Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzustin92

cv

Polecane posty

Gość dzustin92

Międzyrzec Podlaski, 04.13.2010 Justyna Anna Dzikowska Brzeska 57G / 18 21-560 Międzyrzec Podlaski Polska 669584478 justysia492@wp.pl Felicja Osak Reiffeisen Bank ul.Marszałkowska 3/89 00-999 Warszawa Szanowna Pani, W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie prasowe zamieszczone 17.07.2006 w Gazecie Wyborczej, chciałabym zaproponować swoją kandydaturę na stanowisko analityka finasowego. Wysoka pozycja Państwa firmy, jej dynamiczny rozwój od wielu lat i systematyczne wprowadzanie nowych produktów na rynek sprawia, że praca w marketingu stawia szczególnie dużo wyzwań i jest dla mnie bardzo interesująca. Jestem studentką Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie, na wydziale ekonomicznym, na kierunku finanase i rachunkowość przedsiębiorstw. W tym roku pisze pracę magisterską pt. " Analiza rynku finanasowego w latach 1990-2000 w Polsce". Zaraz po rozpoczęciu studiów rozpoczęłam roczną praktykę w firmieNowe Media Sp. z o.o. w dziale księgowym. Podczas przygotowywania rocznego bilansu dla jednego z naszych klientów zdobyłam praktyczną wiedzę z zakresu prowadzenia działalności księgowej, Poznałem również najnowsze zmiany wprowadzone do prawa niezbędne do mojej dalszej edukacji i rozwoju. Następnie podjęłam pracę na stanowisku samodzielnego księgowego w Banku Pocztowym w Warszawie. Byłam osoba odpowiedzialną za pełny nadzór nad księgowością firmy. Moim atutem jest łatwość nawiązywania kontaktów z różnymi ludźmi i umiejętność pracy w zespole. Posiadam także umiejętność analitycznego myślenia, szybko się uczę i konsekwentnie realizuję wyznaczone sobie cele, zarówno zawodowe jak i prywatne. Posiadam bardzo dobrą znajomość czterech języków obcych. Mam nadzieję, że ta krótka charakterystyka mojej osoby zachęci Państwa do bezpośredniej rozmowy ze mną, podczas której będę mógł pełniej zaprezentować swoją kandydaturę W oczekiwaniu na odpowiedż łączę wyrazy szacunku, Justyna Anna Dzikowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzustin92
Curriculum Vitae Justyna Anna Dzikowska Dane personalne Data urodzenia:10.08.1992 Obywatelstwo:polskie Stan cywilny:wolna Adres:Brzeska 57G/18 21-560 Międzyrzec Podlaski Polska Telefon:0833714589 Telefon komórkowy:669584478 E-mail:justysia492@wp.pl Cel zawodowy Szukam posady głównej księgowej, pozwalające na dalsze rozwijanie umiejętności w zakresie finansów. Wykształcenie 09.2005 - 06.2008Gimnazjum Językowe nr.1 (Warszawa, Polska) Wydział: angielski-niemiecki 09.2008 - 04.2011II LO im. Emilii Plater (Biała Podlaska, Polska) Kierunek: matematyka-gegrafia-jęz. niemiecki 10.2011 - do terazUniwersytet Warszawski (Warszawa, Polska) Wydział: Ekonomiczny Kierunek: Finanse i Rachunkowość Specjalizacja: Finanase i Rachunkowość przedsiębiorstw Doświadczenie zawodowe 02.2013 - do terazBank Pocztowy (Warszawa, Polska) Samodzielny księgowy Samodzielne prowadzenie działu oraz pełny nadzór nad księgowością firmy produkcyjnej, Sporządzanie sprawozdań finansowych w oparciu o IFRS, Raportowanie wyników finansowych zgodnie ze standardami grupy, Współpraca z audytorami, urzędami oraz z instytucjami finansowymi, Rozliczanie inwestycji, środków trwałych oraz wycena zapasów, Koordynacja pracy podległych pracowników Kontrola prawidłowości transakcji finansowych oraz nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów. 02.2012 - 10.2012Nowe Media Sp. z o.o. (Warszawa, Polska) Pracownik działu księgowego kontrola prawidłowości transakcji wprowadzonych do systemu księgowego uzgadnianie z kontami księgi głównej nadzorowanie i koordynowanie wybranych procesów księgowych koordynowanie pracy zespołu czynne uczestnictwo w przygotowywaniu raportów, sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych Osiągnięcia 04.2010I miejsce Ogólnopolska Olimpiada Ekonomiczna Stypendium za dobre wyniki w nauce Pierwszy rok studiów Szkolenia 09.2006SJO Euroschool - CEF level B2 2008Prime - A3 jęz. niemiecki 02.2010ESKK - Podstawy księgowości Umiejętności Znajomość przepisów prawnych w zakresie finansów i rachunkowości (3) Obsługiwanie porgramów:Symfonia i Navision (3), Podstawowych programów księgujacych (4) Władanie językiem:Angielski (4), Niemiecki (3), Franuski i rosyjski (2) (*) poziom umiejętności: 1 - początkujący, 2 - średniozaawansowany, 3 - zaawansowany, 4 - biegły Języki Angielski - biegły (CEF level B2) Niemiecki - zaawansowany Francuski - średniozaawansowany Rosyjski - średniozaawansowany Hobby Muzyka, książki, taniec, sport. Referencje Agnieszka Kowalska tel.: 0602588988 Mariusz Nowak tel.: 033658947

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×