Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Gość edka2010
Myślałam zeby isc tak za tydzien.W pierwszej ciazy bylam tydzien po spodziewanej@ i lekarz potwerdzil ciaze wiec dosc szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki. Wlasnie wrocilam od mojego GP. No i pokolei. Pogrzebal sobie pogrzebal, pobral jakies probki do wyslania. Powiedzial ze ladnie i czysto wszytko wyglada, ale wysle te probki sprawdzic czy nie ma cyst albo polipow tak dla pewnosci. Zapisal mnie na badanie krwi na hormony w 21 dniu cyklu, ktore sama wyprosilam. Kolejne chcialam zbadac swoje endometrium no wiec wysle mnie na usg teraz musze czekac na kiedy mnie umowia, powiadomienie pzyjdzie poczta. A do tego skonsultuje moj przypadek z immunologiem tak dla pewnosci czy wszystkie przeciwciala sa dobre. No wiec chyba jak na angielska sluzbe zdrowia to calkiem niezle mi poszlo, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Co tam u Was dziewczyny?Umówiłam się dzisiaj do mojego gina na 11 maja.Jestem ciągle śpiąca,kiedy tylko mogę to śpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam Dziewczyny :) daawno mnie tu nie było,bardzo sie ciesze,że ten topik sie cały czas rozwija :) Anitia musisz być dobrej myśli,pozytywne myślenie dużo daje. Moja siostra była 3lata w Anglii,ale wróciła do domu do porodu,nie chciała tam rodzić. Kroopka00 co z Tobą? Edka2010 moje gratulacje:) z tarczycą bedzie ok,dacie radę :) Karolkaaaa witaj :) My już troszke sie przytulaliśmy,zobaczymy czy coś będzie.... Evangeline Śpiochu:) moja siostra w ciązy też tylko by spała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na moment,l jakby ktoras dziewczyna byla w okolicy 30 :D i chciala zajrzec do tematu w mojej stopce, zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka2010
HEJ DZIEWCZYNY!Ja w pierwszej ciazy tez ciagle spalam,wiec to normalne:)anitia-dobrze,ze bylas u lekarza,teraz tylko bedziemy czekac na Twoje dwie kreseczki i całej reszty:)Ja probowalam dodzwonic sie do gina ale nuestety bez powodzenia,moze jutro sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety zaczynam mieć też już mdłości,a tego się obawiam.No i zgaga!W poprzedniej ciąży mało co mnie nie wykończyła eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka2010
Evangeline-widze,ze tak jak ja bedziesz mama po raz drugi.Ja przy pierwszej ciazy nie mialam zadnych mdlosci i mam nadziej,ze teraz bedzie podobnie:)Terminy pewnie bedziemy mialy w podobnym czasie.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz starakaca sie. Mam duzo kolezanek ktore rodzily jedno dziecko w polsce ajedno w uk i powiem ci szczerze ze kazda stwierdzila ze lepiej byolo rodzic w uk, Tu jest tylko jeden problem ze oni uznaja dzieciatko dopiero po 12 tc a do tego czasu po prostu co ma byc to bedzie. Wiec ja szczerze mowiac nie zamierzam wracac do polandi na porod. W lipcu bede w polsce i wybieram sie do gina, bez wzgledu na to czy bede zaciazona czy nie. I w zaleznosci od tego po prosze o leki o podtrzymanie albo o wspomozenia zajscia w ciaze. No wiec zobaczymy co wyjdzie. Jestem dobrej mysli.wNajgorsze jest zawsze tylko samopoczucie pierwszego dnia @ to jest masakra. tylko lzy i placz ze znowu sie nie udalo. Ale to znowu jest niezalezne od kraju w ktorym sie mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny !!! Ja zaczelam starania dokladnie tydzien temu :-) hmnn i dostalam dzisiaj @, no coz trzeba sie bedzie troche postarac :-) mieszkam w Irlandii, w czwartek lece do Polski i mam zamiar wybrac sie do gina i porobic rozne badania krwi moczu itp, boje sie ze cos bedzie nie tak bo pierwsza ciaze poronilam, 5 lat temu :-( w 4 miesiacu ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilosiaaa
to tak jak ja puszek tez w 4 poronilam i obecnie sie staramy mam dni plodne a w niedziele owulke wiec cuz pozytywne nastawienie to podstawa:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze duuuzo szczescia, ja jutro wyjezdzam i jak wroce to bede miala prawdopodobnie dni plodne wiec ....bedziemy sie starac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ilosia jak tez w niedziele owulke, no wiec potem bedziemy razem testowac jakby co, a ja tez pierwsze stracilam, tylko ze w 11 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaa
hej dziewczyny troche mnie nie bylo :) dziekuje za mile przyjecie ja jeszcze nie mam @ no ciekawe ciekawe jeszcze troche poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilosiaaa
oo bedzie mi raźniej we dwie testowac przykro mi spowodu Twojej ciazy damy rade:) tym razem nam sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widze,że dajecie rade beze mnie i nie jestem Wam już potrzebna. Życze strarającym sie Wam sie udało,a dwukreseczkowym szczęśliwego rozwiązania. Pozdrawiam :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widze,że dajecie rade beze mnie i nie jestem Wam już potrzebna. Życze starającym sie aby Wam sie udało,a dwukreseczkowym szczęśliwego rozwiązania. Pozdrawiam papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka2010
haloooo starajaca!!!Co to ma zanczyc?W tej chwili wracaj do nas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannkaaa
hej dziewczyny, mogę do Was dołączyć? Ja się za bardzo nie starałam tzn. jakiś rok temu po odstawieniu tabletek chcieliśmy dzidzię ale nic nie wyszło, potem czasami nam odwalało i kochaliśmy się bez gumki i też nic, no a w tym miesiącu stwierdziliśmy że co ma być to będzie... no i jest... dzisiaj zrobiłam dwa testy - dwie grube krechy, mam mieszane uczucia... wizytę u gina mam dopiero 7.05 także trochę czasu jeszcze choć po tych dwóch testach mam pewność... ale szczerze to się nie spodziewałam, w połowie miesiąca robiłam test ( no ale na pewno za szybko) i brak ciąży wyszedł, potem zaczęły mnie boleć jajniki jak przed okresem i myślałam że wszystko ok, a tu taka niespodzianka... nie wiem jak powiedzieć mężowi, chociaż na pewno będzie skakał z radości no i jest prawie pewien bo ponad tydzień spóźnia mi się @, ale on to zaraz całej rodzince by rozpowiedział a ja muszę się pierw z tym sama uporać... Mam jeszcze pytanie do tych co już były w ciąży czy w pierwszym miesiącu bóle brzucha i jajników to normalka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka2010
Hej aankaaa!!!Pewnie,ze mozesz dolaczyc:)Gratuluje srdecznie dwoch kreseczek:)Na poczatku ciazy moze bolec brzuch,Twoje cialo przygotowuje sie do tego nowego stanu(macica rozciaga sie)i mozesz odczuwac bol.Ja tez tak mialam w pierwszej ciazy i teraz jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.Edka,wiem że lekarz dodaje 7 dni od dnia rozpoczęcia ostatniej @,więc wychodzi mi 27 grudzień,ale ja liczę dzień zapłodnienia,bo sprawdziło mi się w pierwszej ciąży -więc 2 styczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka2010
Evangeline,po jakim czasie bedziesz drugi raz mama?Moj syn konczy w maju 4 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannkaaa
a mam pytanie do tych które starają się o pierwsze dziecko, nie macie czasem wątpliwości czy np. dacie radę, czy będziecie mogły zrezygnować tak po prostu z teraźniejszego życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej anka, to normalne ze masz takie rozterki. Co do bolu jajnikow. Jak pojdziesz do lekarza to powiedz mu o tym, bo z jednej strony to normalne niby, bo przeciez teraz ostro pracuja bo dzidzia w brzuchu, a z drugiej strony mnie tez bolaly jajniki i poronilam, nie chce cie w zadnym wypadku straszyc, ale mysle ze powinnas to powiedziec lekarzowi. On ci najlepilej wszystko wytlumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaa
hej dziewczyny u mnie nastepny dzien bez @ :) ankaa ja to moge zrezygnowac z tego zycia co teraz mam tylko dla dziecka. My bardzo pragniemy dziecka i rozmawiamy na ten temat bardzo czesto i juz sobie wyobrazamy jak to bedzie jak taka mala istotka urozmaici nam nasze zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannkaaa
co do objawów, to te bóle podbrzusza, chociaż na początku byłam pewna że to na okres... Kolejny objaw? to może to żę nie smakują mi papierosy no i kawa, a do tej pory byłam jej wielką zwolenniczką... A co do kawy to można ja pić w ciąży czy nie? wymiotów na razie brak ale często mnie mdli i tak niedobrze mi jest... Nie wiem który to może być tydzień ostatnia miesiączka zaczęła się 17 marca a cykle miałam ok 26 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka2010
aannkaaa-liczac od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki to 7 tydzien:)A kiedy masz wizyte u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannkaaa
7 maja i to prywatnie, szybciej niestety nie dało rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×