Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rena443

Szczęśliwe mamuśki - Rzeszów i okolice

Polecane posty

anakolina w Medyku w Rynku nad apteka:) jest dr Machowski jak kupujesz Reportera to tam jest nr tel. on przyjmuje tylko w poniedzialki od 15tej wystarczy kilka dni wczesniej sie zapisac a w sumie to nawet i w tym samym dniu jak sie zapiszesz to tez bedzie:) a nie bylo u Ciebie poloznej? bo to ona mi przyniosla nr tel i tak same bioderka 60 zl ale lepiej zrob sobie calosc bioderka glowka brzuszek i nerki za 80 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anakolina - usg bioderek w Sędziszowie robi prywatnie dr Machowski w Medyku, tam w rynku chyba wiesz gdzie, zdaje się że przyjmuje w poniedziałki,oprócz usg bioderek wskazane jest tez zrobić usg główki i brzuszka, wtedy wiadomo czy wszystko jest w porządku z narządami wewnętrznymi, takie usg razem kosztuje tam 80 zł, pozdrawiam ja tez jestem z Sędziszowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rena widzę że mnie wyprzedziłaś hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia śpi, mąż śpi, mieszkanie posprzątane, upału nie ma - szkoda że tak rzadko taka chwila relaksu się zdarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny!:) O to jest nas 3 Sedziszowianki:)Fajnie. Moja mala dzis spi jak zaczarowana, az sie boje co bedzie w nocy. Pierwszy taki dzien od 4 tygodni!! Rena nie bylo u mnie poloznej, bo w sumie chyba nawet nie wybralam poloznej srodowiskowej a poza tym nie potrzebuje takich wizyt;) Dziewczyny ciekawa jestem jak wygladacie?Moze sie znamy? Macie profil na nk? Jesli chcecie to napiszcie gosik343@wp.pl:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi no pogoda w sumie ok ale duszno takie ze szok:/ przyszlam z zakupow patrze a maz spi razem z corusia:) kurde Milenka nauczyla sie piszczec dzis pol dnia piszczala:D i ma taki apetyt ze pol sloiczka zupki to malo tak je lubi i nie bardzo chce pic mleko:( zaczne gotowac juz sama bo zbankrutuje na tych sloiczkach:/ anakolina bardzo chetnie podam Ci namiary na maila:) dobra spadam bo jutro Milenka bedzie miala malego goscia:) 4 dni mlodszego od niej Szymka:) bede robic ta salatke z makaronem tortellini:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i u nas chyba juz widac zabki:/ sa 2 takie wybrzuszenia na dziasle na dole a Milenka strasznie sie zlosci i najlepiej jak gryzie moje palce bo zadnego gryzaka nie chce wiziac do buzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasdsad
internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą Ubranka takich marek jak EARLY DAYS,CHEROKEE,H&M,NEXT już od złotówki www.lumpik.com.pl Prawdopodobnie jedyny taki sklep internetowy w sieci!!! www.lumpik.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to ja widze duzo dziewczynek z Sedziszowa...jak wpadne do tesciowej z wizyta to moze sie kiedys ugadamy:)) a u nas dzis nawalnica w Rzeszowie była SZOCK! hehe, a maly cieszyl jak lało po szybie w aucie bo akurat bylismy na miescie i nawet udalo mi sie w szmatlandzie kupic mu fajne dwie koszulki, rampersik i szlafroczek boba budowniczego tyle ze szlafrolek bedzie za roczek dopiero ale co tam i za 7 zetow wsio bo bylo 70% znizki super sprawa z tymi szmatuksiami A i mniej mi wloski wypadaja i tak sie ciesze ze szok:))) Miłej niedzielki kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agwiazdka koniecznie daj znac jak bedziesz w naszych stronach:) ogladalam wlasnie wiadomosci i az mialam ciarki co sie dzieje jak nie powodz to wichura albo grad:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nasz tez lubi słoiczki :) Wczoraj po południu dałam mu jabłuszko ale że nie był głodny to troszkę zostawił wiec później dałam mu tą resztę jakieś 3 łyżeczki a Filip później w płacz że musiałam mu dokładkę przynieść bo był taki płacz a jak dawałam mleko to nie pił. Nasz Filip też teraz pije mniej mleka. Ja do południa daje mu marchewkę a po południu jabłuszko i soczek. Bardzo ładnie wszystko je :) Dziewczynki nie wiem czy nie doczytałyście ale nasz Filipek nie musi już nosić poduszki Frejki bardzo się z tego cieszę :) Ja dziś rano sprzątałam Filip ślicznie spał a jak się przebudził to chyba jeszcze z 1,5 godzinki leżał w wózku więc bez mała skończyłam sprzątać nie wiem co on ostatnio taki grzeczny. Też nauczył się piszczeć i już od rana zaczyna. Ale jak wygłupia się z tatusiem i jak mąż robi do niego jakieś miny lub wydaje z siebie dźwięki to Filip śmieje się w głos. A dziś mnie tak złapał za włosy aż zabolało ale mąż stwierdził że to za to że położyłam go na brzuszek a on nie lubi. Byłam w tym tygodniu u siebie w pracy i złożyłam wniosek o te dwa dodatkowe tygodnie urlopu macierzyńskiego, do tego 12 dni urlopu zaległego i wezmę 20 dniu urlopu bieżącego i do pracy wracam dopiero 10.10 więc jeszcze trochę posiedzę w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipinka Milenka najbardziej lubi banany i banany z owocami lesnymi no a zupki to juz wszystkie przetestowalam:D i normalnie jak widzi sloiczek i lyzeczke to tak sie smieje:D juz butelka nie robi na niej takiego wrazenia a dzis to normalnie widac ze glodna byla a piszczala przy butelce:/ nie mam juz sil do niej jest tak zywa i rozbrykana nie wiem skad ona ma tyle energi:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipinka i widze pewna zaleznosc:D ja mam tez 12 dni urlopu zaleglego i biezacego biore 20 i wracam do pracy yyyyyyyyy chyba 24 wrzesna:) to jednak korzystasz z tych 2 tyg bo mowilas ze musisz wracac do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyyyyy chyba pora isc spac zbieznosc nie zaleznosc mialo byc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak miałam wracać szybko ale z tej racji ze moja kierowniczka już nie pracuje to dali nam do Placówki zastępce z Rzeszowa i on będzie ją zastępowała wiec ja teraz będę chciała jak najdłużej siedzieć z Filipkiem co mi zależy. Ja to się cieszę że on do nas przychodzi bo nie będę miała tyle na głowie a po powrocie do pracy i tak muszę zdać od nowa wszystkie egzamin y bo mi uprawnienia po 6 miesiącach przepadły i muszę zdac egzaminy zeby mi nadali nowe. A że za mnie jest dziewczyna to niech jeszcze popracuje a jak ja wróce to ona idzie do zwolnienia. Ale bardzo się cieszę ze mam gdzie wracać ale jak pomyśle o pracy to mi sie słabo robi taki leniuch sie ze mnie zrobił. Tak jak dziś posprzątałam a po południu poszłam spać i mąż zajmował się Filipem - strasznie ostatnio jestem słaba - to pewnie przez tą pogodę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez sobie tego nie wyobrazam przez rok tyle sie zmienilo musze sie wszystkiego uczyc:( a egazaminy to ja mialam non stop wiec teraz tez pewnie tez beda pytac i testowac normalnie jak w szkole...hihihi kolezanki z rzeszowa tej dziewczynie co pracuje za mnie podpowiadaja zeby sie o dzidziusia postarala bo jak ja wroce to chwilke bedzie ze mna ale tez pojdzie do zwolnienia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dostałam okres:). Ciąży więc nie ma:). Tylko teraz bardziej boli mnie rana po cesarce, to znaczy odczuwam jakby pieczenie w tym miejscu. Rena Ty też po cesarce, czy Ciebie też bolała rana podczas okresu? Lenka również ostatnio mleka pije mało. Codziennie dostaje zupkę i jakiś deserek. No i kaszkę daję. Widzę, że nie tylko moja zaczyna piszczeć:). A przy tym tak śmiesznie skrzeczy:). Szczególnie przy jedzeniu wydaje takie dziwne odgłosy. Jak byliśmy na szczepieniu pielęgniarka mówiła, że trzeba ją nosić bo ma płaską główkę z tyłu. Fakt, jak nie płakała to nie była noszona, zasypiała też sama w łóżeczku wiec nie było potrzeby noszenia. Teraz to nadrabiamy... Choć ta główka to się jeszcze wyrobi, zacznie siedzieć to się ładnie zaokrągli. Ja już złożyłam wniosek o te 2 tyg urlopu. I od 1 września do pracy:). Kurcze szkoda mi będzie ją zostawiać ale wiem, że babcia się nią zaopiekuje najlepiej jak potrafi:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka dziś strasznie płakała, coś jakby kolka jej dokuczała. Wczoraj też tak w godzinach wieczornych krzyczała okropnie. Nie wiem może coś jej zaszkodziło z tego co zjada. Bo ona jak nie je to nie je przez kilka godzin a jak widzę, że jest głodna to daję jej mleka i zaraz potem kaszki, dziś np. wypiła 120ml mleka a po nim 60ml kaszki, żeby się dobrze najadła. Ale od jutra inaczej będę jej porcjować te posiłki. A wracając do okresu to zauważyłam, że jest on bardzo obfity, jak nigdy. Ale może to normalne po porodzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wela nie u mnie przy okresie nic nie bylo ale powiem Ci ze dzis mnie tak jakos delikatnie piecze:/ zobaczymy czy to na okres oby:D i jak kupilas ten smoczek sprawdzil sie? kurde Milenka sie wycwanila i nie chce mleka wypije tak z 80 ml i tyle a jak jej dalam kaszke to wciagnela cala i jeszcze bylo malo:P a dzis taka marudna i niewiele spala w sumie miala goscia wiec obydwoje dawali czadu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wela Mnie przy kresie też rana nie boli i okres mam mniej bolesny i krótszy :) A nasz Filip był dziś u babci (teściowej) i jak wujek wziął na ręce to był płacz a zawsze się z nim bawił ale już go chwile nie widziała i mu się nie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas ząbki idą chyba, Maksiu się strasznie ślini, wkłada całe piąstki do buzi, nawet wcina mój palec, wczoraj całe popołudnie widać ze go swędziało i cierpiał, nawet spać nie mógł - biedaczysko, wysłałam męża po taki specjalny smoczek ale niestety ani w Realu ani w Tesko nie było:(, będziemy się ratować gryzakami, no i spanie znowu mu się poprzestawiało, i jak spał z jedną przerwa w nocy na karmienie tak teraz ma 3-4 :( dla mnie gorzej, bo już się przyzwyczaiłam do długiego spania :) i ta pogoda beznadziejna znowu - jak nie upały to ten straszny deszcz i jak się ochłodziło ! brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz zapielam malej spacerowke bo sie nie miesci w gondoli:/ kurcze zadowolona jestem z tego wozka fajnie sie go powadzi ale ma mala godole...wczoraj nie bardzo sie jej podobalo ale dzis juz zmienila zdanie i nawet w nim zasnela:) po wczorajszym dniu jak zasnela o 21 tak spala do 9:30:D kurde jakas bakteria jest u nas w wodzie siostra mi przywiozla kilka butelek bo az strach nawet przegotowana pic:/ mam jarzynki od mamci i zabieram sie za gotowanie malej zupek nie bede ich pasteryzowac a mrozic tak mi poradzila kolezanka bo ona tak robila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi spoko mam nadzieje ze cos mi wyjdzie i da sie to zjesc:D na razie bedzie tylko marchewka i marchewka ziemniaczek bo pietruszka to jeszcze nie urosla:) ale jak zobaczylam w sklepie cene pietruszki to sie za glowe zlapalam 12zl no zwariowali:P wole wiec poczekac na taka ekologiczna z mamy ogrodka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki czy wy miałyście alkohol na chrzcinach - bo ja mam mieszane uczucia co do tego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie u mnie nie bylo:D ale tez druga sprawa nie mial za bardzo kto pic:D maz postawil flaszke na stole ale jaka postawil taka schowal do szafki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za info ja nie wiem co zrobić, gdzieś na forum czytałam jak to jedna pani strasznie była oburzona tym ze alkohol stawiają - wogole to na innych forach to tak sie ci ludzie wypowiadają ze włosy na glowie staja - a u nas milutko i kulturalnie - co innego zupełnie - cieszę się że powstał taki temat i można spokojnie pogadać, zasięgnąć rady itp :) a co do chrzcin - mąż specjalnie zachował 2 butelki z wesela na chrzciny - podobno taka tradycja, myślę że obeszłoby się bez alkoholu bo pić to tylko dziadki by pewno pili - dla nich impreza bez alkoholu to nie impreza :( niestety :/ no zobaczymy, jeszcze się namyśleć muszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moze mi pomozecie mam dylemat:/ ugotowalam juz jarzynki i kurcze zastanawim sie czy by nie ugotowac odrobine ryzu i zrobic taka jak mozna kupic gotowa zupke marchewkowa z ryzem bylaby sytsza bo jeszcze czytalam ze mozna kleik ryzowy dodac jakbyscie zrobily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×