolotu TU 154 prezydenta i sami zobaczcie gdzie jest kabina pilotów z kokpitem a jak wygląda tył :) na filmiku widać dupę samolotu ,jest nawet jedna z lotem wraz z wylotem spalin :) ten płat na górze oderwany wyglądający na kabinę pilotów to oderwana część pionowa lotka /statecznik przy kabinie pilotów nie ma skrzydeł z silnikami ,skrzydła są połowie samolotu ,ale co ja będę pisać jak tu najlepszy wydział śledczy siedzi i najlepsi znawcy budowy samolotów:Dszkoda mi was ludzie ,ale wyobraźni można wam pozazdrościć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j w
do jw---->skarbie,ja już szkołę dawno skończyłam;)Ale fajnie,że mnie odmładzasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powstańkaa
ludzie zacznijcie mysleć!!!!!!!!!!!! Nie jesteście przecież głupcami!!!!!!!!!!!!!! Nie dajcie sobie robić wody z mózgu przez srodki masowego przekazu!!!!!!!!!!!!!!!! Stać was na mądrość!!! pokażcie że umiecie myśleć,a nie dawać sobie wciskać kitu. Mam nadzieję,że jesteście mądrymi,myślącymi ludżmi,którzy czują się prawdziwymi Polakami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szabadabadu
a wy dalej swoje> od paru dni to tlumacze ale "eksperci" z kafe mi nie wierza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiście bo świętością
jest to co mówi tvn i inne stacje ,że to był wypadek:obuahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!Jasnee:oJebać media,zacznijcie SAMODZIELNIE myśleć a nie łykać tę kłamliwą papkę, którą serwuje tv i gazety!!!!!!!!!!szczególnie gazeta wybiórcza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×