Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ikusia_seventy

Jak pozbyć się żylaków?

Polecane posty

Gość karinos83
A według mnie operacja to ostateczność. Maści też mogą być skuteczne - jeśli są regularnie stosowane i mają odpowiedni skład. O VARIVE sobie poczytajcie. Czytałam o tym kremie wiele pozytywnych opinii więc zanim ktoś zdecyduje się na inwazyjną skleroterapię to warto VARIVE wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zylakow dasz rade sie pozbyc jedynie dzieki zabiegowi. W http://www.pco-poznan.pl/ robia ten zabieg i naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apolonia88
Kremy to sobie można używać do złagodzenia bólu a nie do zlikwidowania żylaków!! Uważam, że nie ma możliwości leczyć żylaków domowymi sposobami, jedyne rozwiązanie to ich usuniecie przy pomocy jakiegoś zabiegu. Z resztą metod jest sporo a jestem na bieżąco bo borykałam się z ty problemem, i dlatego polecam udać się do specjalisty który dopasuję odpowiedni zabieg i zajmie się naszymi żylakami. Ja wykonałam zabieg skleroterapi w klinice Flebonet w Warszawie i dzięki tej decyzji pozbyłam się uciążliwego problemu z żylakami raz na zawsze i wam też polecam !!! tu jest link do nich http://flebonet.pl/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boberka22
Słyszeliście o metodzie przy użyciu kleju wewnątrznaczyniowego? Ostatnio lekarz w luxmedzie zaproponował mi coś takiego i mnie zaciekawiło, bo jest to bardzo mało inwazyjna metoda, bo do znieczulanie wkłuwają się tylko raz, a nie kikla razy jak w przypadku innych metod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje problemy z żylakami były już na tyle zaawansowane, że żadne maści, preparaty mi nie pomagały. Jedynym ratunkiem dla mnie była pomoc chirurga, którą otrzymałam w www.bellazone.pl. Profesjonalnie się mną zajęli , dzięki czemu pozbyłam się tego problemu na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najpierw musiałam zejść z wagi bo co z tego ze mi zrobi zabieg u unięcia jak wyjdą następne pod ciężarem. Schudłam i zapisałam się na konsultację potem na zabieg usunięcia żylaków w http://krefft-laser.pl/ i teraz mam piękne nogi bez tych okropności . Mogę nosić spódnice i krótkie spodenki które kiedyś były dla mnie marzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatera
A kremu Varive ktoś z Was próbował? Ze swojej strony mogę powiedzieć, że sięgnięcie po ten krem właśnie wtedy, kiedy zaczęłam zauważać i odczuwać pierwsze objawy żylaków, było najlepszą decyzją w moim życiu. Jestem jeszcze na tyle młoda, że chcę pokazywać nogi, a nie ukrywać je pod grubymi rajstopami czy spodniami, a ten krem naprawdę uszczelnił naczynia krwionośne i żyły stały się mniej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horacka
ja nawet nie myślałam o tym, żeby kremami walczyć z żylakami przecież to jak walka z wiatrakami, ja dopiero pozbyłam się żylaków jak poddałam się zabiegowi skleroterapii w lux medzie, żadna inna metoda nie przyniesie oczekiwanych skutków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko doktor Paweł Siastała! Moja mama i siostra także były pacjentkami Pana dotkora i również są bardzo zadowolone. Polecam tego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glamureczka
ja robiłam sobie zabieg skleroterapi w profemedzie, zabieg jest mało inwazyjny bo następnego dnia możesz normalnie funkcjonować i wrócić do normalnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszłam na zabieg usuwania żylaków do gabinetu www.drpernak.pl w Gdańsku bo już nie mogłam patrzeć na swoje nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balla
mi pomogła rozwiązać problem skleroterapia, zabieg robiłam w lux medzie, przeszedł bardzo pomyślnie ponieważ następnego dnia już mogłam normalnie funkcjonować i wrócić normalnie do pracy. W końcu skleroterapia to mało inwazyjny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żylaki to okropna sprawa :-/. Moja Babcia miała w nich całe nogi i pamiętam dwa razy jak jeden pękł i przyjeżdżało pogotowie. Teraz zaczyna męczyć się z nimi moja mama i będzie usuwała na szczęście nieoperacyjnie. Najważniejsze w tym wszystkim jest to żeby trafić na doświadczonego lekarza który dobierze jak najlepszą metodę. Jak ktoś jest z Krakowa to są tacy w Centrum Medycznym Unicardia www.unicardia.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuję pole magnetyczne i zabiegi na urządzeniu DR MAGNUS, jestem bardzo zadowolona, a dodatkowo ma generator fal Schumanna, to też pomogło na moje bóle głowy, Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w rodzinie też mamy ten sam problem, moja ciocia miała okropne żylaki, a znajoma mojej rodziny (okropne) na skutek przecięcia sobie nogi (nieszczęśliwie natrafiła na żylaki) wykrwawiła się... Okropne, dlatego wszyscy szukaliśmy sposobu w Internecie i natrafiłam na artykuł http://www.biomedical.pl/zdrowie/jak-pozbyc-sie-zylakow-2956.html. Dużo tłumaczy i naprawdę może pomóc, jest tam także mowa o technikach medycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkchch
ja mam 33 lata i kilka zylakow na lewej nodze. po calym dniu pracy ledwo idę, i marzę żeby polozyc nogi wysoko, żeby caly ten ,,cement" splynal z łydek... geny niestety :( w lutym mam wizyte u lekarza, mam nadzieje ze znajdzie rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina331
W Lux Med pozbycie się żylaków polega na wstrzykiwaniu specjalnych preparatów do naczynia krwionośnego, które powodują zwłóknienie naczynia oraz powstanie kontrolowanego miejscowego stanu zapalnego i skrzepliny. Na skutek tego żylak tworzony w naczyniu zanika z powodu braku ciśnienia krwi. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny. Ja już zdecydowałam się na taki zabieg i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się, żylaki to częsty problem wśród kobiet. Ja na szczęście skutecznie pozbyłam się swoich żylaków, bo bardzo mi już przeszkadzały. Koleżanka namówiła mnie na zabieg skleroterapi. Polega on na ostrzykiwaniu żylakow, co prowadzi do ich wysuszenia. Zabieg robiłam sobie w gabinecie dermedika w krakowie i wykonywał mi dr Reś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baryłeczka39
A ja własnie przełamalam sie i skorzystałam z zabiegu w Lux Medzie. Troche sie bałam, ale niepotrzebnie. Na miejscu profesjonalna opieka i wykonanie zabiegu. Idzie pomalutku lato wiec bede mogła spokojnie pokazać sie na plazy w stroju kapielowym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez byłam na wysuszeniu żylaków. Zabieg nazywa się skleroterapia i robiłam go sobie w gabinecie Dermedika w krakowie. Polegał on na ostrzykiwaniu żylaka jakąś substancją. A potem on się wysuszył. Super sprawa, bo w końcu mam spokój z żylakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie medycyna estetyczna jest tak rozwinięta, że spokojnie można się pozbyć żylaków na dobre. Ja zaufałam http://www.bellazone.pl/ i naprawdę mogę powiedzieć, że śmiało człowiek dzięki temu może zwiększyć swoją pewność siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam kliniki w Oxfordzie lub w Londynie która usuwa duże rozległe zylaki słyszalam o metodzie VNUS ktoś już tutaj pisał ale nie moge odszukać> Syn mieszka w Oxfordzie i musi operowac mial juz roione dwa zabiegi w Polsce ale niestety laser i ostrzykiwanie nie pomogły. Zylaki są naprawde duże może mi ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam lekarzy z www.unicardia.pl , są uprzejmi a przede wszystkim posiadają dostateczna wiedze i doświadczenie aby pomóc w tym zakresie. Na mnie zrobili ogromne wrażenie, a przede wszystkim wyleczyli z dolegliwości, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo borykałam się z żylakami, ale w końcu powiedziałam dość! Poszłam na zabieg skleroterapii do gabinetu dermedika w krakowie. Trochę sie go bałam, dlatego długo zwlekałam. Ale nie było czego! Zabieg jest prawie bezbolesny, a ja mam w końcu spokój z żylakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Żylaki, to polecam wam Żylaki Center. Uważam, że jest to świetny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×