Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

wiem Monia, ze moj bol i strach to nic w porownaniu z Twoim... silna z Ciebie babka i wiem, ze sobie poradzisz, ze wszystkim :) dzieki, ze moge tak tu sobie poklepac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi pisz tu pisz:) to nie tak,że moje ważniejsze. Twoje uczucia też są "tu" ważne,wogóle uczucia każdej z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi ja tez tak mialam po porodzie ryczalam jak glupia przez kilka dni ale to chyba wszystkie emocje zwiazane z porodem i zmieny hormonalne itd do tego zla opieka u mnie pielegniarki i polozne zamiast zajmowac sie pacjetami to byly zbyt zajete ogladaniem butow na internecie i zaluje z calych sil ze nic z tym nie zrobilam bo przez ich zaniedbania moje corcia ma porazenie mozgowe antybiotyki podawali mi na dlugo przed porodem i obeszlo sie bez infekcji ale i tak nie obeszlo sie bez innych problemow. I ja tez mowilam ze dzieci juz nie chce miec przez to przykre doswiadczenie i po 2 latach nabralam do tego dystansu i zmienilam zdanie nigdy nie zapomne tego dnia i strasznie sie boje zeby sie to powtorzylo ale wiem ze tym razem nie dam sie traktowac jak smiecia bylam na pobraniu krwi wyniki za 5 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy jeszcze spicie a ja juz mam wyniki i test wyszedl pozytywnie i to bardzo pozytywnie :) dobry poczatek weekendu krota z was brala luteina i jak dlugo??? 23 ide na pierwsze usg kurcze jak ja sie ciesze :) mialam dobre przeczucie i sie nie pomylilam zrobilismy wszystki inaczej i widocznie tak mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki GRATULUJE :) tak strasznie sie ciesze, ze sie udalo :) wiedzialam, ze tak musi byc :) teraz dbaj o siebie i o ta swoja wymarzona fasolke :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki moje gratulacje :):):):):) dbaj o siebie :) widze,że tylko ja zostałam nie w ciąży he he :D miłego dnia babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia nie tylko Ty :) a nie jesteś w ciazy, bo przeciez lada chwila slub bierzecie :) brzuszek bedzie po slubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie kochana ;) brzuszek będzie jeszcze przed ;) już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaznie ?? wiem, ze wczesniej mialas inne plany :) ale slub nadal aktualny ? to trzymam kciuki juz teraz :) a od kiedy zaczynacie sie starac ?? pochwalisz sie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia juz niedlugo i tez bedziesz sie cieszyc ciaza ja sie tak ciesze ze dalej w to nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi poważnie :) ślub aktualny,1 październik :) ale ja do tego czasu nie wytrzymam. Chciałabym tak za 3-4 miesiące zacząć sie starać :) Niki uwierz w swoje szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba dopiero uwierze jak zobacze fasolke na usg albo jak zaczne wymiotowac tak bardzo jak przy ostatniej ciazy jak narazie czuje sie ok i mam nadzieje ze tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Przylączam się też staram się o dziecko z mężem za 2 dni mam dostać okres, ale mam objawy których nie miałam nigdy przed okresem: biały śluz i uciążliwe kłucie jajników. Czy myślicie że to wczesne objawy ciąży? Czy tylko nadchodzący@? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki super, gratulacje, ciesze sie bardzo. Jesli chodzi o luteine to ja biore, moj gin kazal mi brac do konca 13stego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ternim za 5 tygodni
witam dziewczyny...kiedys z początki zaglądałam na ten topik bo miałam problemy z zajściem w ciążę potem jakoś z wami zerwałam kontakt,udało mi się w końcu i za pare tyg. juz urodzi się nasza córeczka życze wam powodzenia i duuuzo wytrwałości dla tych którzy się jeszcze starają!!! napewno się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki :) jest tu kto? termin za 5 tygodni-> a pod jakim nikiem pisałaś? życze szczęśliwego rozwiązania :) Henatai21 trudno powiedzieć,możliwe że to ciąża w Twoim przypadku. Daj znać jak będziesz wiedzieć. miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania dobrze, grzeczna :) nadal karmimy mieszanie... i w sumie stwierdzam, ze nawet lepiej, bo jak patrze jak kolezanki sie mecza, karmia 2godziny i dziecko za godzine plecze ze glodne... a Hania sie przynajmniej najada i jest grzeczna i spokojna... a moim mlekiem tez by sie nie najadala, bo zjada mojego 100ml i musi dojadac modyfikowanym bo za chwile placze ze glodna... no coz nie ja pierwsza i nie ostatnia dokarmiam modyfikowany... rosnie, jest zdrowa i najodzona, wiec mam nadzieje, ze nie robie jej tym zadnej krzywdy... a co tam u Ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic nowego,wszystko to samo :) Ważne,że Ty jesteś spokojna i szczęśliwa to i Hania będzie :) mleko z butelki to żadna krzywda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za suknią się już rozglądasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tam przeglądałam w necie,ale tak na poważnie to nie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ma byc jakas prosta skromna?? czy taka balowa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej typu "księżniczki",ale wiesz jak przymierze to moge wyglądać nie ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moja tez taka byla... taka chcialam, taka sobie wymarzylam i mialam w nosie, ze komu sie nie podoba ;) a co masz upatrzone ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×