Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po rozwodzie

Mój były od dwóch lat jest z 21-letnią dzieciną.

Polecane posty

Gość po rozwodzie
Mam znajomych, przyjaciółki, chodzę na imprezy itd. Spotykałam się z kilkoma facetami. Nie jestem o nic zazdrosna, tylko no śmieszy mnie ta cała sytuacja po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdwqddwqdwq
Ciebie śmieszy a dla innych to normalne... a może masz komplexy? olej to i zacznij żyć bo szkoda zdrowia, zacznij uprawiać sex...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po rozwodzie
Nie bierzcie mnie za jakąś dziewicę orleańską, to chyba normalne, że sypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież miłość nie wybiera, nie patrzy na wiek, naprawdę nie wiem, co w tym śmiesznego. To chyba raczej normalne, że większość facetów wybiera młodsze laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po rozwodzie
Z tego powodu właśnie zwiększyłam mojemu mężowi alimenty. Może to podłe, ale jeśli ma dziecinke w domu, to i ma dziecinke z mojego łona!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój były mąż chce sobie
chyba udowodnić,że działa jeszcze na takie dziewczątka,gorzej,że próbuje wkupić się w łaski Twojego dziecka i po prostu je przekupuje!nie sadzę,że takie związki są powszechne,wiele sie szybko rozpada,jak panience z kompleksem ojca przestaną odpowiadać starsi panowie za parę lat,pisze to z doświadczenia pracy kiedyś w poradni rodzinnej!owszem niektóre młode szukają tylko w dużo starszych,ale to margines,trwałość takich układów to jeden z najwyższych stopni ryzyka!popracuj trochę nad poczuciem własnej wartości,nie daj siebie zdołować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość befiqoge
Autorko! Nie wiesz jakie dzis sa dz...i? Dotrzej do jej rodziców, znajomych,moze nawet anonimowo-i powiedz im kogo wychowali! Ja bym tak zrobiła.Nie znosze łajdactwa! A tego nie mozna inaczej nazwac-niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto przekupuje ich dziecko
? gdzie to przeczytalas? bo autorka nic tutaj nam takiego nie napisala. babsko mysli ze sie dowartosciowuje kosztem niewinnej drugiej kobiety. wez sie za siebie desperatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irtb[rt
Po tych komentarzach widać,że kazda poszłaby z Twim meżem! Skad ten ped do dzieci? Panowie-opanujcie się.Czy one maja "w poprzek"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po rozwodzie
Jego rodzina i jej mają ze soba super kontakt, więc jak mam do nich kuźwa dotrzeć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopnięta
13 lat roznicy to nie az tak duzo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jachybawiemmmm
One po prostu idą na łatwizne. Nie chce sie panienkom uczyc ani pracowac.Lepiej miec od razu samochód i chate.Nie ważne,że czyimś kosztem! Ja pytam-gdzie sa matki tych dziwek? Jak uczuy szkoła? Co robi Kosciół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbyjakby
Jakby mój tak zrobił-rozwiesiłabym info na ulicy! "Oto mezczyzna,który dla dziwki poswiecił wszystko!" + foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GuajacoloSulfoniciSirupusCali
ale o co kaman??!! mój ex, jeszcze będąc ze mną ściemniał panieny paręnaście lat młodsze od siebie. ok, wkur*wiało to mnie, ale dlatego, że udawał, że nic złego nie robi. teraz też (chyba jeszcze ;-) ) jest w związku z panną 10 lat młodszą ode mnie. no i co z tego?? widać, że go żadna w jego wieku nie chce, bo nic ciekawego sobą nie reprezentuje (dla niej). taka młoda panna jest na dorobku, więc cieszy ją każda rzecz, którą posiada jej wybranek, bo to oznacza, że nie musi się jej dorabiać. a kobieta 30paro-40 letnia to wszystko już ma (praca,mieszkanie, samochód), stać ją żeby pojechać tu czy tam - nie musi czekać, aż ją facet zaprosi. ciesz się, że Ci kula u nogi odpadłą (w postaci niedojrzałego partnera) i raduj życiem! skup na sobie, a zobaczysz, że podniesie Ci się samoocena i wypiękniejesz we własnych oczach - co może i ex dostrzeże? i będzie skrycie żałował, co stracił? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko sama napisałaś
że ów partnerka Twojego byłego męża pracuje w przedszkolu,że ma marzenie otwarcia własnego.To chyba coś znaczy prawda?Opisujesz ją jak najgorzej,a na pewno jest miłą osobą.Ciesz się,że zajmuje się Waszym dzieckiem,a nie wymyslasz i pokazujesz jaka to biedna jesteś:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty, autorko, nie masz nic ciekawszego w swoim życiu do roboty, tylko śledzić losy swojego byłego? żal.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORYTA STARA KU***
Z CIEBIE AUTORKO I TYCH KTORE SA ZA TOBA. CO CIE OBCHODZI ICH ZYCIE SIE PYTAM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój były mąż chce sobie
a kto przekupuje....pakowanie dziecku obiadku od dobrej macochy nie uważasz za próbę przekupstwa????masz problemy z analizą sytuacji dziecko,uważaj żeby ciebie ktoś tak nie rolował,bo obudzisz się z głową w nocniku i to jest tak na prawdę gorsza sprawa tej całej sytuacji-gra z cyklu kto jest lepszy-mama czy macocha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajnaniezwyczajna
Ale Ty głupia jesteś... Co to za różnica 13 lat!!!!!! Teraz nawet 50 lat różnicy nie jest niczym dziwnym...dla niektórych. Jesteś 5 lat po rozwodzie i nadal interesuje Cie co sie dzieje u twojego męża...chore!!!! Jesteś zazdrosna i tyle... Bo on kogoś ma. Myslę ze ona pomimo 21 lat jest mądrzejsza od Ciebie. Ja jestem rok po rozwodzie i mam w nosie to co sie dzieje u mojego męża...a też miałabym sie czym zainteresować. Szkoda zycia. Rozwód to zamkniecie rozdziału...więc zamknij ze go do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po rozwodzie
Dziękuję wszystkim którzy sa tutaj za mną!!!! Wiecie co???? Z jednego najbardziej się cieszę, że podczas trwania naszego małżeństwa naodkładałam sobie z jego kasy. Nie będę tutaj mówić, że przez głównie tą sprawę odbył się rozwód, ale wydaje mi się, że każda kobieta powinna się zabezpieczać na wszelaką przyszłość, a mąż jest od tego aby w tym pomagać, dokładać itd. Fakt ja nie pracowałam w jej wieku nie studiowałam itd. Ale to nie ma znaczenia byłam w jego wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli Cię, że się związał z młodszą? Przecież nie dla niej Cie zostawił z tego co wynika, tak więc zostaw ją w spokoju. Skąd wiesz, że nie wie nic o życiu? Zazdrosna jesteś chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czemu dziewczyna paręnaście lat młodsza od faceta, z którym jest, to od razu dziwka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój były mąż chce sobie
dbaj o relacje z dzieckiem,ważne żeby Tobie się zwierzało,a nie szukało tego u tej drugiej,bo jako osoba pracujaca z dziećmi będzie potrafiła nawiązać lepszy kontakt (szczerze lub nie),byłym męzem się nie zajmuj inwestuj w coś bardziej konstruktywnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziubus to autorka jest
dziwką. bo ma dzieciaka w domu a jak mowi imprezuje. a z tymi pieniedzmi co dowalila to juz w ogole padlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu zazdrościsz, że twój ex ma kogoś, że kocha kogoś i ten ktoś kocha jego. Ty owszem, mialaś facetów, z którymi sypiałaś, ale żaden z nich nie chciał Cię na dłużej. Dziewczyna ma ambicje i plany, a Ty pewnie nie. Myślisz, że otwarcie przedszkola to kiepski pomysł? Popytaj matek małych dzieci, czy nie miały problemu ze znalezieniem miejsca w przedszkolu dla swojego dziecka. ;) Przestań pluć jadem i zajmij się swoim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajnaniezwyczajna
Dziewczyno Ty chyba nienormalna jesteś!!!!! Najbardziej cieszysz sie z tego ze naodkładałaś sobie z jego kasy???!!!! To jest chore. Ja najbardziej ciesze sie z tego ze nie wzięłam z domu NIC!!!! A już nie wspomne o pieniądzach. Przynajmniej udowodniłam że na coś mnie stać bo wydawało mu sie że bez niego nie przeżyję...a tu gong żyję sobie świetnie. Bardziej poniżyć się nie mogłaś robiąc sobie zapasy z jego pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie kompletnie nie kumam toku myślenia autorki...a tekst, że ona w wieku tej dziewczyny nie studiowała ani nie pracowała, ale to nie ma znaczenia, jest żenujący wręcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po rozwodzie
Dużo razy, gdy pytałam mojego byłego dzwoniąc do niego niby w sprawie dziecka jak tam jego panienka. Odrazu na mnie warczał. Chyba mam prawo wiedzieć???? Tak samo mówią moje przyjaciółki, że mam prawo. Jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dlatego warczał, że pytałaś o "panienkę", a to ma wydźwięk pejoratywny, nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GuajacoloSulfoniciSirupusCali
kurczę już widzę o co tu biega. ona rzeczywiście jest zazdrosna. o nią. o całe jej życie. przecież pisze, że "ja nie pracowałam w jej wieku nie studiowałam itd" czyli nic nie robiła, żeby się jakkolwiek rozwijać. zatrzymała się w rozwoju na poziomie licealistki - jeśli chodziła do LO, a nie do zawodówki... potem zrobiła sobie dziecko i tak życie mijało. mąż pracował, a ona... kupy, zupy... no i jeszcze podbierała mu z konta. i się zeszło do 30paru lat. aż mąż otrzeźwiał i się z nią rozszedł - sama pisze, że "podczas trwania naszego małżeństwa naodkładałam sobie z jego kasy. Nie będę tutaj mówić, że przez głównie tą sprawę odbył się rozwód". jak bym się dowiedziała, że mój siedzący w domu mąż, z ciężko zarobionej przez mnie kasy robi sobie tyły, to... ch*j by mnie strzelił! "mąż jest od tego aby w tym pomagać, dokładać itd." - oboje od tego jesteście! więc nie dziw się, że znalazł sobie zaradną kobietę, do tego młodą i zapewne ładną oraz gotową do kompromisów (młode są bardziej "flexible")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×