Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pozytywniezmotywowana!

18.04 -Startujemy zanim na plażę wyjdziemy - zapraszam wszystkie diety.

Polecane posty

Gość Pozytywniezmotywowana!

Dzień dobry, mam 24 lata, tydzień temu ważyłam 71 kg, mam 171 cm wzr. Wrzucałam tu różne tematy i zachęty,ale odzew był niewielki, a w wielu topikach było zamieszanie i cięzko było się "wkręcic". Zapraszam wszystkich odchudzającyhc się, nieważne w jaki sposób. Nie będzie tu krytyki, jesteśmy dorośli, a każdy robi to na swoją odpowiedzialność. Zapraszam także osoby zagubione, które "dojrzewają" do przejscia na dietę. Moje założenia: Ja postawiłam na tydzień przygotowawczy - bez pieczywa, słodyczy i tłuszczu. Potem przeszłam na dietę Dukana - jestem na niej w drugim dniu. Ważyć się mogę co ok.3 tygodnie, bo świetną wage mam w domu, a mieszkam poza nim i bywam w nim teraz rzadko. To co mi pomaga w trwaniu to: Inne tu historie odchudzonych. Cudowny blog Krzyśka, w którym opsuje nasze motywy działania podczas odchudzania i psychike ludzką od załamania po euforię na diecie, ponadto rózne ciekawe sposoby ruchu, liczenie kalorii i poprostu dodaje siły do walki. Linki z filmikami odób, które schudły i pokazuja swoje foty przed i po, to działa na mnie najbardziej! Zatem powodzenia i czekam na współtowarzyszy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolpracujaca
dołącze sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytywniezmotywowana!
Witam ciepło i zapraszam do "grupy wsparcia" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stukstukstuk
To moze i mi uda sie przylaczyc,choc wielkiej wiary w to nie mam,ale postaram sie sledzic wasze poczynania na biezaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollamonolla
no to się dołączam :) mam 170cm wzrostu i ważę 69kg, więc podobnie jak Ty :) mam zamiar zrzucić 10 :) ale bez konkretnych diet, zaczęłam biegać (ok 30minj dziennie - od 5 dni), nie jem po 18stej i unikam fast foodów. Ze słodyczami na szczęście nie przepadam. Byłam na dukanie 2 tyg, schudłam 4kilo, ale nie dałam rady dłużej tego ciągnąć, na ryby, pierś kurczaka i serek wiejski do tej pory nie mogę patrzeć :) trzymam kciuki za Ciebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozytywniezmotywowana! masz podobne parametry do mnie :D 168/69kg co dał Ci ten tydzień przygotowujący - udało się cos zgubić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stukstukstuk
A ile macie lat? bo to wazne inaczej chudnie sie w wieku 25 i inaczej 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stukstukstuk
Przepraszam-nie doczytalam-no to wam bedzie latwiej-ja mam 35 i jakies 10 kg nadwag:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka11305
śmieszą mnie komentarze lasek które są szczuple i jeszcze chcą schundąc..hehe ja schudłam 60 kg dieta+cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytywniezmotywowana!
Witam przybywających :))) Oj cieszę się, ze jest tu tyle podobnych miarowo do mnie :) Mam typ budowy gruszki tak dla uzupełnienia, sporo tłuszczu i celulitu... Zatem walczymy. Co da Tydzień przygotowawczy potraktowałam jako psychiczne nastawienie, ze zapominam o pysznosciach i czas zacząc walke o formę, ponadto łatwiej było mi zrobić takie jakby fazy, czyli JADŁAM CO CHCIAŁAM>OGRANICZYŁAM NAJGROŹNIEJSZE PRODUKTY w trakcie tego tygodnia przygotowawczego>PRZESZLAM NA PLANOWANĄ DIETĘ. Nie ucięłam po prostu drastycznie kalorii z dnia na dzień i zmniejszyłam troszke objętośc zołądka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytywniezmotywowana!
Nie wiem czy udalo mi sie cos sgubic Limonetko, bo jak napisałam nie mam wagi, a wa zasadzie nie to było moim załozeniem dla tego tygodnia, ale lepiej sie czuje psychicznie i brzuch nie ejst w ogóle wydety i jelita lepiej pracuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z chęcią się przyłącze :) szukałam tematu dla mnie, ale wszystkie były na takim poziomie, że nie chciałam się wkręcać. A więc ja mam 19 lat i doszłam do wniosku, że nie będę patrzyć na kilogramy a cm :) Nie mam specjalnej diety mam swoją własną MŻ :) zaczełam tydzień temu w piątek. Ograniczyłam słodycze, soki i ćwiczę Callanetics jestem po 6 godzinie. Od poniedziałku do czwartku mieszkam w akademiku więc będę udzielać się tylko w piątek-niedziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSanSan
i ja moge sie przylaczyc mam identyczna waga i wzrost oraz wiek jak autorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh - ja schudłam ok 10kg, sama nie wiem w jaki sposób, ale chcę jeszcze :) jem mało, żadnych tłustości, słodyczy itd. ale moze mam za mało ruchu, bo i studia i praca siedząca jakby mnie jeszcze ktoś motywował, a tu mi koleżanki mówią, że dobrze wyglądam i już wystarczy, babcia też narzeka, ze zaraz mnie widac nie będzie, no i mój luby też nie narzeka bo rzeczywiście po tym jak schudłam widać kolosalną różnicę i wszystkim sie to podoba, ale to jeszcze nie jest prawidłowa waga do mojego wzrostu i musze powalczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeggySue - co to są te ćwiczenia takw skrócie callentic? ja na aerobik chodzilam miesiąc, potem nie miałam kiedy i teraz znów wracam od poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytywniezmotywowana!
Cieszę się na co raz to większe grono. W odpowiedzi na post o śmieszności osób szczupłych, które chcą być jeszcze szczuplejsze. Muszę powiedziec tak: To, że figura w ubraniu, rurkach czy legginsach wygląda nieźle to jeszcze nic nie znaczy. Mam nieładne obtłuszczone i to mocno nogi, kolana i cellulit. Psychicznie źle się czuję ze śiwadomościa, ze jestem młoda, a się zapuszczam... Tu o to chodzi. Ponadto znam dziewczyny, które ważyły i 50 kg przy 170 cm, a w ich ciele było 30% tłuszczu, podobnie jest u mnie. Dlatego nasze działanie może wydawać się mylne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na obtłuszczone kolana i łydki pomaga aerobik i ćwiczenia na stepie ja miesiąc chodziłam i naprawdę nie sądziłam, ze takie efekty będą, ale wczesniej jakiś czas temu na orbitreku ćwiczyłam na innej siłowni co dało efekty na pupie i na udach :) cellulitu widocznego nie mam, stosuję piling kawowy i balsamy termoaktywne plus owijanie folią ile to trzeba się nacierpieć 😭 ale damy radę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limonetka2010 ... no cóż :) Nie ejstesmy szczególnie wielkie, ale szczuplutkie tez nie. O tyle mam szczęście, że mam to proporcjonalnie rozłożenie, cienka w pasie,ale duze uda, grube kości, któe potegują moja masywność. Mam wrażenie, ze mój szkielet mięsniowy jest pokryty litrami tłuszczu, bleeeeeeeeeeee!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Liimonetko robię wieczoreami marszobeg - kilka minut szybkiegi marszu i kilka biegu i taki cykl kilkunastominutowy, bo na razie wydaje mnóstwo kasy na jedzenie i szukam form "darmowych", również polecam. No mnie przeraża wizja lata, dlatego trzeba spiąc tyłeczki i do boju Panie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmj,hgfnmh
słuchaj, a ja mam pytanie... czy wierzysz w diete na podstawie liczenia indeksu glikemicznego??? bo ja szukałam o tym na necie niby chodzi ta, cos o szybkosc spalania cukrów czy czegos po zjedzeniu posiłku i im mniejszy indeks glikemniczny ma posilek tym lepiej ale ja nie wiem czy to p[rawda, czy liczenie tego indeksu coś daje,. czy jednak lepeij liczyc kalorie.,...??? moze wiesz cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gmj,hgfnmh - W odpowiedzi na pytanie, wiem o co chodzi w tej diecie, mianowicie - wybiera się produkty o tzw. niskim indexie glikemicznym i dobiera według własnych upodobań. Nazywa się te dietę Montignaca, proszę oto więcej onfo o niej, nie stosowałam jej, więc o doświadczeniu nic nie powiem,ale przeczytać warto http://www.dietamm.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limonetka2010 Callanetics opracowała Callan Pinckney głównym zadaniem jest wyszczuplenie ujędrnianie ciała i poprawa ogólnej formy oraz kondycji fizycznej. Są to ćwiczenie trwające godzinke nie są trudne ale dobrze wykonywane przynoszą efekty. Po 10 godzinach wiadać efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmj,hgfnmh
ja mam 17 lat, 166cm i myśle cos około 63kg... dokądnie ile nie wiem bo waga sie popsuła jakis czas temu. chce zejść do 53kg. z tym, że: nie przechodze na żadną diete, tylko staram sie jesc zdrowiej i więcej ruszać, zmienic nawyki zywieniowe zeby nie miec efektu jojo.... bo zawsze jak przez powiedzmy tydzien bylam na diecie to następny tydzien się obżerałam...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmj,hgfnmh
teraz mam takie postanowienia - 1. wyeliminować białe pieczywo i słodycze 2. nie jesc na 2-3h przed snem to są dwa główne. Nie mam zamiaru katować sie dietami, bo uwielbiam jesc i powinno byc ono wg mnie przyjemnością, tyle ze w kazej przyjemnosci nalezy zachować umiar... z tym, że mam mały grzeszek - nie potrafie odmówić sobie smażonej kiełbaski :D:D:D ale przeciez raz w tyg. nie zaszkodzi niewiadomo jak ;) Wiem ze ta dieta moze nie załatwi mi zgrabnego ciała, ale biorąc pod uwage ile zamierzam ćwiczyć (uwielbiam sport) czyli jakies 2-3h powinno być ok. :) STAWIAM GŁÓWNIE NA RUCH + w miare racjonalne odżywianie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmj,hgfnmh
Co do tej diety o indeksie glikemicznym - no tez troche o niej wiem, ale chciałabym się dowiedziec czy może ktos z was stosował i czy to rzeczywiście działa....?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×