Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Gratulacje edka, no i wszystkim dwukreseczkowym :) i powiedz jak to zrobilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was ponownie.Ja dopiero jestem w połowie cyklu,więc do testu jeszcze trochę poczekam.Będę testować w maju. Pozdrawiam i życzę Wam żeby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie dziewczyny :) Ale sie rozpisałyście:) Anitia bardzo mi przykre,że straciłaś maleństwo,wierze że sie Wam uda! Edka2010 dzieki,balety sie udały :) i gratulacje? Kamii87 witaj rówieśniczko :) mi też 'żołnierzyki' szybko uciekają,zawsze robie nogi do góry i tak przez chwile :) Evangeline witam i gratulacje! cieszysz sie pewnie co? NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL anitia..................28.........18.05..............19. 05.............5 starajaca sie mm....23.........13.05..............15.05.........2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Powtórzyłam dzisiaj test,dwie kreseczki ponownie.O matko!Jeszcze nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Evangeline moje gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mykam dziewczyny,jeszcze raz gratulacje wszystkim dwukreseczkowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w poniedziałek,umówie się do ginekologa,żeby już na 100 procent potwierdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w poniedziałek,umówie się do ginekologa,żeby już na 100 procent potwierdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL anitia..................28.........18.05..............19. 05.............5 starajaca sie mm....23.........13.05..............15.05.........2 DORKAMAMA4........34.........11.05...............15.05..........2 Dopisuję się do tabelki.Evangeline gratuluję fasolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewangeline nie chce cie rozczarowac, ale nie ma sensu isc jeszcze do lekarza bo lekarz jeszcze ci nie potwierdzi. Powie ci ze moze jestes bo nic jeszcze nie widac, i to bedzie prawda. Najlepiej wybrac sie do lekarza ok 7-8 tydzien wtedy juz bedeziesz mogla zobaczyc fasolke i prawdopodobnie posluchac bicia serduszka na usg. Tydzien ciazy liczymy od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki, no wiec mozesz isc do lekarza jak chcesz ale mysle ze to bedzie jeszcze jednak za wczesnie i niestety lekarz moze jeszcze wcale nie potwierdzic ciazy. NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL anitia..................28.........18.05..............19. 05.............5 starajaca sie mm....23.........13.05..............15.05..............2 DORKAMAMA4........34.........11.05...............15.05..............2 Ciezaroweczki............WIEK..............DATA ROZPAKOWANIA Evangeline......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety u nas są duże kolejki,więc jak się teraz umówie to wizyta będzie za dwa,trzy tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziynki, co tu tak pusto. U mnie juz po @ dzis mam 6 dc no to niedlugo juz mozna zaczac staranka od nowa. Martwie sie dalej ze w tym miesiacu tez nic nie bedzie, bo ciagle mam problemy z okresem. Od zabiegu po poronieniu moje okresy trwaja 2-3 dni, sa bardzo skape, a w tym miesiacu jeszcze zdarza mi sie jakies brazowawe plamienie czasami. Jutro ide do mojego GP zeby mnie wyslal do ginekologa bo chcialabym wszystko sprawdziac, a w miedzyczasie oczywiscie bede sie starac :) no coz zobaczymy co mi jutro powie. Buziaki dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka2010
Ja dziś znowu zrobiłam test i dwie krechy:)Termin @ dopiero jutro ale mam nadzieje,ze juz nie przyjdzie i wszystko bedzie dobrze.W przyszłym tygodniu ide do lekarza mam nadziej, że potwierdz:) Troche sie denerwuje bo do tego jeszcze lecze tarczyce i biore hormony ale jestem dobrej mysli.Życze Wam wszystkim jak najszybciej dwoch kresek?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje edka, i nie przejmuj sie @ juz nie przyjdzie. Moja pierwsza ciaze wykrylam dzien przed @ i juz @ nie przyszla az do 11 tc kiedy stracilam swoje malentwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka2010
anitia-tak mi przykro,ze Cie to spotkało:( Napewno tym razem sie uda...a wiesz dlaczzego to sie stało?(przepraszam za pytanie jeśli n ie chcesz to nie pisz)Pozdrawiam Cie ciepło:) A reszta dziewczyn-co u Was? kroopka-co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie wiem dlaczego. Wiesz ja mieszkam w UK i tutaj troszke inaczej traktuja ciaze niz w polsce. Jak pytalam dlaczego poweidzieli ze po prostu 25 % kobiet traci swoje pierwsze dziecko i to normalne. Po prostu w 11 tc tydzien przed moim pierwszym usg zaczelam krwawic, wyslali mnie w szpitalu na usg i sie okazalo ze juz od okolo 8mego tygodnia dzieciatko przestalo sie rozwijac i serduszko juz nie bilo. No a teraz po zabiegu nie widzialam zadnego gina, bo tuaj kieruja do gina dopiero jak jestes po trzech poronieniach, ale moj lekarz obiecal mi ze jak dalej bede miala problemy z @ to mnie wysle i tak no wiec jutro ide do mojego GP i mam nadzieje ze juz mnie skieruje na jakies badania. Przynajmniej jakies hormonalne mi porobi. Ale mam nadzieje ze niedlugo znowu uda mi sie zajsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka2010
Trzymam kciuki,napewno sie uda:)A w tej Angli to jakos dziwie podchodza do sprawy...a Ty na stałe w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka gratuluje.Anitia-bardzo to wszystko smutne,bądź dobrej myśli i nie poddawaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej na razie jestem tu od 5ciu lat, ale nie planuje powrotu do domu. Wiesz opieka w szpitalu jak juz trafisz jest fantastyczna, naprawdem, wszyscy lataja wkolo czy ci dobrze czy czegos nie potrzebujesz. Jak trafilam przed zabiegiem to od razu do osobnej sali i musialam czekac z jakas godzine na zabieg, to doslownie co 5 min ktos do mnie przychodzil sprawdzac jak moje samopoczucie, czy potrzebuje z kims porozmawiac, czy nei trzeba mi czegos. Naprawde byli super, ale oni ciaze traktuja powaznie dopiero od12 tyg, bo jesli do 12 tyg poronisz tzn ze byla jakas wada genetyczna i jak to oni nazywaja nie ma co utrzymywac slaby organizm ktory prawdopodobnie i tak bym stracila tylko w poznijeszym okresie czasu tak niestety u nich jest,. Ale w lipcu jak pojade na urlop do polski jesli tutaj nic nie zalatwie to tam sie wybieram do specjalisty, ale i tak mam nadzieje ze moze cos juz sie ruszy i do polski pojedziemy juz we trojke, znaczy my dwoje i b rzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaa
hej dziewczyny ja chetnie sie do was przylacze :) my staramy sie od kwietnia tego roku :) no i powinnam dosatac @ ale jeszcze nie ma z czego bardzo sie ciesze :) mam nadzieje, ze moge sie do was przylaczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka2010
Dobrze,ze opike w szpitalu mialas dobra.Tylko dziwnie z tym,ze od 12 tygodnia dopiero uznaja ciaze.Wszystko sie z pewnoscia ułozy i na wakcje przyjedziecie w powiekszonym składzie:)U mnie dziś termin@ na razie nic nie wskazuje zeby sie pojawila,z reszta te dwie kreski chyba o czymś świadcza:)Oby wszystko było dobrze.Pierwsza ciaza super,zadnych dolegliwosci,mdłości...jedynie porod troche gorzej,nie bylo lekko bo moj synek ważył ponad 4 kilo:)Ale wszystko da sie przezyc:)Miłego dzionka Wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka pewnie ze mozesz dolaczyc, skopiuj tabeleczke i sie dopisz. No ja tez przez te tygodnie kiedy bylam w ciazy zadnych dolegliwosci, czasami czulam taki niepokoj w zoladku ale zadnych wymiotow, pracuje przeciez przy jedzeniu , kawei itd i nic mi nie przeszkadzalo. Ale szczerze mowiac, jakos tak podswiadomie balam sie ze cos bedzie nie tak. A tak strasznie sie cieszylam na to dzieciatko. No nic, trzeba miec tylko nadzieje ze niedlugo znowu sie uda. NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL anitia..................28.........18.05..............19. 05.............5 starajaca sie mm....23.........13.05..............15.05..............2 DORKAMAMA4........34.........11.05...............15.05..............2 Karolka................? Ciezaroweczki............WIEK..............DATA ROZPAKOWANIA Evangeline...... Edka2010......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka2010
Witaj karolkaaaa!Widze,ze jestesmy w podobnej sytuacji:)Pierwszy cykl staran i @ brak.Ja juz zatestowałam i dwie kreseczki sa:) A Ty kiedy testujesz i kiedy powinna przyjsc@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaa
anitia dziekuje za przyjecie. Mam nadzieje, ze reszta dziewczyn mnie tez tak milo przyjmie. Ja musze powiedziec, ze mam jakies dziwne zawroty glowy, ale czy to ciaza niewiadomo to moze byc tez od tego, ze odstawilam tabletki. No i chyba na jakies dolegliwosci byloby u mnie za wczesnie :) ale i tak bym sie cieszyla gdyby sie udalo NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL anitia..................28.........18.05..............19. 05.............5 starajaca sie mm....23.........13.05..............15.05..............2 DORKAMAMA4........34.........11.05...............15.05... ...........2 Karolka................26.........27.04...............05.05..............1 Ciezaroweczki............WIEK..............DATA ROZPAKOWANIA Evangeline...... Edka2010......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaa
edka ciesze sie i gratluje. Normalne powinnam juz 2 dni temu dostac, ale wpisalam w trabelke dzisiejsza date :) a bede testowac za tydzen jakby co, bo ja dzwonilam do mojej ginekolog i mi powiedziala zebym odczekala, bo niedawno bralam tabletki i te cykle moga byc raz krotsze raz dluzsze hmmm chcialabym tez zobaczyc dwie kreseczki :) GRATULUJE jeszcze raz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka2010
karolaaaa ja bym nie wytrzymała tygodnia.Dlatego sama zrobiłam przed@.Trzymam kciuki za dwie kreseczki i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaa
edka mam nadzieje, ze sie uda, ale cos mnie tak wszystko pobolewa jak przed @ :( no nic jak teraz sie nie udalo to moze w przyszlym miesiacu. A kiedy do lekarza sie wybierasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×