Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tredelle

Internetowe sklepy z damska odzieżą.

Polecane posty

Gość gość
www.sklep-biustonosze.pl to nie tylko bielizna :) ciuchy też tam kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne sportowe rzeczy są tutaj www.dbsport.pl - mozecie zerknac, mysle, ze na siłke czy w góry w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o sklepy internetowe z odzieżą damską to polecam Cotton Club. Bardzo fajne ubrania a co najważniejsze dobrej jakości. Mają duży wybór eleganckich i oryginalnych ciuszków :) . Uważam , że ceny są adekwatne do jakości :). Aaa i jest to polska marka co dla mnie osobiście jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno kupowałam sukienkę w skl. internetowym i o dziwo zakup udany, bo obawiałam się że nie do końca będzie pasować. Maja tam wiele odzieży damskiej i bielizny ale wybór sukienek ogromny. Trudno wyjść żeby czegoś nie wybrać. Spędziłam tam przed zakupem pół godziny ale to za mało bo wszystkiego nie sposób przeglądnąć. Polecam ten sklep zresztą nie ja jedna bo na forach już o nim pisali inni. Podam wam ten adres http://adelafashion.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić www.sklepgaba.pl najlepszy sklep internetowy z odzieżą dla puszystych, kupuje tam od dłuższego czasu i zawsze znajdę to czego akurat potrzebuję: spodnie, bluzki, sukienki, modne wzory i naprawdę dobrej jakości ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często kupuję ubrania w sklepie internetowym z damską odzieżą www.metafora.net.pl mają fajne sukienki, spódnice, z dobrych jakościowo materiałów, mam stamtąd wiele eleganckich ubrań do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić niedawno odkryty sklep www.shirbi.pl Jest co prawda nowy i ma mały asortyment, ale można znaleźć coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zamawiacie obuwie przez internet? Boi ja tak i jestem bardzo zadowolona,kozaki na zimę taniej udało mi się znaleźć na mkshoes.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penelopa2
Tutaj jest ok www.styl-sklep24.sstore.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znizkowiec
Sprawdźcie Planet Plus tam znajdziecie naprawdę dużo fajnych sklepów internetowych z odzieża :) A najlepsze sie to, że za każde zakupy otrzymacie Cashback! Bardzo polecam bo naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio natknęłam się na nowy sklep z odzieżą damska i dziecięcą - mrugala.eu . Ciekawe ubrania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopa2
zobacz tutaj: www.styl-sklep24.sstore.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie fajnych włoskich ubrań to polecam www.damadicuori.pl . Co tydzień mają nowości i świetną jakość ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupuję odzież sportową :) Przystępne ceny znalazłam na http://esportshop.pl/ I w końcu znalazlam dobrą odzież termoaktywną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już robię zakupy przez internet to tylko i wyłącznie ze sklepu LEJDI. Robiłam u nich zakupy już parę razy i nigdy się nie zawiodłam. szybka wysyłka i nie ma problemu ze zwrotem towaru. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Sklep.Krenig.pl gdzie możecie znaleźć elegancką galanterie skórzaną w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaZakupoholiczka
Ja korzystałam już nie raz ze sklepu Addams są oni też na fejsbuku. Oto link do nich: https://www.facebook.com/AddamsCollection/?ref=hl Fajnie, że maja też coś dla takich dziewczyn jak ja, bo mają i małe rozmiary i nawet bardzo duże;) Są tez na allegro, nie apmietam nazwy ale wpiszcie Addams i wyskoczą wam rózne rzeczy Pzodrawiam Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczkamała
bardzo godne polecenia sa zakupy przez strone cashbag. Ja na swoich swiatecznych, sylwestrowych i dla rodziny zarobilam ok 300zł bo za kazdy zakup dostajesz jakiś zwrot za zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka12121
Dla mnie godnym polecenia sklepem jest www.belucci.pl Mają naprawdę bardzo dobrą jakościowo odzież damską i co najważniejsze nie CHIŃSKĄ . Prowadzę także sklep z odzieżą i sama się tam zaopatruje :) Polecam ! Można także kupować u nich na Allegro : belucci-pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata2929
Osobiście polecam mokado.pl bardzo duży wybór i rozsądne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ukochany sklep czyli: Ja lubię http://empati.pl/ Bardzo oryginalne ubrania młodego projektanta mody. marka NEXT/STOP Szybka wysyłka, miła i profesjonalna obsługa. Zawsze można zwrócić jak coś się nie spodoba. Pięknie zapakowany i pachnący produkty naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienawidze galerii i zakupów w rzeczywistości. Nie przepadam tez za sieciówkami więc szukam jakis mało znanych sklepików na necie. Tak odkryłam fly or die świetny polski mały sklepik ale ubrania mają pierwszej jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapraszam do sklepu internetowego http://adada.pl Bardzo dobra oferta niskie ceny i darmowa dostawa. Ciężko o dobry sklep internetowy. Na allegro też się już zrobiło drogo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×