Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tredelle

Internetowe sklepy z damska odzieżą.

Polecane posty

Gość gość
ciekawą ofertę mają tez w sklepie danvera:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam ze sklepu partnershop, co prawda nie kupowałam ciuchów tylko gry i e-booki, ale polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedszkolankaOla
Bardzo ładne i bardzo modne ciuszki jeszcze w QUIOSQUE Ja ten sklep dodałam do listy moich ulubionych ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdawrocław23
Jeśli lubicie kurtki i akcesoria skórzane to polecam sklep DORJAN (http://sklep.dorjan.pl/). Jest to producent wysokiej jakości kurtek ze skóry. Nie raz sprawdzałam ich produkty i nigdy się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam www.mongrashop.istore.pl miła obsługa i szbka wysyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii dobrych sklepów z odzieżą,tylko tą bardziej pikantną dla kobiet to polecam UkryteMarzenia.pl pełna dyskrecja i szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak któraś z Was szuka fajnych, niedrogich i polskich dżinsów to polecam denimbox.pl. Wysyłają pięknie zapakowane ciuchy i dodatkowo ślicznie pachną ich autorskim zapachem. Mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę wam polecić www.GeekFashion.pl orginalne rzeczy i ciekawe konkursy, można wygrać darmowe ciuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkkk
Ja polecam sklep www.poza.pl . Mają tam szeroki wybór sukienek od 150zł wzwyż :) Wszystko polskiej produkcji i bardzo wyoskiej jakości. Ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz ze wszystkich sklepów przerzuciłam się na http://www.yosh.pl/ - zbiór najfajniejszych sklepów, takich jak Zalando, Sarenza, Asos i Answear, przez co wszystko jest w jednym miejscu - nie trzeba kilka razy płacić za wysyłkę, tylko mają wszystko: rzeczy dla kobiet, mężczyzn, dzieci, ciążowe, ubrania, dodatki itp - no wszystko jednym słowem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczka 1983
Ja zamówiłam sobie kilka rzeczy w sklepie na allegro http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=40341691 i powiem szczerze, że na początku się obawiałam, bo widać, że to nowy sklepik, ale wzięłam opcję za pobraniem i... REWELACJA, ubrania doszły na następny dzień, bardzo dobra jakość i cena. Dostałam jeszcze kupon rabatowy na kolejne zakupy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aludka123
Ostatnio dzięki trnd miałam przyjemność testować sklep internetowy Zalando.pl . Jestem bardzo zadowolono. Sklep ma bardzo bogatą ofertę, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Zalando.pl posiada także wiele ciekawych inspiracji, na różne okazje. Ceny też są bardzo zróżnicowane. A najważniejsze, że sklep oferuje darmową dostawę i zwrot, na który ma się aż 100 dni - Przetestowałam :) zwracać można niezależnie od przyczyny co moim zdaniem jest dużym plusem. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zachwycona ubraniami na www.styliamoda.pl Wydaje tam większość swojej wypłaty, ponieważ mają świetne ubrania pod wględem jakościowym i cenowym. Bardzo duzy wybor sukienek, spodni i ubrań w każdej kategorii. Polecam każdej kobiecie która chce wyglądać modnie i szykownie . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam także Allexclusive.pl miął obsługa i szeroki wybór damskiej bielizny w niższych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla kobiet polecam serdecznie sklep fadomoda, doskonały asortyment a przy tym nie drogo. Ubrania na każdą okazje i w uniwersalnych rozmiarach. A do tego szybka i profesjonalna usługa. Posiadają też sklep na allegro. Jednak w sklepie internetowym macie o kilka procent taniej a do tego do zamowienia otrzymujecie kod rabatowy do kolejnego zamowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko ciuchy i buty są w stylowebuty , mają też ciągle jakieś promo. teraz darmowa wyyslka i jakis rabat chyba 15 % :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam nowy sklep internetowy. Część ubrań jest z Polski (wysoka jakość, co jest dziwne ), a część z Wielkiej Brytanii. Czyli wszystko co modne i eleganckie jest w tym sklepie. Rewelacja ; ) http://sensuelle.sky-shop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness2222
Jeszcze rok temu moje zakupy w sieci ograniczały się do drobnych zakupów w internetowych księgarniach i na Allegro. W tej chwili prawie wszystko kupuję online. Nie mam czasu na sklepy stacjonarne. W internecie kupuję także ciuchy. To wygodny, opłacalny sposób. Najchętniej wchodzę na www.yosh.pl. Mam do dyspozycji wszystkie marki, które lubię i najcześciej wybieram. Mają kurtki Guessa w bardzo dobrych cenach (http://www.yosh.pl/start/ona/#!category=35-Kurtki%20sk%C3%B3rzane&brand=91137328-Guess).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×