Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet musi sie sluchac kobiety

Faceta nalezy trzymać krótko i należy go kontrolować inaczej bedzie źle

Polecane posty

Gość gość
troche racji jest w slowach autorki ale nie kazdy potrafi byc wredna suka i co za przyjemnosc byc katem,,,,,,ja bylam za dobra i wiadomo jak sie skonczylo teraz jestem sama i wole byc sama niz kogos trzymac na chama albo sama byc trzymana,jedyne wiem (mam dwoch synow) jak rozmawiac z rodem meskim ,slowo czy moglbys cos zrobic nie dziala,dziala natomiast zrob,przybij,napraw,wez smieci,kup cos na obiad itd itd......czy moglbys mozna gadac ze sto razy i nie uslysza ,zrob dziala od razu,albo jak robie uroczystosc to przestalam juz pytac jak im pasuje tylko podaje godzine i ze maj sie stawic.....zmienilam troche temat sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fachura ona
no niestety,taka prawda ze faceta trzeba sobie wychować,nie mozna byc za dobrą,ale też trzeba pochwalić jak zasłuzy i docenić starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw jestescie patolkami i lecicie na patoli a potem wyrzywacie sie na normalnych mezczyznach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczesliwy kto swe zycie powierzyl kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak właśnie postępują koleżanki i myślą że mają matołków. A oni je zdradzają i się śmieją a w domciu są pantoflarzami. Ja podchodzę poważnie do swego faceta bez kłamstw i tabu w naszym związku razem wszystko ustalamy i wszystko sobie mówimy. Mąż dba i troszczy się o nas i dom. Mąż jest zawsze przy każdym badaniu ginekologiczny cipki i wspierał porody mamy prawo do takiej obecnośc***artnera nawet w szpitalu. Dziewczyny się śmieją ze mnie że liczę się ze swoim facetem nigdy by nie zabrały bo się ich wstydzą szok. A ja w myślach się śmieje z nich że jeszcze je zarażą od kochanek z którymi je zdradzają. Ten się śmieje co się ostatni śmieje! Gdy ty się liczysz z facetem to w większości on liczy się z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposłuszny z Trójmiasta
Marzę o służbie Dominującej Kobiecie i docelowo szukam związku femdom. Marzę o byciu karanym laniem za nieposłuszeństwo, o lizaniu kobiecych stóp i oddawaniu się kobiecie ze straponem czy bycia przez Nią zmuszany do lizania miejsc intymnych czy nawet zabaw typu pissing. Jestem starym kawalerem, bo nie mogę znaleźć Kobiety, która byłaby zainteresowana takim związkiem czy układem ze mną, pomimo że jestem samotnym i wykształconym kawalerem z dobrą pracą z Trójmiasta, bez partnerki, żony lub dzieci, chociaż mam już 43 lata. Jeśli znajdzie się Kobieta, którą pociąga układ czy związek femdom i nie mieszka zbyt daleko od Trójmiasta lub nie odrzuca ewentualnej przeprowadzki to bardzo chętnie taką Panią poznam. Mój adres email to: niewolnik30dlaPani@op .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayume Ishiyama
Ty jestes nie normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam podam przyklad z mojego zycia. Pierwszy chlopak bronilam mujezdzic na ryby, trzynalam go krotko plakac przezemnie. Zetwalam z nim a on mimo izma juz zone nie moze o mnie zapomniec. Czesto wysyla mi wiafomosci ze z nia tonie to co ze mna, przychodzi do mnie do pracy. Ja mam mezai jemunic niebronilam, bywaly dni ze olewczo mnie traktowal wtedy ja znowu stawalam sie takajak w tym pierwszym zwiazku i efekt natychmiastowy. Pytam sie mojego meza czy ty lubisz jak ja na ciebie krzycze, ze tylko wtedy zaczynasz mnie zauwazac a on na to : lubie jak czasami jestes dla mnie taka i sprowadzasz mnie dopionu. No cholera szok a ja nie chce byc taka, ale facet chyba lubi takie wrazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
Masz męża pantofla, nie wszyscy mężczyźni są tacy. Nie wyobrażam sobie krzyczeć na mojego faceta, związek to szacunek, obopolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnna w kroku Irena
To jest tak -ja i moja mamusia trzymamy mojego męża któtko. Jak jest posłuszny to obie dajemy mu d**y. Jeżeli dajemy mu obie d**y to znaczy jest posłuszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinder

Faceci to nie są duże dzieci tylko dojrzali mężczyzni.To głupie powiedzenie do usprawiedliwiania dojrzałych gości jest.A propo,mężczyzna zawsze w jakiś sposób kłamie.Trzeba go mocno wypytać żeby się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alamomo

No wlasnie zrobie wszystko zeby sie wyrwac z tej kontroli i inwigilacji mojej osoby w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja!!!!!

Wiecie co każdy ma inną sytuację.I różnych partnerów.niektórzy faceci naprawdę nie.dorośli do pewnych kwestii . Niektórzy mężczyźni muszą być kontrolowani mówię to na swoim przykładzie mój mąż jest młodszy ode mnie i przychodzą mu głupie pomysły jak wypije aaa jak już się napije to zapomina o wszystkim czyli o rodzinie nie miałabym nic przeciwko jakbym nie miała z.nim dziecka ,ale  mam i cała odpowiedzialność spada na mnie bo ktoś musi się nim opiekować A mojemu mężowi cały czas powtarzam i tłumacze ze okres kawalerski musi zostawić za sobą teraz jest czas na to by poświęcić czas na wychowanie .Dużo rzeczy mu muszę tłumaczyć prosić sie i owszem czasem muszę go kontrolować bo bynajmniej mój mąż trochę inaczej widzi pewne.sprawy niż ja gdybym siedziała cicho i pozwoliła na to żeby mój mąż robił to na co ma ochotę dawno  już nie bylibysmy razem.Myślę że każdy ma jakiś bagaż życia który go ukształtował . Są różne zachowania różne sytuację twój mąż zrobił by np Tak a mój inaczej nie da się dawać rad komuś bo nie każdy jest taki sam ja nie miałam tyle szczęścia żeby natrafić na faceta który rozumie potrzeby moje i rodziny nie jest łatwo o partnerstwo jeśli dwoje ludzi myśli w odmienny sposób .Jest to ciężka praca i czasem syzyfowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezczyzni kochaja zolzy

Jak lechtasz za bardzo faceta ego to on tak rosnie w piorka ze  glupieje od tego i sam nie wie co z tym zrobic .Uwazam tak samo ,faceta krotko ,ostatnio huknelam to szybko wrocil do domu z piwka a zwodzil mnie przez 5 godzin wkoncu zarty sie skonczyly.Poczul bat nad soba to wrocil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
4 minuty temu, Gość Mezczyzni kochaja zolzy napisał:

Jak lechtasz za bardzo faceta ego to on tak rosnie w piorka ze  glupieje od tego i sam nie wie co z tym zrobic .Uwazam tak samo ,faceta krotko ,ostatnio huknelam to szybko wrocil do domu z piwka a zwodzil mnie przez 5 godzin wkoncu zarty sie skonczyly.Poczul bat nad soba to wrocil

p0yebana jesteś. Patola i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×