Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Gość

zakładam nowy temat staraczkowy, kto dołącza do nas? bedziemy sie wspierać :) zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta reagują
Bedziesz stala w sypialni i wiwatowała ? Jak wspierac to wspierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --loczek--
dopisuje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak,bede stała i wiwatowała. Bezsensowny Twój komentarz ,nie podoba sie to nie czytaj i mykaj na inny, Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta reagują
Palec pod budkę bo prawie 21:00 O 22:00 rozpoczynamy wirtualne starania grupowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witaj loczek. cos wiecej o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta reagują
" Bezsensowny Twój komentarz" Dobrze ze twoj temat jest sensowny. Tyle w nim sensu co w programie telewizyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
daj sobie spokój z tą złośliwością,nic ci ona nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta reagują
Kto tu jest zlosliwy, że niby ja ? Skąd że znowu. Jakieś live web cam ze starań będzie dostępny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
bez komentarza,brak słów na ludzką głupote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się staram od sierpnia, jutro mam 28 dzien cyklu takze mam nadzieje , ze @ nie przyjdzie a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
za mna dopiero pierwszy cykl,@ przyszła wiec trzeba próbować dalej. Trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również, lece ale jutro będę miała cały wieczór żeby pisać to jak chcesz to popiszemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oki,ja też mykam, postaram sie jutro wpaść tu. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta reagują
To bedzie niepokalane poczecie. "ja nic nie robilam, ja tylko pisalam" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
też dotarłam po walce z netem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i jak tam,przyszła @,czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalallalaallalaalallalalal
hej dziewczyny... wiem ze moge byc w ciazy a nawet tak czuje wy napewno sie orientujecie to byl nasz 1 cykl staran a teraz cos podejzewam dostalam plamienie 7 dni po stosunku trwalo 30 min okolo . mniej wiecej w terminie spodziewanej miesiaczki dostalam najpierw wieczorm odrobinke plamienia takie kawa z mlekiem rano polecialo troszke krwi pozniej sie polozylam bo bylam zmeczona i nic pozniej bardziej krew poleciala taka hmm... czerwona pozniej czarno brazowe wiec kolorowooo;P na drugi dzien w nocy znow nic rano troszke i sie skonczylo na amen czy to fasolka??;> temperatura w ten 2gi dzin rano 36,9 przeziebiona nie jetem . (wczesniej nie mierzylam )..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalallalaallalaalallalalal
czytalam ze okolo tydzien po jest wiarygodny... a poztym nie bardzo wierze testa.. kolezanka robila testy przez poltora miesiaca i negatywne okazalo sie ze jest w 9tc... a mieszka na wsi i ciezko dostac sie do gin... yhh... moze miala tak ktoras .. ja planuje za tydzien isc do ginekologa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nie @ jeszcze na szczęście nie przyszła :) A jak tam u Ciebie?? lalalalalalaalalalal- Wiesz w sumie w ciąży może występować takie krwawienie zamiast okresu więc lepiej zrobić test albo udać się do gina. Ja już bym pewnie test robiła bo bym wytrzymać nie mogła. 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kroopka00 ja czekam aż mi sie @ skończy i próbujemy dalej :) zobaczymy co wyniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kroopka00 i jak tam? będzie maleństwo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj starająca się mm- jeszcze nie wiem hehe czekam na brak @ i jak na razie jej nie ma na szczęście :):P a co tam u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka2010
Witam!Jestesm tutaj nowa:)To dopiero pierwszy cykl naszych staran,do @jeszcze 5 dni mam nadzieje,ze sie nie pojawi.Mamy juz 4 letniego synka ktory marzy o rodzeństwie a my o drugim dziecku. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad wiecie, ze to magda
cześć dziewczyny! chciałam wam tylko życzyć powodzenia, bo ja już mojego maluszka mam:) a klientki typu "ta reagują" to bezpłodne chamskie kretynki, które zazdroszczą i wyładowują swą frustrację, inaczej nie wiem skąd tyle jadu w nich! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja chętnie do was dołączę jak tylko pojawią się te upragnione dwie kreseczki. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×