Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malypaz

kosmetyki dla niemowlat - macie juz wyprawke????

Polecane posty

Gość aj ja jaj
A tak naprawde to najlepsza jest sama woda i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaH

Dla niemowląt najlepiej Emolium, zawiera o ile pamiętam masło shea, masło macadamia. I spokojnie moge powiedzieć, ze skóra dziecka jest bardzo dobrze nawilżona. Zresztą ja nawet używam naturalnych kosmetyków do pielęgnacji tatuażu i jest to Tattoo Butter Loveink. Mega fajny kosmetyk, pięknie pachnie bo jeszcze oprócz tego, ze też jest mieszaniną maseł shea i migdałowego to do tego jeszcze ma w sobie chyba wyciąg z papayi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z "kosmetyków " miałam tylko plyn do mycia z hipp i linomag zielony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość JagodaH napisał:

Dla niemowląt najlepiej Emolium, zawiera o ile pamiętam masło shea, masło macadamia. I spokojnie moge powiedzieć, ze skóra dziecka jest bardzo dobrze nawilżona. Zresztą ja nawet używam naturalnych kosmetyków do pielęgnacji tatuażu i jest to Tattoo Butter Loveink. Mega fajny kosmetyk, pięknie pachnie bo jeszcze oprócz tego, ze też jest mieszaniną maseł shea i migdałowego to do tego jeszcze ma w sobie chyba wyciąg z papayi 😉

Jeżeli dziecko nie ma problemów to nie uzywamy emolientow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwracam uwagę na składy, i absolutnie żadne OLIATUM czy EMOLIUM nie nadają się do używania dla niemowląt, zawierają oleje mineralne. W zasadzie nic co jest reklamowane i powszechnie polecane przez położne nie nadaje się dla malucha, a zamiast nawilżać tylko oblepia skórę i na dłuższą metę wysusza. Te kosmetyki tworzą złudne wrażenie nawilżenia, na 5min... Mam dziecko z AZS i alergiami. Mogę polecić fajny blog o kosmetykach dla dzieci, jeśli interesują kogoś składy. My używamy kosmetyków latopic, do kąpieli krochmalu, do smarowania skóry maści z witaminą a i Wit e, m f ung, i chyba ung cholesteroli ale co do tego ostatniego składnika nie jestem pewna, nie jestem farmaceutą 🙂 na pupę krem z babydream, ma dobry skład, sudocrem jest wysuszający. Dużo osób poleca linomag zielony, ale osobiście nie używałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni składnik jest chyba przeciwświądowy, więc chyba się trochę rozpędziłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Patrycja_GT napisał:

To poleć coś proszę do kąpieli , jakiś specyfik do nawilżania 🙃

Ja mam latopic żel do włosów i ciała i latopic emulsja do kąpieli. Są od 1 dnia życia i nie szczypią w oczy. Serio polecam. W tej cenie chyba najlepsze składowo kosmetyki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×