Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ikusia_seventy

Jak pozbyć się żylaków?

Polecane posty

Gość gość
Sprobuj metody laserowej, wiecej o niej przeczytasz tutaj www.krefft-laser.pl naprawde bardzo bardzo skuteczny zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwolek
Szukam kliniki, lekarza, miejsca w Trójmieście, w którym poradzą sobie z moim problemem żylaków. Są obrzydliwe, bardzo widoczne, wstydzę się pokazywać nogi, chodzę cały czas w spodniach. Gdzie to załatwię? Pytałam znajomych, ale nie mam nikogo z polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zacznij tez stosować suplementy wspomagające krążenie. Jak krążenie się poprawi to tez w żyłach czy tętnicach nie będzie dochodziło do odkładania się złogów. Ja stosuje red off system na rozjaśnienie pajączków, ale zalecany jest tez w zapobieganiu powstawania żylaków. Ewentualnie można dopytać producenta, na wszystkie pytanie odpowiadają - sama ich zamęczam pytaniami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matadera
marwolek - a w Lifemedia byliście? Mój mąż tam miał leczone żylaki. Zapisz się najpierw na konsultacje, sprawdź co się dzieje. Zakładam, że problem będzie do rozwiązania - tylko w prywatnej klinice, nie na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwolek
Nie byliśmy - dzięki, poczytam. Radzisz tam jakiegoś konkretnego specjalistę, czy nie ma to znaczenia. Z tego co widzę to ogólnopolska sieć placówek, co nie? Jesteś w stanie powiedzieć ile mniej więcej czeka się na badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matadera
Hmmm... on się chyba Konefka nazywał, jakoś tak. Sprawdź sobie. Jeśli nie będzie nikogo o podobnym nazwisku to zostaw info na forum, zobaczę w papierach bo mam gdzieś jego nazwisko na bank wymienione, tylko zapomniałam jakie ono jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwolek
Mam zapisane konsultacje u niego na przyszły tydzień - nie było problemów. Powiedziano mi, że zawsze proponują szybkie konsultacje, żeby sprawdzić jaka jest skala problemu - czy trzeba działa już teraz, czy można jeszcze chwilę poczekać. Profesjonalne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam pachnicki
Napisz mi proszę po wizycie czy jesteś zadowolony, co ustaliście, bo ja też muszę iść na konsultacje - tylko że na NFZ nie ma szans, byłem wczoraj - kolejka kończy się w czerwcu 2016!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwolek
Wiem, szokujące. Zajęli się leczeniem raka, ale na inne choroby w Polsce również się umiera, a w zasadzie pacjent jest pozostawiony w takiej sytuacji, że musi iść prywatnie. Z drugiej strony wiadomo przecież, że standard tej opieki w Lifemedia będzie po prostu wyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cruellazwei
Warto spróbować żel galvenox. Jest naprawdę skuteczny. Dobesylan wapnia, wyciąg z kasztanowca, z aloesu i do tego pantenol pomagają nie tylko zapobiegać żylakom ale też redukują je kiedy sie pojawią. Stosuję ten żel od 3 mc i powiem krótko działa. Żylaki powoli ale systematycznie sie zmniejszają, nowe się nie pojawiają i do tego świetnie prezentuje sie skróra nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wizyta u lekarza, tabletki lub maść, jak nie pomogą to wycinanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolnl773
ja miałem zabieg na żylaki w klinice w Sulejówku http://vita-medica.pl ciesze sie ze tak szybko zdecydowalem sie na ich usuniecie (mimo ze mam 35lat) to walczylem z nimi juz przez 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez zabiegu takiego jak tutaj www.krefft-laser.pl niestety może się nie obyc, moja siostra genetycznie miala podobne problemy i zakończyło się zabiegiem wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla własnego spokoju może warto się zgłosić do specjalisty? tym bardziej, że zaufanych lekarzy jest sporo. ja trafiłam do gabinetu http://chirurgnaczyniowykatowice.pl/ i poszło ok. teraz to nawet żałuję, że nie zgłosiłam się tam wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo slyszalam o pozytywnych opiniach na temat tego doktora www.krefft-laser.pl podobno bardzo dobra skutecznosc w leczniu zylakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedni lekarz potrafi zdzialac cuda, ja meczylam sie z zylakami przez dlugi czas i w koncu udalo mi sie rozwiazac problem po serii wizyt tutaj www.lekarze-kolber.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem pod stałą opieką chirurga naczyniowego (http://chirurgnaczyniowygdansk.com.pl/) i póki co stan nie jest poważny i nie kwalifikuje się jeszcze do zabiegu. Na razie stosuję kompresjoterapię i przyznaję, ze widzę efekty, bo nogi nie są takie ciężkie, jak kiedyś, ale pewnie nie uniknę w przyszłości zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jakiś zabieg? polecam szczególnie tu www.bellazone.pl/zylaki.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu zabieg na nogi wystarczy, osobiscie moge polecic www.krefft-laser.pl takie cos pomaga bardzo szybko, zdecydowanie na plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wizyta u odpowiedniego lekarza przede wszystkim powinna pomoc, sprawdz www.krefft-laser.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego w tym i żylaki, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już masz żylaki rozwinięte, to sama sobie z tym nie poradzisz :( wiem, bo też tak miałam, ale ostatecznie trafiłam do dobrej kliniki i pani doktor Julia Ciszak wyleczyła moje żylaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiku_Fku
Wszystko zależy od tego czy są to małe pajączki czy juz zaawansowane żylaki wtedy można dobrać odpowiednią metodę. W moim przypadku potrzebny był zabieg . Pozamykanie starych niedrożnych żył i przekierowanie krwi do innych. Nie było to bolesne, chociaż oczywiście w znieczuleniu. Robił mi to świetny fachowiec w szpitalu luxmedu w Wawie. Gdyby ktoś chciał namiar mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
558558558

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w www.pco-poznan.pl usuwaja zylaki. mialam ten zabieg, rekonwalescencja wcale nie jest taka dluga, a efekt piorunujacy, naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A była któraś z was w gabinecie http://chirurgnaczyniowykatowice.pl/ ? Jutro mam umówioną wizytę i powiem szczerze, że trochę się boję... nie wiem czego mam się spodziewać. Z tego co słyszałam, to lekarz jest świetny, ale jestem ciekawa, czy jeszcze któraś z Was tam leczyła żylaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję całą masę żeli i maści, myślę też o tym by je usunąć chirurgicznie. Ewentualnie spróbuje jeszcze z tabletkami Varicoz, czytam właśnie na stronie producenta http://po.st/Varicoz że pomagają też na opuchnięcia nóg i wspomagają elastyczność żył.. Myślicie że warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie w walce z żylakami jedyną opcją była operacja ale czekając na nią dużą ulgę przynosiły mi specjalne podkolanka przeciwżylakowe, mają różne stopnie ucisku, które dobiera się do stopnia problemu, ja swoje zamawiałam zawsze w e-sklepmedyczny.com.pl i ich stosowanie bardzo mi pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadeusz55
Tylko skleroterapia. I tylko dr Paweł Siastała. Jestem b.zadowolony. Efekt jest widoczny i Ci, którzy widzieli moje nogi przed, nie mogą się nadziwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×