Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Twoja_królewna

Zapłodnienie w czasie okresu!? Możliwe?

Polecane posty

Wczoraj kochałam się ze swoim chłopakiem. W trakcie stosunku zauważyliśmy, że dostałam okres... no ale kochaliśmy się dalej- dodam, że bez zabezpieczenia. Niestety mój facet nie zdążył w porę się wycofać i po części (dużej części) skończył we mnie. Pierwszy raz nam się takie coś zdażyło- że skończył we mnie. Słyszałam, że w czasie miesiączki nie może dojść do zapłodnienia, ale słyszy się często też, że jesdnak jest to mozliwe. Jak jest naprawdę? Czy mam się co martwić? A może są tu na forum osoby, które w ten sposób 'wpadły'? Proszę o Wasze zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzi ruzi nuzi
NA 80% nie jestes w ciazy, sperma wyleci wraz z okresem, ale sa cuda, ze nawet dziewice zachodzily, maryja :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrrrau
dziecko najpierw dorosnij do sexu i zabezpieczenia a potem sie bierz za przyjemnosci Jak mozna sie nie zabezpieczyc pozatym mozliwe jest zajscie w ciaze podczas okresu ale duzo tu zalezy od dlugosci i regularnosci cyklow danej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie powinnaś zajść w ciąże jeśli kochałaś się w pierwszym dniu okresu. jeśli natomiast masz cykle 21-dniowe wszystko może się zdarzyć, przy cyklach 28 i więcej dniowych nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrrrrrrrau 1. Nie jestem dzieckiem. 2. Dziecko nie jest dla nas przeszkodą, dlatego nie zależy nam na zabezpieczaniu- zabezpieczaliśmy się przez dobrych kilka lat tabletkami anty, gdy było dla nas za wcześnie na założenie rodziny- obecnie jesteśmy gotowi. 3. Następnym razem nie oceniaj (dziecko najpierw dorosnij do sexu i zabezpieczenia a potem sie bierz za przyjemnosci) 4. Wyprzedzam kolejne Twoje pytanie- ten temat powstał, bo cała sytuacja miała miejsce wczoraj, dlatego jest za wcześnie żeby pójśc do lekarza czy zrobić test, dlatego pytam Was o zdanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktorek 34
Co za brak higieny ! Dymać się w trakcie cioty ! A fujjjjj ! No chyba, że oboje jesteście lekko zboczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz szans podczas okresu
Ostatnio nawet na tvn style byl o tym program w trakcie złuszcznia sie blony macicy(bo tym jest okres) nie ma mozliweosci zeby zaplodnione jajeczko sie tam milo usadowilo... natowmiast stosunek przrywany nie jest zadnym zabezpieczeniem!! chociaz mi sie tak 4 lata udawało ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim...
Na pewno zaciążyłaś. Gratuluję z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaaaa12344
mozliwe bardzo mozwliwe ze jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrrrau
nie masz szans podczas okresu Moj lekarz i nie tylko moj twierdzi co innego podczas miesiaczki mzna zajsc w ciazke koniec kropka a potem kobieta sie dziwi jak to sie stalo ze w zciazy przeciez uwazala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm może najelpiej będzie jak zadzwonie do swojego lekarza- ginekologa i się zapytam co o tym myśli. Bo ta niepewność mnie wykończy (lubię wiedzieć na czym stoje :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 22151
Lepiej, żebyś wiedziała na co siadasz. Taka wiedza czasami bywa bardziej przydatna hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramencik123
My z mężem zawsze kchamy się w 3 dniu okresu bez zabezpieczenia. W pozostałym czasie używamy prezerwatyw. Jak do tej pory nie zawiodła nas ta metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, moim zdaniem nie powinnaś zajść w ciąże, komórka jajowa obumiera a później jest wydalana z organizmu, właśnie pod czas okresu, więc nie ma na to szans -- tyle teoria, p.s ja się bzykam ze swoją kobietą bez zabespieczenia, i przed spodziewanym okresem moim zdaniem spokojnie może tryskać w ćipci :) pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zapłodnienia
nie dochodzi w czasie okresu, a kilka dni po nim. Plemniki w sprzyjających warunkach mogą "poczekać"w Tobie na nowe jajeczko. Zawsze myślałam, że mogą przeżyć dwie doby, a ostatnio ktoś mnie uświadomił, że zdarza się i kilka dni. Więc teoretycznie można współżyć w czasie okresu, a przy bardzo krótkim cyklu, zajść w ciążę, bo dwa trzy dni po tym masz owulację. Ale to tylko teoria. jednak jeśli to był Twój pierwszy dzień okresu, to bez przesady. Jakim cudem miały by doczekać do owulacji? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypych
Straszycie dziewczynę piszecie że można no można, można też u umrzeć idąc ulicą bo będzie pijany kretyn Jeśli nie miewasz powiedzmy 21 dniowych cyklów i mniejszych t to na prawdę szansa na zapłodnienie jest na tyle znikoma(nie ma jej) że bym się tym w ogóle nie przejmował Do zapłodnienia w czasie okresu dochodzi jeśli owulacja pojawi się np dwa trzy dni po @, a jeśli nie miewa się regularnie krótkich cykli np 19 dniowych to szansa na to jest bardzo bardzo mało. Do tego dochodzi jeszcze krwawienie a plemniki potrzebują płodnego śluzu żeby sobie poradzić. Ale wiadomo dobry żeglarz to i po Morzu Czerwonym popłynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika z pomorzaaaaa
można, moja bratowa tak zaszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypych
W ogóle jeszcze jest takie coś właśnie bardzo krótkie cykle są przyczyną problemów z niepłodnością Jajeczko pojawia się za nim organzim kobiety jest w pełni gotowy a dwa krew faktycznie nie jest super nośnikiem plemników. Ale też właśnie to jest przypadek kiedy jednak w ciążę można zajść w czasie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypych
monika z pomorzaaaaa można, moja bratowa tak zaszła No tak i setka pytań w którym dniu @ się kochała jakie miewa cykle itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIT-37
Przerywany stosunek nie wpływa dobrze na psychikę Ciągły strach czy się zdąży wyciągnąć na czas... Na dodatek sama widzisz, że teraz jesteś w nerwach Czy nie lepiej stosować prezerwatywy? najlepiej ze środkiem plemnikobójczym Jeśli chodzi o okres i seks... czy Twój okres nadchodzi regularnie np. co 28 dni albo co 30 dni ? Ja z doświadczenia mogę powiedzieć, że 10 dni (a dla bezpieczeństwa lepiej ograniczyć do 7 dni) przed planowanym okresem kończenie w środku nie skończyło się ciążą a robię to już ponad pół swojego życia :) Niby 2-3 dni po okresie też, ale tutaj akurat zaliczyłem wpadkę więc nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypych
@ Pit 37 No tak okres trwa jakieś 5 dni ty się kochałaś 3 dni po czyli w 8 dniu a plemniki mogą nawet poczekać do 7 dni(ale skrajny przypadek) Do tego cykl 28 dniowy a owulacja pojawia sie na -14 dzień czyli 28-14 8+ 7 =15 Owulacja w 14 i jest dzidzia :P Matematyka nie kłamie Oczywiscie wszytsko teoria bo życie nie koniecznie pracuje według schematów Ludzie uczta się o swojej płodności, jestem facetem nie ginekologiem a wiem więcej niż nie jedna kobieta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres u mnie trwa 5-7 dni. 6 i 7 dzień to już zazwyczaj plamienia. A co do częstotliwości- o dziwo przez 3 mies. z rzędu dostałam za każdym razem 18- tym razem też 18 kwietnia. Hm... wychodzi na to, że mój cykl trwa więcej niż 28 dni, dokładnie 31 :/ Teraz będę się zastanawiać czy to normalne... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinekkk78
to nie jest normalne tak samo jak i ty nie jesteś zbytnio rozgarnięta. Chuj nas obchodzi czy zaciążyłaś idiotko bez szkoły. Było sie dymać w dupę, tak jak ja to robię i jeszcze nigdy nie byłem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexyruchacz 3<
ale z was wszystkich pierdoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JumiJujj
no raczej powinnaś się nie bać to wszystko z czasem się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo00022
Tak, jak najbardziej możesz zajść w ciąże.. jest to utrudnione przez okres ale nie nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciu
witam wszystkie panie i nie tylko.wiem juz ze mozliwe jest zapłodnienie podczas miesiaczki u kobiety.jednak chciałbym sie dowiedziec czy podczas takiego zapłodnienia w czasie okresu dziecko moze byc na cos chore......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×