Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pozytywniezmotywowana!

18.04 -Startujemy zanim na plażę wyjdziemy - zapraszam wszystkie diety.

Polecane posty

Angorko Droga. rowniez mam figurę gruszki...i piersi niewielkie :) Ale ja jednak wolę mieć szczuplejsze i gladkie biodra oraz uda kosztem malego biustu. Wygląda to estetycznie i zdrowo po prostu. Ale jesli czujesz sie tak dobrze i wybrałas mniejsze zło to nie ma sprawy :) Odnośnie ciśnieniowych cwiczen nie próbowałam, ale korzystałam z urzadzenia rollmasażu - powiem tak - jak chodzisz cały czas - efekt jest, jak zaprzestajesz i efekt zanika, podobnie bedzie i tymi urzadzeniami przypuszczam, chodzi o dopływa krwi i dobre krazenie, zatem warto zainwestować w bieganie po schodkach lub cwiczenia na stepperze (podescie) z krokami aerobikowym, które rewelacyjnie niweluja cellulit i tłuszczyk z kolan i udek :) Na podbudowanie "małej góry" polecam cwiczonka z hantelkami i urzadzeniami z silowni jesli mialabys ochote na taka uczęszczać :) Hantle na allegro sa b.tanie i zajmuja mało miejsca. ćwiczonka moge podrzucic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeść Kochane :) Ale się zmachałam, przeszłam dziś 8 km nogami i to szybkim marszem dla efektu... pffff, padam! Dziś piąty dzień protalu Ducana - realizacja na 100% póki co, były dwa zalamania,ale wygralam, jutro wchodze w drugą fazę, a pojęcia nie mam ile mi spadło przez w sumie 12 dni dietowania... a zwazę się dopiero za 2 tyg :D:D - wytrzymam... No i jakas happy jestem, bo chłopa jutro bedę miala sewgo u siebie na weekend i skoczymy razem na silownię i pojemy zdrowo-białkowo wspólnie :) Gdyby nie to, ze jest zapalonym pakierem i ma stalowy zapał i determinacje w diecie to nie wiem ile bym dzisiaj ważyła... 100?? A tak zawsze starałam się pilnować dzięki niemu, ale nie przyznam mu sie do tego nigdy :P no i... wymysliłam dzis wspaniały dressing! 3łyżki jogurtu 0% i bez cukru+łyzeczka musztardy (polecam ostrzejszą)+wyciśnięty czosnek. Do gotowanego fileta bądź ryby - idealnie!! także polecam i idę własnie to zjeść, bom glodna jest. Co tam u Was Dziewczeta?? Pzdr :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybyłam wlaśnie z uczelni :) Trochę ogarnę w mieszkanku, zjem obiad - dziś w planach mam sałtkę grecką i..... i niestety do nauki bo jutro kolos z biochemii a moje wiedza chwilowa raczej nie wystarczy żeby zaliczyć :P Rano biegałam i jeszcze w przerwach w nauce porobię trochę ćwiczonek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam saphe i inne podczytujace kobietki :) wiecie co... tak sobie wlasnie pomyslałam, ze będę stosować oliwkę w żelu po każdym pryszniczku, bo niby te 10 kilogramów to nie drastyczny skok dla skóry, ale ja wole zapobiegać, a i na solarium czasem się skoczy, więc, aby uniknącv jakichs skórnych defektów to będe zapobiegać. I tak mam fioła na punkcie balasmaów i gładkiej skóry, ale teraz trzeba o to zadbać szczególnie! No, to taka moja rada :D Pozdro !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rano i wieczorem się balsamuje ;P A dzisiaj zjadłam: - owsianka - jabłuszko - sałatka grecka - serek wiejski z ananasem - sałatka ( o ile to można tak nazwać :P ) z tuńczyka, białej fasoli i ogórka kiszonego no i jedna kawa z mlekiem i cukrem :) Staram się zwiększyć ilość zjadanego białka kosztem węglowodanów :) W moim przypadku to ciężkie bo makarony i wszelakie pieczywo to coś co uwielbiam i mogę zajadać tonami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poproszę przepis, jeśli można:) kiedyś próbowałam zrobić ale wyszły dość niejadalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem podaje przepisik:) sklad: -płatki owsiane 9polecam te całe, najzwyklejsze) -jajko -bakalie ( śliwki suszone, rodzynki, siekane orzechy, ziarna słonecznika) - ma być 2 łyzki bakalii posiekanych wszystkich Wykonanie: 3 łyżki płatków ows. zalewamy gorąca wodą, na tyle, aby napuchły, najlepiej przykrywamy je talerzykiem do napuchnięcia. Jesli wody jest za dużo odlewamy, nie ma strachu :) do wystudzonych mokrych płatków dodajemy jajko i mieszamy, dodajemy bakalie. zazwyczaj jest to zbyt rzadka masa, dlatego zalecam dodanie duzej łyżki suchych platków i dalej mieszamy na masę. Masę owsianą pieczemy na PATELNI TEFLONOWEJ rozgrzanej na malutkim ogniu, ja kladlam ZAWSZE bez tluszczu na małą patelnię o średnicy ok.10 cm i przewracalam po zapieczeniu na druga stronę, mozna wykladac na większa patelnie w formie placuszków o śr. ok 4-5 cm. Jeśli patelnia jakosciowo jest słaba to odrobina oliwy z oliwek zalatwi sprawę. I pamiętajmy, patelnia MUSI byc rozgrzana, a pieczenie na malutkim, powolnym ogniu. zatem smacznego!!!!!!!!!!!!!!!!! Ach, tęsknię za nimi ;) Stanowia one świetną przekąske na gorąco jak i na zimno gdzies tam w pracy do kawki z mlekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to placuszki prawie jak moja owsianka ;P Ja biorę płatki, właśnie trochę bakalii, orzechy albo pestki, trochę banana, kiwi, cynamon i tą super mieszankę zalewam gorącą wodą i byle platki napuchły i mniam mniam :) Bo ja nie znoszę owsianki na mleku :P Musi być na wodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byledopiatku
hej Dziewczyny, ja tez chce schudnac do lata przy wzroscie 164 waze 75 kg:((( i chce wkoncu wygladac seksownie na plazy, a nie jak orka. Mam teraz chlopaka i planujemy wakacje, wiec tymbardziej mnie to motywuje do schudniecia. Ostatnio trafilam na diete Herbalife i po przeczytaniu roznych opinii z forum postanowilam sprobowac, bo juz przerobilam tysiace diet, wiec jedna wiecej nie zrobi mi roznicy . Jestem juz po 1,5 tygodnia stosowania i szczerze mowiac nawet mile mnie zaskoczyla.... na wadze nie ruszylo sie zbyt duzo-1kg, ale za to w cm, polecialam 2 cm w pasie! dodam ze nie mam czasu na chodzenie na silownie, ale mam zamiar to zmienic i wlaczyc ruch wiec wierze ze do lata spokojnie zrzuce chociaz te 8 kg. Czy ktoras z was moze stosowala albo stosuje diete herbalife? moze mozemy sie wymienic doswiadczeniem? . Trzymajcie kciuki za mnie, a ja za was. Napisze za ok tydzien jak wyglada moja waga:) pozdrowionka i powodzonka dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byledo... witam serdecznie i jak najbardziej postaramy sie motywowac do dalszego odchudzania ;) Ja jestem na Ducanie, także nie wypowiem się nt. herbalife. chciałabym tylko z czystej ciekawosci zapytac o koszty takiej diety :) A wyjście na plaze to wlasnie moja GŁÓWNA MOTYWACJA - jak sam temat mówi, także do booooojuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!! Pzdr :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byledopiatku
pozytywnie... to fajnie ze jest to forum i ze Wy jestescie dziewczyny, bo naprawde dostaje powera po tym jak czytam wpisy od dziewczyn ktore tez sie odchudzaja i wiedza jak jest ciezko... mnie herbalife wynosi ok 330 zl/.miesiecznie, ale w tym mam 2 posilki dziennie zastapione, witaminy i bialko-dzieki czemu nie jestem glodna . a co to jest ta dieta DUCAN? -nie slyszalam? tez pijesz koktajle?;) i ile kosztuje?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byledo... mmm, tak bywa cięzko i nie sukcesu bez bólu...nie ma mowy nawet, w grę zawsze wchodza wyrzeczenia i po to jest to forum :) Ducan jest dietą opartą na jedzniu produktów wyskobialkowych, sklada się z 4 faz. Ja jestem na pierwszej - dzis kończe piąty i ostatni dzien tej fazy i na niej spozywa się własnie produkty o wysokiej zawartosci bialka, wodę i herbaty czerw, ziel. i nic więcej :) Nie a ograniczen ilościowych i czasowych co do tej diety w ciagu dnia :D Ja jednak mam swój plan, bo inczej nie potrafię i jadam 5 posiłków dziennie: 1. 2 jajka+kawa z mlekiem 2. jogurt i szynka chuda 3. pół ryby wędzonej 4. filet z kurczaka z jogurtem 5. wiejski lub poł kostki twaroga + inka z mlekiem Między posiłkami piję wodę, witaminy w tabletakch, herbate czerwona i w.w. kawę. Niedługo wchodze w druga fazę, czyli białka+warzywa :) Więcej o diecie jest w mojej stopce, w ogóle polecam wszystkie linki z mojej stopki, megamotywacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez dietuujaca
hej pozytywna widze sie sie dobrze interesujesz w temacie powiedz mi czy weglowodany warto zastepowac bialkiem ? i dlaczego akurat tak i jeszcze jesli moglabys zapytac swojego mezczyzne o cwiczenia na brzuch bo waze okolo 100 kg i moim problemem jest brzuch boje sie ze mi skora zostanie pozniej:( Czy cwiczyc brzuszki juz teraz czy najpierw spalac tluszcz a dopiero potem cwiczyc miesie brzucha ? Slyszalam ze nie ma co robic brzuszkow jak sie ma tluszcz na brzuchu bo to nic nie da ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez dietuujaca
jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byledopiatku
mocnozmotywowwana to nawet fajna masz diete, a nie odczuwasz glodu przy tym??:) ja na dzis mam dosc, wiec lece spac:) dziewczyny trzymajcie sie i powodzenia w walce z kg!!! slodkcih snow:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw napiszę odnośnie ćwiczen na brzuszek. Wiele osób pyta co zrobić,jakie ćwiczenia na "oponkę", tłusty brzych czy boczki... Nie ma mozliwości palenia tłuszczu miejscowo, takie pojecie nie istnieje. komórki tłuszczowe są spalane równomiernie, energia pobierana jest ze wsząd, a nie np. tylko znad brzucha czu ud :) Mozna natomiast dany obszar wymodelowac, ale czy jest sens gdy mięsnie pływaja w pokrywie tłuszczu ? Dla osób chcacych wyzbyc się tłuszczu i odkryc mięcho ;) zaleca się ćwiczenia aerobowe czyli bieganie, truchtanie, marszobieg, wtedy pracuja wszystkie mięsnie jednoczesnie, i te małe i te wielkie, tym samym organizmzużywa najwięcej energii, np, mięsnie brzucha stanowią zbyt mała partię, mimo mylnego odczuwanego napięcia podczas ćwiczeń. Oczywiście nie zaszkodzi przy aerobach robic i brzuszki, ale w sytuacji osoby przy tuszy - za wczesnie :) Co do węgli, zależy jaki tryb zycia jest prowadzony i wegle dziela się na bardziej wartosciowe jak te z kasz, ziaren, warzyw i mniej wartosciowe - z produktów juz prztworzonych typu bułka, wafel czy czipsy. wyłożyłam to tak na tzw. chłopski rozum. Liczba węgli jest zalezna od tego czy uprawiasz sport i jaki to rodzaj sportu. Im mniej ruchu - tym mniej węgli :) Są to wartości szybkoprzyswajalne i łatwo ulegajace rozkładowi przez organzim, białka już wymagają znacznie więcej energii, dlatego zaleca się wiecej białek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byledopiatku... jasne, ze odczuwam głód, ale staram się nie objadać zeby nie rozpychac zołądka i nauczyć sie regularności w jadaniu posiłków czyli co ok. 2,5 godziny od moentu wstania do zasnięcia:) Jak mówilam ... wyrzeczenie musi być, ale satysfakcja - nieoceniona! Dobrej nocy Kolezanko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. mozna jeszcze się przylączyć? bo potrzebuję schudnąć jakoś sensownie. A za każdym razem coraz gorzej z motywacją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tezdietuujaca... podejdę do ciebie indywidualniej troszkę. Po pierwsze codziennie nawilżanie skóry, najbardziej miejsc narazonych najmocniej jak brzuch, boczki, tył pleców, posladki, uda - oliwka w żelu załatwi sprawę bdb ;) od jutra tez zaczynam ja stosować. Wtedy skóra jest uelastyczniona i lepiej jest zapobiegac! Zalecłabym tez 8 minut ABS - super cwiczonka na brzuch, zajrzyj jutro, bedziesz je miała tutaj, zostawię je dla ciebie :) Pozwolą one faktycznie na ujędrnienie skóry i przygotowanie do dalszego chudnięcia. Zachecam także do marszobiegu, który zajmuje ok.20 min. dziennie. Jeśli chcesz dorzuce rozpiskę jutro także. No i woda, woda i woda... pic duzo płynów. Ja się przemogłam do czerwonej herbaty, znakomicie odtoksycznia i pomaga rozkładać jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez dietuujaca
Dziekuje pomoglas mi troche zrozumiec:) Wody pije do 4 litrow dziennie mysle ze to ok ? Herbaty czerwona i zielona takze. Staram sie jesc bialko lub warzywa na kolacje , slodyczy zero, napojow sztucznych tez tylko wida i herbaty. Zoladek juz sie obkurczyl bo dietuje od okolo 3 tyg i juz widac efekty po spodniach. Co do tej oliwki to jest jakiejs specjalnej firmy ? Czy moze byc zwykla oliwka dla dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez dietuujaca
I jeszcze jedno kiedy najlepiej cwiczyc ?Kieyd sie wazyc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wody wystarzy w sumie 3 l. dziennie, żeby za dużo witaminek nie wypłukac z siebie :) Przedobrzyć tez nie mozna :) Tzn, tak z ta oliwką... Zwykła jest rzadziutka i za tłusta pod ubranie...;/ poczytałam dzisiaj opinie na ich temat i dla siebie kupię oliwkę w żelu przeciw rozstępom, z opinii innych pan swietnie zapobiega powst. rozstepów, a konstytencja żelowa wmasowwywana w mokra skórę bardzo ładnie nawilża na długo. no i robic taki kilkuminutowy masazyk usprawniający krązenie, mozna wykorzystac wtym celu jakies wałki, drewniane urzadzenia dostepne w sklepach, a na pewno efekt bedzie :) To jest link do tej oliwki, kosztuje ok. 20 zł, tyle co i lepszy balsam. No i ja oczywiscie na całe ciało bede smarowac, bo skóra wszedzie bedzie sie zbiegac ;) http://www.ceneo.pl/1854323 W razie jakichs pytan, prosze pisac, odpowiem, o ile bede w stanie :) Na innych topikach nie podobalo mi sie to olewactwo nowoprzybyłych i niegoscinnosc swego rodzaju, a załylosc miedzy "starymi". Tak nie mozna!! Kładę sie, dobrej nocy zycze i WELKIEJ MOTYWACJI!!!!!!!! Ja sobie pstrykam foty-samojebki :P dla efektu, a zmotywował mnie mój widok w lustrze i pytanie: czy taka sie sobie podobam i co musi sadzic o mnie mój facet gdy na mnie patrzy... i ta plaża :D Papapa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazyć się raz na 2 tygodnie, naczczo. Jeśli masz silną wolę to ten sposób jest najlepszy, bo wrażenie co raz to mniejszej liczby kg jest rzadzsze w czasie i nie stresujemy się brakiem efektów, a co 2 tygodnie ZAWSZE jest ubytek!!! taka mam metodę, sama nie mam pojecia ile waże obecnie, bo waga daleko poza domem i zwaze sie dopiero za tydzień :) ale to tylko na plus dla oka i naszych chęci niepodłamanych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez dietuujaca
Dzięki raz jeszcze:) Mysle zbey sie wybrac do dietetyka zeby ulozyl mi jakas diete bo waga 100 to juz jest powazna sprawa a ja bym chciala zdrowo schudnac i na dlugo. Samozaparcie mam ogromne w koncu dojrzalam do tego zeby sie wziac za siebie. Pomysl z fotkami mi sie podoba jutro sobie pstrykne i co miesiac bede pstrykac:) Tymczasem lece bede jutro👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wmoim praypadku najlepiej sprawdza się dieta 1000 - 1200 kalorii i wiecej ruchu :) I też najczęściej waże się co 2 tygodnie ;P Bo tak z dnia na dzień to nie ma większego sensu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, teraz tylko na chwilke wpadam ale postaram sie wieczorkiem na dluzej. Nie doczytalam ostatnich wypowiedzi ale gdzies mi mignelo o problemie z oponkami. Jeszcze 3 tygodnie temu tez je mialam ale mi rewelacyjnie pomogl stepper skretny. Po ciazy moj brzuch pozostawial wiele do zyczenia a teraz wyglada dobrze. Co pawda jest jeszcze troszke tluszczyku ale jeszcze nie skonczylam cwiczen. Ostatnie 2 dni byly odejsciem od diety. Nie cwiczylam i jadlam wiecej niz powinnam. Ale powracam do dietkowania i do cwiczen. Nie poddam sie tak latwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×