Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tredelle

Internetowe sklepy z damska odzieżą.

Polecane posty

Gość gość
Mój ulubiony i sprawdzony ----> ekstraciuszek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często zamawiam na BucikSklep.pl generalne obuwie i jestem bardzo zadowolona,zawsze bezpieczna przesyłka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aNNA dUDA
MOSTRAMI unikajcie jak tylko możecie to oszuści!!!!!!! , a przynajmniej jeżeli chodzi o zwrot pieniędzy w terminie do 14 dni. Ja już czekam miesiąc, a jak dzwonię to Pani która mnie odbiera ciągle przeprasza natomiast nie połączy Was z nikim ani z księgowością ani Prezesem, Dyrektorem czy kimkolwiek bo ponoć nie mam uprawnień. Coś czuję, że sprawa może skończyć się z sadzie. Przykre tym bardziej , że tylu polskich projektantów własnie w tym sklepie "wystawia" swoje ciuchy. MOSTRAMI ŻENADA UNIKAĆ!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam www.yellow-giraffe.pl Fajne ciuszki i dobre promocje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić sklep www.yellow-giraffe.pl Robiłam tam zakupy, mają fajne sukienki wybrałam sobie jedną na wesele koleżanki i była naprawdę super. A Pani obsługująca sklep jest bardzo miła doradziła mi który rozmiar wybrać M czy L bo jestem nieco okrąglejszych kształtów i trafiłyśmy z rozmiarem;) gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia338
dodatki też są bardzo ważne! ja fajną torebke ostatnio kupiłam sobie na torbytorebki24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często kupuję w sklepie internetowym z odzieżą dla puszystych www.sklepgaba.pl. Zawsze znajduję tam coś ciekawego i już nie mam problemu by ubrać się modnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć do sklepu internetowego z odzieżą damską www.metafora.net.pl. Mają świetnej jakości ubrania polskiego producenta, duży wybór, na każdą okazję można coś znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie mogę dorzucić namiar na sklep internetowy z dodatkami dla kobiet www.lavaii.pl. Mają fajną biżuterię i torebki, ostatnio widziałam, że dostępne są super, kolorowe szale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam również stronę GoSale.me miła obsługa i bardzo szeroki wybór damskiej odzieży w rozsądnej cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.boomoo.pl/ Śliczne, stylowe sukienki, sweterki, body, tuniki, bluzki i bluzy wyprodukowane w Polsce i Unii Europejskiej z wysokiej jakości materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam ostatnio bluzkę i sukienkę w sklepie www.rizzer.pl Zakupy doszły do mnie już na drugi dzień. Ubrania takie jak na zdjęciach, jakość też bardzo dobra. Często mają fajne promocje dlatego warto zaglądać:) W paczce miło mnie zaskoczył słodki gratisik :) Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.copycat.pl tam jest chociaż kolorowo bo szczerze to już mnie na wymioty zbierają te szare dresy wszędzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_fashionina
www.copycat.pl tam jest chociaż kolorowo bo szczerze to już mnie na wymioty zbierają te szare dresy wszędzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dużo rzeczy zamawiam z http://www.dorlandshop.pl/ Według mnie mają bardzo fajny asortyment i do tego spoko ceny. poza tym jakość ubrań jest naprawdę dobra, nie ma się co martwić, że po jednym praniu się skurczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola982
Hej dziewczyny, tak sobie czytam i proponuję zajrzeć na strony sklepu internetowego http://modnawygodna.pl. Bardzo fajne ciuszki dostępne od ręki w bardzo rozsądnych cenach. Ja tam kupuję i mój mąż jest bardzo zadowolony ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja głównie kupuję odzież sportową. Mogę polecić mój ostatni zakup - biustonosz sportowy Yajlee. Jest meega! Przerobiłam już wiele różnych, ale dopiero ten robi co trzeba. Idealnie sie dopasowuje i trzyma wszystko na swoim miejscu;) I co dla mnie ważne - odprowadza wilgoć. Jestem instruktorką, prowadzę po kilka godzin zajęć pod rząd, a mimo to skóra jest sucha i biustonosz też. Nie ma też problemów z rozmiarem, bo miseczki dopasowują się aż do G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcelinaZ
moove.pl to moje nowe odkrycie - fajna kobieca kolekcja, kupiłam super kieckę i fajne spodnie, myślę, że jeszcze tam wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam www.pasujemi.pl <3 To moje ulubione miejsce w sieci. To nie tylko sklep, ale przede wszystkim niekończące się źródło inspiracji i ciekawostek ze świata mody. A same ubrania? Gwarantuję Wam, że nikt nie będzie miał na sobie tego co Wy. ;-) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep.www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynnnaaa
Fajne ciuchy można zamówić na https://www.denley.pl . Ceny są bardzo ok, nawet na kieszeń studenta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×