Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ikusia_seventy

Jak pozbyć się żylaków?

Polecane posty

Gość Marcin234
Cześć "Marliasl" :) Miałem do czynienia z Hirudoterapią tz leczenie pijawką lekarską . Bardzo fajna , mało inwazyjna i nawet przyjemna sprawa . Miałem operację żylaków 6lat temu ale za dużo to ona nie pomogła... po ponad roku żylaki wróciły . Mieszkam w Gdańsku więc znalazłem bardzo fajny gabinet w Gdyni na Legionów . Gabinet nazywa się Admedica . Dużym plusem jest że zabieg można wykonać w domu ponieważ w moim przypadku dojazd jest rzeczą trudną ze względu na moją niepełnosprawność :)) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin234
Dodam tutaj jeszcze , że po 2 zabiegach żylaki zaczęły znikać a krążenie w nogach znacznie się poprawiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 454543
Ja polecam ADMEDICA oni sie zajmą pozbyciem zylaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAria7775555
No dobrze pomogli twojej mamie ale czy po jakimś czasie nie wróciły ? Zalezy mi na tym zabiegu ale sama nie wiem, czy warto i jak ta pijawka lekarska zadziała i czy tak jak wspomniano krązenie bedzie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia829
Zajrzyj do gabinetu Admedica LLC. Napewno będziesz zadowolona. Ja miałam problem z żylakami. Po zabiegach w gabinecie nie mam z tym problemów. Jak na razie nie pojawiają mi się. Gabinet znajduje się na ul. Płowce 43/47B m2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama pikk
Ja pozbywałam się żylaków za pomocą RF (fale radiowe o wysokiej częstotliwości) w lecznicy dermatologii Melitus. Mają tam świetnych specjalistów. Technika użyta przy zabiegu, jaki robiłam to EVRF, obliteracja wewnątrzżylna. Zabieg był ze znieczuleniem miejscowym i nie zostały mi żadne blizny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym spróbowała tych pijawek:) pewnie nie zaszkodzą, a mogą pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 454
Ja chodze do Admedica i powiem wam ze jest coraz lepiej wiec efekty jakies są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia_go
hm, ja też byłam zadowolona z tego Admedica. leczą tam pijawką lekarską, bardzo fajny sposób. i wbrew temu co niektórzy myślą, jest skuteczna! poza tym, nie zaszkodzi pójść raz, drugi i się przekonać... jak komuś zależy na poprawie stanu skóry to na pewno nie będzie się tyle zastanawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoskaLondyn
Odpowiadam na temat: USUWANIE ZYLAKOW LONDYN. Czesc dziewczyny z Londynu , Ja mialam zylaki wyleczone zastrzykami w Klinice na St John's Wood w Londynie. Nazywaja sie Different Clinic . Wstukajcie ich nazwe w wyszukiwarke .Pracuje tam dwoch Polakow. Mialam duze , wystajace Zylaki i troche niebieskich pajaczkow. Pare zabiegow i wszystko zniklo. Naprawde polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolaPicola
dama pikk - widzę, że obie robiłyśmy ten sam zabieg:) ja też byłam na EVRF w Melitusie i również mogę tylko chwalić efekty i wykonanie. Tak jak pisała dama pikk, zabieg jest bardzo mało inwazyjny, od razu wraca się do domu, a efekty są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laseroweusuwaniezylakowlondyn
T.02076256879, Laserowe Usuwanie Zylakow w Londynie, Laserowe Usuwanie Zylakow Londyn, Laserowe Usuwanie Zylakow Londyn Cena, DIFFERENT CLINIC and HOSPITAL 112 Boundary Road, London NW8 0RH T: 02076256879 , 07778882177

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscLondyn
T.07778882177 ,Usuwanie Zylakow w Londynie, www.UsuwanieZylakow.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no nie wracają , taki zabieg to skuteczny sposób na pozbycie się tego paskudztwa ;) a do tego nie jest bolesny i dość szybko wraca się do formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Lula - Nie ma co się zastanawiać - miałam robiony ten zabieg - warto zainwestować pieniądze bo masz pewność że wszystko jest wykonywane profesjonalnym sprzętem - przynajmniej dla mnie to było ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również usuwałam żylaki laserem i jestem bardzo zadowolona. Zabieg u Wasylkowscy może i jest trochę bolesny natomiast efekty są świetne. Nogi jak nowe i można je śmiało pokazać na plaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja robiłam zabieg w tym samym gabinecie i też mogę polecić. Wreszcie nie będę się wstydziła wyjść na plażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasamaw
Zabieg laserem wcale nie jest bolesny, trwa około godziny i tego samego dnia jest się już w domu. Osobom z Trójmiasta i okolic polecam poradnię Chirurgi Naczyniowej w Lifemedica w Gdańsku Wrzeszczu http://chirurgianaczyniowagdansk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym odradzała leczenie na własną rękę, tylko poszła do lekarza na USG doppler i wtedy dowiedziała się, co i jak. U mnie nie prezentuje się to zbyt dobrze i możliwe, że będę musiała usunąć żylaki chirurgicznie. A jakby ktoś z was szukał lekarza, to u dr. Bućko z Poznania operacja jest nieco tańsza niż innych ośrodkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na własną rękę jest lepiej bo wtedy można próbować różne leki i wybrać ten najbardziej skuteczny. Jednorazowa wizyta u lekarza może nie pomóc, trzeba byłoby mieć takich wizyt jeszcze więcej i cały czas na nie chodzić. Jeśli ktoś jest spracowany to cały czas będzie miał żylaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee prostak nawalil tej samej REKLAMY w 5 watkach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja4390
No na własną rękę na pewno nie należy leczyć żylaków. Pierwsze co to wizyta u specjalisty. W Kielcach najlepszych specjalistów mają tutaj http://plusmed.info.pl/ . Na pewno pomogą, nie leczone żylaki prowadzą do bardzo poważnych problemów zdrowotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba i ja muszę się wybrać do tego specjalisty, bo obrzęki nóg coraz częściej występują i są coraz bardziej bolesne. Słyszałam, że niedługo po nich pojawiają się własnie żylaki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maść z nagietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy skleroproteina jest dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×