Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

Peter Steele nie żyje....

Polecane posty

świetnie grał na basie, komponował super muzykę, miał charyzmę, nikt nigdy mu nie dorówna... taki głos to jeden na milion... nie mogę uwierzyć, że już nigdy nic nie nagra... że to koniec... są różne dobre zespoły, na pewno też będą, ale TON był jedyny w swoim rodzaju... wielu Wielkich umiera, ale tak podle (i ciągle jeszcze niedowierzająco) się nie czułam po wieściach o śmierci kogoś z twórców... bo mało jest takich... i teraz o jednego mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackpearl20
Jeszcze do tej pory nie wierze że peter nie żyje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadal nie mogę dojść do siebie .....to jak koszmar...dziwię się że piszące tu osoby go znają....nie wiem jak muzyka będzie brzmiała już niedługo , gdy takie postacie znikną....chyba wcale jej nie będzie...w dobie ówczesnego chłamu takich ludzi brakuje a oni odchodzą...kolejka do nieśmiertelności jest długa i zostało w niej jeszcze wiele osób , ale będzie topniała naturalnie , jak jest przeznaczone.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak myślałem dziś czuję się jeszcze gorzej...coś się skończyło...jakiś etap...nie wiem jakie to ma mieć znaczenie bo facet był młody i za młody by nas zostawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackpearl20
Jak można nie znać takiej muzyki :) Type O Negative to świetny zespół i miał niesamowicie przystojnego wokalistę (bez względu na jego wiek zawsze mnie powalał na kolana)... miał niestety... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackpearl20
a na otarcie łez niech zabrzmi Christian woman... mój ulubiony kawałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Petera niezwykle podobny głos ma wokalista 69 Eyes i pewnie niejedne jeszcze podobne zespoły się pojawią, ale podobne to nie to samo co oryginał... a Peter był oryginałem w każdym sensie, przecież on miał genialny głos, nie tylko subiektywnie dla fanów takiej muzyki, ale tak jak zaśpiewał np. September Sun, to i w każdej operze tym swoim basem-barytonem by mógł zaistnieć... po prostu talent... i nawet nieważne już dla mnie czy TON będą dalej grać, bo i tak z kimś innym byliby innym zespołem... w ciemno można powiedzieć, że w 100% nikt nie zastąpi Petera... jak mi smutno... "(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackpearl20
a słyszeliście Light my fire - the doors w wykonaniu Steela? No niesamowite! polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałem wszystkie kawałki jakie mogłem.....widziałem ich w stodole i to była jazda (oprócz organizatorów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to jest jedyny zespół, który potrafił przerosnąć mistrzów i robić lepsze covery od oryginałów, przecież nie tylko The Doors, ale m.in. Black Sabbath, Deep Purple, Nirvana, Queen i inne. zarówno na poważnie, jak i z przymrużeniem oka jak Britney Spears. Mnie z coverów najbardziej się podoba Coma White Mansona. Niby niezbyt zmieniona wersja, ale głos Peta bardziej mi pasuje do tego przejmującego utworu i te gitarowe dodatki w stylu tylko i wyłącznie Typu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grafitowa nie zgodzę się...TON zagrali wspaniale covery , ale oryginały są w stylu tych zespołów , których covery grali i na nic te porównania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem w ciężkim szoku, jakoś nie potrafię się z tym pogodzić. Nie wiem, czy to przez to, co się dzieje teraz w Polsce..ale strasznie dziwnie mi z tym, że Peter nie żyje. Ostatnio jadąc samochodem słuchałam całej dyskografii TON, dyskutowaliśmy z facetem o jego muzyce, śpiewaliśmy razem....ehhh jakiś taki żal czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackpearl20
słuchajcie, a wiecie coś dokładniej o przyczynach jego śmierci... w necie piszą że zmarł na atak serca... ale jak, dlaczego, gdzie? Jak to sie stało? Był sam w takim tłumie ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://remur.wrzuta.pl/audio/90yD5kMHl3F/doro_-_descent a to chyba jedna z nielicznych piosenek, gdzie Peter dał komuś pierwszeństwo w charyźmie, ale nawet taki w tle ugrzeczniony czaruje głosem... od tygodnia non stop słuchałam tej piosenki, coś mnie na nią naszło, a tu nagle dowiaduję się o tym... i descent staje się zejściem dosłownym... revolver - każdy ma prawo mieć swoje zdanie... ani ja nie muszę przekonywać Ciebie ani Ty mnie, bo każdy widzi i słucha i czuje inaczej... grunt, że się zgadzamy co do geniuszu ogólnego Petera... pozdrawiam wszystkich fanów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Revolver- nie wiem, kto następny, ale przecież lista jest długa...i mimo, że ta myśl przeraża-to jednak tak już jest skonstruowany ten świat. Mało odkrywcza myśl, ale próbuję samą siebie pocieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×