Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laurencja33

stosunek przerywany ...wpadka!!!!!!!!

Polecane posty

Gość laurencja33

Czy zdarzyło się któreś z was po 8 latach stosując tego typu zabezpieczenia zajść w nieplanowaną ciążę?????Mój mąż niedawno mi powiedział,że uprawiając sex po przebudzeniu rano jest mniejsze wyczucie zbliżającego się wytrysku.........................Teraz mam obawy czy nie zaliczyliśmy wpadki......nie mówiłam mu jeszcze o tym,ale dyskretnie podpytałam czy zdażało mu się ,że nie czuł zbliżającego się wytrysku,i nie był pewny czy wyskoczył w porę, a mi o tym nie wspominał.................okazało się ,że tak! napszcie proszę czy któaś z was zaszła w ten sposób w ciążę po tak długim czasie uprawiania stosunku przerywanego?.....Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoskajkilka
kochana stosunak przerywany to żadne zabezpieczenie,czy ty w średnieieczu żyjesz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alatrala
dokladnie po osmiu latach zaszlam w cize z moim drugim dzieckiem obecnie synek ma 9 miesicy:) uwierz mi stosunek przerywany jest do czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alatrala
dodam ze wytrysk byl na zewntrz:)ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo jestem szczesliwa mamusi:)ale teraz zabezpieczam sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurencja33
Dzięki dziewczyny:).............Wiem ,że stosunek przerywany to nie pewna antykoncepcja,ale tyle czasu uprawiamy tą metodę,że nabrałam 100% pewności.Teraz jak wszystko okaże się w porządku,chyba z niej zrezygnuję,tym bardziej po wypowiedzi męża.Niby on jest pewny swojego że tak powiem refleksu,ale skoro jest to ale(że niby może się zdarzyć ,że nie jest pewny) to przetłacza mnie strach-eh..... Dziewczyny jeszcze któreś się przydarzyło,że zaszła w ciążę po tak długim czasie stosowania tej metody-Dziękuje za wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę Ci zazdroszczę
kiedyś zaszłam w ciążę po takim stosunku - niby było na zewnątrz a jednak. teraz chciałabym znów zajść w ciążę ale się boję. Dlatego wolałabym wpaść. Wtedy stanełabym przed faktem i koniec. Jednak stosunek przerywany nie przynosi efektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurencja33
Ja mam głęboką nadzieję,że jednak to nie ciąża.Zobaczę za 6 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurencja33
Od wczoraj bolą mnie piersi..........swędzą jak nigdy dotąd......powiększyły się,są gorące.............Wstałam 2,5 godz temu a juz słaniam się na nogach,taka mnie śpiączka ogarnia:( Mam nadzieję,że to jednak nie ciąża:( W końcu tyle lat współżyłam stosując tylko metodę- stosunek przerywany--i nie wpadłam...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkamałaa
ja stosowałam tą metodę w tym miesiącu i bardzo chciałabym aby zawiodła jednak juz czuję że ta cholera @ się zbliża wielkimi krokami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej powiedz
ja tak wpadlam po 5latach. teraz juz zdecydowalam sie na tabsy+stos.przerywany, bo nie chce miec wiecej dzieci. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurencja33
Dziękuję za odzew:) Jutro postanowiłam zrobić test.............Mam duże podejrzenia ,że mogłam zajść w ciążę:(Ale mam tez nadzieję,że mogę sie mylić...... Mało kobiet się wypowiedziało na ten temat więc jest szansa ,że wpadki w ten sposób ,to nie liczne przypadki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasdasd
ANi to antykoncepcja ani metoda tylko średniowiecze. Mało tego, taki seks jest do dupy.... ale niektórzy tak lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDZIA61
kobieto to nie Sredniowiecze tylko era kamienia łupanego nie czytasz gazet książek nie ogladasz telewizji? może idź do ginekologa jeżeli wiesz kto to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej powiedz
ja pierdole, autorka chciala sie tylko poradzic i nic wam do tego jak wyglada jej zycie seksualne. ja tam nc nie mam do stos przerywanego, u mnie sprawdzal sie latami, choc liczylismy sie z ewentualna ciaza. takze dramatu nie bylo. a co do innych sposobow-to tabsow wtedy brac nie chcialam, spirala mi sie wysunela dwukrotnie a jak mielismy sie kochac z guma to zdecydowanie wolelismy przerywac. i bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDZIA61
nie obchodzi mnie jej życie a tym bardziej seksualne dziwi mnie tylko że tak dużo jest jeszcze nieznanych stron z podstawowych funkcji życiowych- czytaj sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaaa 1987
ja taz mam taka sytuacje z tym ze nam pekła prezerwatywa w czasie stosunku ale moj mąż skonczył na zawnatrz ale to blo ostatniego dnia mojej @ a puzniej był stosunek przerwyany mniej wiecej kilka dni po dniach płodnych teraz czekam na okres 27 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurencja33
Hmmm............Jestem dorosłą kobietą i wiem czym grozi stosowanie metody jaką jest stosunek przerywany............Jeżeli była bym w ciąży,kochała bym to dzieciątko.Wolałabym w niej nie być,co nie oznacza ,że gardziła bym ciążą. Oczekiwałam tylko odpowiedzi od innych kobiet ,które zaszły w ciążę stosując ten rodzaj antykoncepcji. Pigułek brać nie mogę........a prawdę mówiąc nie chciała bym ich brać identycznie jak spirali,gdyż mam znajome gdzie przy spirali niestety wpadły:( Mimo pojawiających się negatywnych odpowiedzi dziękuję za odzew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilanaAga
Ja wpadłam po 7 latach:(Mąż twierdził ,że po takim czasie mogę być go pewna.....i..co?.........................a teraz bawię bliznięta-2 urocze dziewczynki...........................................A uprawialiście sex w dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurencja33
:(:(:(Test wyszedł dodatni-dwie grube krechy:(:(:(Czy może się to zmienić:(.......................Pewnie nie.......................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bright side of lifeeeeee
o matko jedyna!! 8 lat i ani jednego wytrysku w Tobie....dla mnie to jakiś horror toż to najcudowniejszy moment stosunku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez stosuje stosunek przerywany, wiem mozna zajsc w ciaze w ten sposob, ale jestem swiadoma z tego co moze wyjsc :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzduryyyyyyyyyyyyyyyyyyy
No to gratuluje autorko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figo fago kawa marago
Kurcze, laurencja, ale "niespodzianka" :/ Ja bym się nieźle podłamała. Też nie mogę brać hormonów i stosunek przerywany odpada właśnie z tego względu. A teraz to tym bardziej się utwierdziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulujemy. kolejne potwierdzenie tego ze przerywany to nie antykoncepcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze inaczej
dlaczego mówicie że stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji , skoro JEST, najlepszy dowód że ta metoda się sprawdzała przez 8 lat, mało wam jeszcze? Oczywiście jest to doskonała metoda dla ludzi odpowiedzialnych i zdyscyplinowanych którzy jednocześnie są gotowi na przyjęcie wpadki i zamierzają mieć dzieci z wpadki...bo takie dziecko nie będzie dla nich tragedią ale darem i losem. To metoda dla tych którzy zamierzają jeszcze mieć dzieci. Korzyści z takiej metody są olbrzymie dla zdrowia oraz dla libido kobiety, bo kobieta zachowuje swoje zdolności do podniecania się i orgazmu w pełnej skali., a antykoncepcja hormonalna nie tylko źle wpływa na zdrowie i na tycie (uwaga grubaski) ale potrafi też spowodować olbrzymi spadek libida a wtedy seks jest do kitu dla kobiety. Metoda stosunku przerywanego wymaga znajomości techniki i nie każdy mężczyzna sprosta takiemu wyzwaniu, ale też wymaga rezygnacji z seksu w dni płodne kobiety i wzmożonej ostrożności w dni okołopłodne , wtedy zamiast seksu jest szklanka zimnej wody (na tym polega dyscyplina tej metody), ale wiadomo , że pewne wyposzczenie się w efekcie sprzyja wzrostowi apetytu na seks, i w dni niepłodne seks nabiera barw w pełnym wymiarze dla obojga, i w takich małżeństwach nie pojawia się nuda seksualna i mają szanse na udane i trwałe małżeństwo . A tak ogólnie , nie ma absolutnie skutecznych metod antykoncepcji (oprócz ścisłego celibatu). Znam dwie młode mamusie którym się zdarzyło mimo tabletek antykoncepcyjnych (prawidłowo przyjmowanych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A tak ogólnie , nie ma absolutnie skutecznych metod antykoncepcji (oprócz ścisłego celibatu). Znam dwie młode mamusie którym się zdarzyło mimo tabletek antykoncepcyjnych (prawidłowo przyjmowanych)' oj ilea się juz tu naczytaliśmy o dziewczynach "prawidłowo" zażywających pigułki... "zapomniałam dwóch, wzięłam potem trzy naraz, chyba jest OK?" "wziełam jedną, zwymiotowała, następnego dnia też zwymiotowałam, chyba OK?" "zaczęłam brać siedem dni po okreie, chyba OK?" to i nic dziwnego ze zachodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figo fago kawa marago
Jak ma się wpaść, to i tak się wpadnie, niestety :/ nawet przy spirali i tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDZIA61
Kochana sama sobie odpowiedziałaś nie musiałas pytać na forum tylko tak jak zrobilaś kupić test powodzenia na przyszłosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×