Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ikusia_seventy

Jak pozbyć się żylaków?

Polecane posty

Gość ilgga

Mi nogi puchły od długiej pracy siedzącej przy biurku, pod koniec dnia nogi jak balony, do tego mrowienie, uczucie cieżkości. Zaczęłam brać po jednej tabletce maxi3vena i szybko zaczęłam widzieć poprawę. Tabletki wzmagają przepływ krwi i działają przeciwobrzękowo. Zapobiegają żylakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajjowska

No dokładnie! Maxi3vena to bardzo dobra rzecz! mocno mi tez pomogła na ból i zmęczenie nóg po pracy. No i uważam, że własnie najelpszym sposobem, żeby nie mieć zylaków jest po prostu do nich nie dopuszczać. Profilaktyka, profilaktyka i jeszcze raz profilaktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maljona

ja trochę poczytałam o żylakach, bo moja mama i babcia miały, więc pewnie mam większe prawdopodobieństwo, że i ja będę mieć. no niestety nie zawsze ruch jest w pełni skuteczny. oczywiście, spacery czy bieganie dają dużo, ale tu też chodzi o sprawy krążenia, więc i tak warto wspierać się takimi tabletkami, jak maxo3vena, a najlepiej to wybrać się do lekarza.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glomina

Zależy w jakim stadium są żylaki, bo mogą być już tak zaawansowane, że niezbędna będzie ingerencja lekarza i zabieg. Ale przed żylakami mozna się chronić i np. łykać tabletki maxi3vena, które poprawiają ukrwienie i wtedy żylaki tak łatwo nie powstają.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosiolka

U mnie to już na suplementy było za późno, dorobiłam się żylaków, siedzący tryb życia, naprogramowe kilogramy i jeszcze obciążenie genetyczne. Siostra mnie namówiła na wizytę u flebologa w Klinice Flebologii, miałam robione usg doppler i teraz chyba jak się skończą upały to się zdecyduję na zabieg, lekarz mi zaproponował laseroterapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czenika

U mnie też niestety pojawił się ten problem, pomimo tego, że jestem dość młoda, dbam o siebie, nie mam nadwagi - wszystko sprawa genetyczna. Problem był również z antykoncepcją hormonalną, bo przy problemach z żyłami/zakrzepicą trzeba z takimi tabletkami uważać. Lekarz przepisał mi tabletki Orlifique, które jako jedne z niewielu są w takich przypadkach polecane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej

Ja uważam, że na żylaki najlepiej się wybrać do dobrego lekarza bo nikt lepeij nie powie jak się wyleczyć skutecznie. Ja mogę polecić dr Bartłomieja Czaple z Orthos w Komorowicach -  świetny specjalista, mi bardzo pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam 5 lat temu zabieg operacyjny – usunięcie żyły odpiszczelowej. Pobyt w szpitalu, ból, a noga po zabiegu fioletowo-zielona. Niestety, pół roku temu okazało się, że żylaki powróciły. Na udzie pojawiło się typowe, zielone wybrzuszenie. Lekarz zaproponował mi zabieg ScleroSafe. To rodzaj skleroterapii. Podczas zabiegu odsysana jest krew z żyły. Zero bólu, cała wizyta wraz zabiegiem niecałe pół godziny, żadnych siniaków, przebarwień na skórze. No i najważniejsze! Następnego dnia mogłam pójść do pracy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×