Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tredelle

Internetowe sklepy z damska odzieżą.

Polecane posty

Gość gość
www.markowystyl.pl jeżeli szukasz dobrych, markowych ubrań, to to jest miejsce, które powinnaś odwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do sklepu internetowego www.alkapask.pl sklep z dodatkami z galanterii skórzanej. Oferujemy paski damskie, męskie, dziecięce,wizytowe,wojskowe,tłoczone, przeszywane, z napisami. Wszystkie Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości skóry naturalnej licowej. Szeroka gama kolorystyczna i wiele modeli do wyboru, w szerokościach od 1,5cm do 6cm. W ofercie również paski XXL nawet do 200cm w pasie. Idealne na prezent dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby-posiadamy również pudełka prezentowe, zapakujemy Twój prezent! Szybka realizacja zamówień i stały kontakt. Gwarancja zadowolenia i najlepsze ceny! Realizujemy zamówienia indywidualne. Atrakcyjne ceny i oferty dla firm. Liczne promocje, atrakcyjne rabaty!!! Zapraszamy również na aukcje Allegro nick jumbo440 Jesteśmy rzetelną firmą -zaufało Nam już wiele osób - bądź jedną z nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatha 09
fajnie i tanio się można ubrać na Fasardi.com. Ja zamawiam średnio tak raz na sezon. I ciuszki dla dzieci też tam są więc przy okazji kupuję coś mojej Julci. Ubrania są modne jak dla mnie i najcheteniej to bym po kazdej sztuce kupiła z tego sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam sklep z galanterią skórzaną www.gallando.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam sklep www.gallando.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzę bloga http://nieprzeplacam.com na którym prezentuję promocyjne oferty m.in ubrań, butów i dodatków z większości sklepów internetowych znanych i mniej znanych marek. Na blogu możecie znaleźć informacje o interesujących zniżkach na konkretne produkty jakie w danym dniu obowiązują. Zapraszam serdecznie do odwiedzin. Może w szybki sposób znajdziecie coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep z damską odzieżą, torebkami i butami - www.Leelou.pl Wszystko można kupić w jednym miejscu, ofertę mają naprawdę bardzo szeroką. Piękne sukienki w różnych rozmiarach i fasonach, łatwo dobrać do każdej figury - to bardzo duży plus. A do tego piękne buty, szpilki, botki, kozaki, nawet eleganckie kalosze :-). I te torby :-). Jakość godna polecenia, a ceny zachęcają do zakupów. Myślę, że warto sprawdzić, zachęcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast polecę http://www.martinsparrow.pl/. Trafiłam na niego przez przypadek (z polecenia na jakimś forum) szukając pewnego ciuszka z wiskozy dla siebie. Kupiłam i jestem w 100% zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odkad odkryłam sklep internetowy aliexpress24.pl tak kupuję tylko w nim. Znajdziesz tam wszystko od ciuchów, przez kosmetyki po AGD i meble. Najbardziej opłaca sie tam kupowac sprzet elektroniczny. ja zawsze polecam znajomym jak chcą kupić dobry laptop, telefon czy jakiś inny gadżet to właśnie odsyłam ich na ta stronę bo tam wychodzi najtaniej. Towar jest zamawiany u producenta i nie przechodzi przez tyle rąk co sklepowe rzeczy. przeciez ich ceny biora sie z tego że sklep płaci czynsz, nalicza marżę, płaci pracownikom, posrednikom, którzy go sprowadzają od producenta.. to wszystko kosztuje. Omiń tą finansową drabinkę i zamów coś 2 razy taniej. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bialcon to bardzo fajny sklep z odzieża dla kobiet http://bialcon.pl/ Bardzo porzadne i ładne ubrania produkowane w Polsce z dobrych jakościowo materiałów, dla kobiet dojrzałych i młodych , duzo dodatków robionych ręcznie- mnie sie to bardzo akurat podoba Torebki tez maja ładne i niedrogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qimono
DO ODÓB OSZUKANYCH PRZEZ MONITOR TRENDÓW, mam pytanie czy robiliście coś z tym/ poszliscie na Policję? mój cłopak też zrobił tam zakupy i podejrzewam ze nas oszwabią, ale nie popuszczę!!!! chcę iśc na Policję, ale jakbym miała więcej osób byłoby łatwiej, wystarczą screeny korespondencji z tym sklepem potwierdzenia przelewów, dajcie znać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam zapraszam do wejścia i polubienia sklepu internetowego www.facebook.pl/blancaperla.shop u nas modna odzież damska wykonana z dobrych gatunkowo tkanin. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc na to co oferują sklepy stacjonarne warto przeglądać sieć. Na allinside.pl jest bardzo szeroki wybór ubrań. Za grosze można tam znaleźć na prawdę super rzeczy. Za 8 $ np. widziałam bardzo fajne sukienki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To allinside.pl wygląda świetnie! Bardzo fajny sklep. Dużo rzeczy na które polowałam już jakiś czas! Wielkie dizęki za link ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka 99
Mi bardzo przypadły jakiś czas temu propozycje polskich projektantek z marki OH!YEJ :) To, co wyróżnia te ubrania to przede wszystkim klasyczne wzory i wysoka klasa :) Pozdrawiam i polecam! http://ohyej.com/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie Bialcon? Ubrania szyte przez polską projektantkę, w Polsce i z polskich materiałów. Wzory super, wypatrzyłam tam super sukieneczkę ze złotymi dodatkami szkoda że tak późno. http://bialcon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAnieczka90
Świetne też ma Fasardi ciuchy, sporo dla osób, które lubią sportowy styl ale nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję w jednym sklepie internetowym ale ostatnio przerzuciłam się na ciuchy oddawane - często nie używane i zalegające w szafach :) Sama mam ich masę do oddania:) I tak w tym momencie buszuję po: http://odkupuj.pl Jakby nie bylo to calkiem fany sposob na wymianę lub sprzedanie biżuterii - dostaję jej mnóstwo, już nie mam gdzie jej chować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny - zapraszamy na promocję naszej nowej marki - to jest świeżutka kolekcja, ale specjalnie dla Was przeceniamy ją o 20 % - wystarczy po zamówieniu i realizacji przelewu wysłać do nas maila z Waszym numerem konta oraz podać hasło "Kafeteria styczniowe zakupy" a my odeślemy Wam aż 20% wpłaconej kwoty. Mail do nas: info@moscofashion.com Drugim sposobem jest złożenie zamówienia mailowo z linkiem do produktu i wyborem rozmiaru, a my odeślemy Wam maila z odpowiednią kwotą przelewu do realizacji. NASZ SKLEP:www.moscofashion.com/store/index.php?route=co mmon/home KAMPANIA:www.moscofashion.com FB:www.facebook.com/moscostore ART SETS FREE! LET'S WEAR IT! ZAPRASZAMY! MOSCO FASHION TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z osobistych doświadczeń, tym razem pozytywnych mogę polecić sklep http://grandesaldi.pl/ . Kupiłam tam sukienkę na sylwestra i nie zawiodłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym sklepem internetowym z odzieżą jest Recea.pl zawsze miła i obsługa i szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pasuje sklep www.modataboo.eu Wysoka jakosc produktow, szybka i darmowa dostawa. Ubrania sa bardzo gustowne. Raz spodnica okazala sie za duza i nie bylo zadnego problemu z wymiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.alkapask.pl szeroki wybór galanterii skórzanej i dodatków, idealne dla każdej stylizacji, wysoka jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×