Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laurencja33

stosunek przerywany ...wpadka!!!!!!!!

Polecane posty

Gość i co wyszlo?
na tescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na teście......
wyszły aż 3 kreski ! Czy to znaczy, że bedą bliźniaki? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurencja33
Hmmmm.....................z tymi bliźniakami to nie takie śmieszne.Sama jestem z bliźniąt,moja mama była jak i babcia również. Ponowny test we wtorek..................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja
Chciała bym bliźnięta........................zazdroszczę prawdopodobieństwa takiej ciąży:P Cierpliwie czekam na wynik testu,jak i życzę ,aby poukładało sie po twojej myśli:)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurencja33
Od dwóch dni mdłości zwłaszcza z rana:(To tak jak bym miała kaca.(nie piłam deka alkoholu)Ale piersi mnie nie bolą.............. Teraz nie mam możliwości,ale po południu pójdę po test.Możliwe ,że mogą być inne przyczyny takich mdłości.Miał ktoś tak ,że mimo podejrzeń okazało się ,że to nie ciąża...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurencjo33 - mam wrażenie, że na siłę próbujesz znaleźć na tym forum kogoś, kto miał takie objawy i obawy jak Ty, a jednak okazało się, że ciąży brak. Nie wiem jaki to ma sens i czy w ogóle ma. Z jednej strony rozumiem to, bo szukasz jakiejś iskierki nadziei, której mogłabyś się uchwycić i myśleć, że w ciąży nie jesteś. Ale każdy organizm jest inny. Musisz teraz intensywnie obserwować siebie, swoje ciało, zmiany. Masz już dzieci, więc wiesz mniej więcej jak to było w poprzednich ciążach. Zrób też ten drugi test. I staraj się na to wszystko patrzeć obiektywnie, tzn obiektywnie oceniaj, czy ciąża jest możliwa, czy nie. Tak to już jest, że jak ktoś chce być w ciąży, to potem nagle ma wszystkie możliwe objawy wskazujące na ciąże (nawet, jak w niej nie jest, a może nawet wtedy szczególnie), a jak ktoś nie chce ciąży, to szuka krwi na wkładce, jednej kreski na teście, braku bolących piersi (choć bolą okropnie). Życzę, aby wszystko ułożyło się dobrze, po Twojej myśli. Nie ma się co załamywać. Głowa do góry. A jeżeli jeszcze mogę tak zapytać, bo pisałaś, że masz już 3 dzieci o ile się nie mylę. A było to planowane czy też wpadki? Jeżeli wpadki to jakie środki anty wtedy stosowałaś? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurencja33
konsultantka_ślubna......dzięki za odzew:) Moje poprzednie ciąże były planowane.Bardzo chcieliśmy mieć parkę,ale pierwsi to 2 chłopcy i na 3 próbie udała się dziewczynka:)Potem już postanowiliśmy ,że na tym koniec.Myślałam(i nadal mam nadzieję),że skoro udało nam się uchronić przed ciążą przez te 8-9 lat sposobem naturalnym,to jesteśmy ,że tak powiem wprawieni i ,że nas juz ciąża nie zaskoczy.................Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurencjo33 - hm, widzisz, sama pisałaś na tym forum jakiejś dziewczynie, która bardzo chciałaby zajść w ciążę, że ma się nie martwić, bo ciąża przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie. Tak się teraz najprawdopodobniej stało w Twoim przypadku. Pisałaś, że kiedy się jej nie chce - wtedy przychodzi. Odnieś te swoje własne słowa do Twojej sytuacji. :) Dziecko planowane czy nie zawsze jest radością, pomijając oczywiście jakieś patologie. Jeżeli jesteś teraz w ciąży to może dla równowagi znowu będzie dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurencja33
konsultantka_ślubna................słusznie napisałaś.Czasem nie zdajemy sobie sprawy,że same możemy stanąć oko w oko z sytuacja którą komuś doradzimy:( testu nie robiłam:(Mam dziś cięzki dzień i nie chciała mi sie zbaczać do apteki:(Może jutro będzie lepszy dzień:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figo fago kawa marago
laurencjo, z tego, co wyczytałam, nie byłaś jeszcze u lekarza. Dlaczego? Jeśli jesteś nadal w ciąży, to może trzeba ją podtrzymywać farmakologicznie ze względu na plamienia. Moim zdaniem to nieodpowiedzialne zachowanie. Nie rozumiem, dlaczego trzymasz się w niepewności: testy pozytywne, plamienia, a ty nic z tym nie robisz. Dodam, że nie piszę tego w tonie napastliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurencja33
figo fago kawa marago............ Idę do lekarza w piątek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga908
Ale figo fago kawa margo chodziło o to, że w takim przypadku trzeba natychmiast reagować, jechać do szpitala, a nie czekać... No właśnie na co czekać ? Mnie też to dziwi, przecież to może być poronienie, być może ciąża jest zagrożona, a każdy dzień zwłoki jest bardzo niebezpieczny. Nie rozumiem takiego postępowania. Nie pisze tego złośliwie, po prostu to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Być może laurencji
Zalezy na poronieniu a nie na podtrzymaniu -tez nie złośliwie piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąpe brązowe plamienie tzn skąpy okres moze pojawiac sie nawet do 4 miesiaca ciązy. więc gratuluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurencja33
Dziewczyny ale mi nic nie dolega.Krwawić przestałam.Brzuch pobolewa lekko od czasu do czasu.Mdłości są zwłaszcza rano.Piersi nie bolą,tylko w brodawkach czuję chwilami takie mrowienie. Przecież jak by się coś działo poszła bym szybko do lekarza.Dzieckiem nie jestem:) Jeszcze sie okaże ,że to nie ciąża skoro krwawienie nastąpiło bez większych komplikacji...........Mdłości moga pojawić się z róznych przyczyn-prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????
sorry że wcinam sie w topik ale mam plamienia takie własnie-wkolorze brązowym,jasno bezowym a dzisiaj czerwone.tego jest tyle co kot napłakał.to juz z nosa leci więcej jak człowiek sie uderzy.robiłam test-niestety wyszła jedna krecha(test robiłam w sobote 1.05)owulacje miałam ok 21-22 dc a test zrobiłam 30dc,a pozniej dostałam te kilka kropelek plaminia.nie wiem co to moze znaczyć.do lekarza ide własnie dzisiaj po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurencja33
????............czekam na wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????
jezeli jestem w ciązy to byłby to jakis 4 tydz.wieć pewnie na usg nic nie bedzie widział lekarz.nie zaszkodzi jednak zeby sprawdził,pewnie da mi skierowanie na betę.wczesniej pobolewał mnie brzuch tak jak na zbliżająca się miesiaczkę,jednak @ nie przyszła,test 1 krecha a zamiast tego pojawiły sie te plamki na wkładce.naprawde dosłownie kilka kropek od soboty(codzienie)testu nie powtarzałam,bo nie chce sie nakręcać a później rozczarować...tak jak pisałam wczesniej owulacje maiłam miedzy 21-22dc więc test miał w sumie prawo pokazac 1 krechę.a że byla majówka to nie miałąm jak wczesniej umówić się do gina.obecnie nic mnie nie boli,nie kłuje,czuje sie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????
miałam wczoraj napisać ale zapomniała.dostałam @...zrobiłam bete,ale nie mam po co iść po wyniki,bo juz wiem że ciąży brak.a te plamienia były zapowiedzia miesiaczki(pierwszy raz tak miałam,ze 5 dni wczesniej miałam plamienia a 6 dnia żebym dostała @)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurencja33
majencia..witaj:) Jestem trochę zła,bo dzis miała miec wizytę u gin. ale wczoraj otrzymałam tel. ,że wizyta odwołana.Nastepna w przyszły piątek.Myslałam,ze juz dzis stanę przed faktem dokonanym i dowiem sie czy to ciąża,a tu masz................. Dziś nie mogłam zjesc do końca kanapki z moim ulubionym pasztetem,bo kazdy kolejny kens przy drugiej kanapce stawał mi w gardle........Piersi nie bolą tylko w brodawkach takie mrowienie,ale strasznie swedzą.Mdłości co rano od ok tygodnia i czasem póznym wieczorem.Sama juz głupieję:(Dziś zostało mi jeszcze raz wykonać test.......i chyba tak zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dziwie że jeszcze nie zrobilas. chyba jednak mniej sie denerwujesz niż probujesz tu okazac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurencja33
Nerwy i tak mi w niczym nie pomogą............Co ma być to będzie,ja nic nie zmienię.Od kad przeczuwam ,że mogę być w ciąży biorę kwas foliowy,i chyba tylko na razie mogę zrobić,tym bardziej ,że to i tak były by dopiero pączątki-prawda. A może nie jestem w ciąży........nie zawsze objawy są tymi właściwymi.Ludzi mdli nie tylko z powodu ciąży.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może ja.......
A ja mam 2 dzieci i panicznie boję się ciąży :-( A Ty Laurencja jak tam żyjesz? Odezwij się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhyhhyhyyy
wydaje mi sie że im wcześniej do lekarza tym lepiej.chociazby z tego powodu że aby otrzymac becikowe kobieta musi być pod kontrola lekarza najpóźniej do 10tc.dlatego ja na Twoim miejscu zrobiłabym test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhyhhyhyyy
tzn chodziło mi że najpoxniej do 10tc musi miec załozona kartę ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurencja33
Wiem ,że do lekarza dobrze iść jak najwcześniej a najlepiej tak w 7 tyg.Wizyta odwołana,nic nie poradzę,a nie będę na silę szukać innego.Do mojego idę w przyszły piątek.Dziewczyny pisałam już ,że mam dzieci.Każda ciąża jest inna i to mnie też trochę zmyla.Miałam krwawienie kojarzące mi się z mizerną@,ale po za tym czuję się w miarę dobrze.Jestem bardziej zmęczona,mam lekkie mdłości,dziś pierwszy raz nie dokończyłam śniadania(już pisałam wyżej),piersi mnie nie bolą ,ale o tym tez pisałam wyżej.Minimalna zgaga.......a może to zwykła niestrawność??????? Zobaczymy................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może ja.......
Laurencjo - Jeśli zrobisz test, to wszystko będzie jasne :-) Dlaczego nie chcesz go zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurencja33
Troszkę się boję,że ujrzę 2 kreski.A tak mam nadzieję,że może to nie ciąża,bo w koncu jakieś tam krwawienie było. Mam jeszcze jedno pytanie....... Mdłości w ciąży to tak jak by sie miało coś podobnego do kaca?.....W poprzednich ciążach ich nie miałam. Dziś pojawiają sie co 2 godz,zbliżone do kaca,z odruchami wymiotnymi:( Czy u kogoś takie mdłości z takimi odruchami nie przepowiedziały ciąży? Dziękuję za odzew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, sa kobiety ktore mają mdlosci od poczatkusamego, ale to zadkość Laurencja, zrob test :) Lepiej wiedziec niz zyc w niepewnosci. Przechodzilam to samo miesiac temu. Jak dowiedzialam się ze jestem w ciąży z 3m dzieckiem przeplakalam kilka nocy, ale teraz juz jest ok. rob test i napisz co wyszlo Pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×