Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet musi sie sluchac kobiety

Faceta nalezy trzymać krótko i należy go kontrolować inaczej bedzie źle

Polecane posty

Gość TAKI JEDEN Z WIELU
Kobieto świnia to stworzenie Boże, świnią nie każdy byc może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie a jak sie mamy czuć?
moja popierdolona przyszla tesciowa ciagle mi to powtarza :O zygac mi sie chce jak slysze:"krotko go trzymaj! smycz zalozyc..' itd.. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie preferuję związki partnerskie :) a mam pytanie- co jeśli taki facet zerwie się ze smyczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" popieram rady autorki posta , poniewaz sama takie stosuje i jestem zadowlona , nie oszukujy sie w związku zawsze ktoś jest górą . faceci to świnie , na męskich wypadach tematem numer 1 sa inne panny , zdrady itd , dziewczyny przejrzyjcie bo taka jest prawda mozna udwac ze sie nic nie widzi ale czy jest w tym sens" Współczuję stoczenia swojego prawidłowego toku myślenia... Powodzenia z takim pechem :O Nie oszukuję się... jestem od ciebie mądrzejsza :P Kolejna cierpiętnica którą najlepsza impreza ominie, do tego życiowa :D ******** ostatnia osoba z mojego otoczenia która tak twierdziła i tak zyła została zdradzona przez faceta z którym planowali slub. Nikogo nie można zmuszać i nikim rzadzić, dużo lepiaj jest jeśli facet sam sie ogranicza dla ciebie, ale to już wyższa szkoła jazdy autorko. 17:35 [zgłoś do usunięcia] pogromca_rowerów_i_ich_części .....Jeśli nie chcecie być na dole to musicie zastosować tego typu zachowania - powodzenie gwarantowane ... a co jak Facet jest mądrzejszy od Ciebie???? takie rady dla niezidiociałego faceta mogą tylko doprowadzić do tego że będzie miał Cie za krewną misia o bardzo małym rozumku uwierz mi nie wszyscy są tak naiwni że dadzą sobą manipulować a próba manipulacji może zakończyć fajny związek bez jego winy ------------ Popieram :D Zastanów się dziewczyno... w jakim ty świecie żyjesz.? Hah! Taki jeden, wódki mu nalać :D Jak zerwie się ze smyczy to już będzie się zrywał nawet jak go znajdą i znowu na tej smyczy będą prowadzić. Będzie czekał na ucieczkę, pokocha ten sport ;) Brawo babska! To o was mówią naiwne cwaniary za grosik. Za grosz klasy nie macie! Takie podejście treserskie :O I niby sukces... a kto tego szuka? Ja wolę prawdziwą miłość ;) sprawia mi więcej frajdy niż wam kombinowanie jak zabezpieczyć psa przed ewentualną spierdalaką... i kary jeszcze... za najmniejsze... hehe./.. nawet jak nie miałyście racji HAHA! Nie rozśmieszajcie mnie bromby :O Wasze miejsce jest na kurniku... i układanie pansjana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚCINNA W KROKU AGATA
oczywiście zgadzam się ,faceta trzeba trzymać krótko .ma być posłuszny mnie i mojej mamie.ma prać ,sprzątać i usługiwać ,a w zamian dajemy mu d**y jak zasłuży .koniec i kropka.jak się zerwie ze smyczy niech spieprza .znajdzie się drugi co będzie jeszcze całował nas po nogach że trzymamy go krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa  lat 45
Od kiedy trzymam faceta swojego krótko żyje się nam lepiej.On stara się byc posłuszny a ja w nagrodę daję mu d**y. Im bardziej on się stara tym więcej daję mu d**y.Wszyscy są zadowoleni i ja i on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chichotka888
hehe...a ja bzykam się właśnie z takim co go dziewczyna tak własnie krótko trzyma... Nie wytrzymał ciśnienia w związku... Sam mówi że kiedys ta bańka może peknąć...Fajnie kombinuje...kiedy się z tej smyczy zrywa... Osobiście nienawidzę manipulacji i fochów i ich nie miewam, może dlatego mimo że jestem atrakcyjna to jestem sama bo faceci nie rozumieją że ja od nich nie oczekuję błagania o wybaczenie, ciągłego zapewniania o miłości, przeprosin, chodzenia jak pies przy mojej nodze... itd... Takich rzeczy domagają się pokrzywdzone emocjonalnie , niedowartościowane kobiety, albo faktycznie cwane manipulatorki. Nie należe ani do jednych ani drugich... :-) Wyszłam z załozenia że nie potrzebuje psa za ktorym to ja będę jeszcze biegać czy nie je z obcej miski ...tylko partnera :-). A jak widać po moim przyjacielu...nie wszystkie psy są posłuszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to dziala a nie jestem w pierwszym zwiazku i nie mam 20 latusmiech.gif x Nic dziwnego kto by dłużej wytrzymał z taką wredną i głupią dziewuchą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka i jej podobne pragną związku z pantoflem a nie mężczyzną. Co się potem dziwić zniewieścieniu mężczyzn. to przez takie kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie taka jedna jedza sie rozwodzi. Stosowala te rady na mezu ten w koncu nie wytrzymala i odszedl do innej normalnej. I co on uklada sobie zycie a jej juz sobie nikt na leb nie wezmie bo bedzie samotna matka z 2 malych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mozna pozwalac na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj mnie nosil na rekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby facet byl inteligentny to nie potrzebowalby kobiety, ktora nim steruje. Ale w wiekszosci wypadkow to niezaradne ciamajdy, ktore wrecz prosza, zeby ktos sie nimi zająl i przejal stery nedznego życia. Mowie na przykladzie mojego męża, zwykla ciamajda niezaradna. A jak taka ciamajda ucieknie odemnie, bo mu zle pod pantoflem to sajonaraaaaaaa! plakac nie bede :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dupa nie chłop da sobą kontrolować. Prawdziwy mężczyzna szanuje kobietę, jest Jej wierny, stara się dla niej itp. nie ze strachu przed karą tylko, że tak chce i takie ma własne zasady! A autorka to jakaś przygłupia kretynka co najpierw lata za debilami, którzy ją ranią a potem wygaduje jakieś bzdury, że każdy mężczyzna jest takim samym debilem jak ci, na których ona poleciała. Radzę używać więcej mózgu drogie czytelniczki zamiast powtarzać te napisane przez nią głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet po 40
Zabawne, były mąż mojej Najmilszej oczekiwał takiego traktowania, od razu na początku małżeństwa oddał jej spodnie i był bardzo zadowolony, że nie musi ich nosić. Taki kanapowy misio, praca, potem dom i piwko przed TV. Tylko że ona potrzebowała partnera, a nie pieska. Z kolei moja była żona traktowała mnie właśnie w ten sposób. Wieczne upieprzanie emocjonalne, fochy, pretensje, zazdrość, kontrolowanie. Dusiłem się. Teraz jetem w cudownym, partnerskim związku. Oboje dajemy sobie sporo luzu, ufamy sobie, jesteśmy dla siebie oparciem. Kochamy się i jesteśmy przyjaciółmi zarazem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja popieram autorke posta!!! nie ma czegoś takiego jak zaufanie w związku bez granic!!! zawsze, ale to zawsze ktoś rządzi, jeśli pozwolisz facetowi grać pierwsze skrzypce to lezysz i kwiczysz, facet to dziecko, mamusia od dzieciństwa zawsze rozpieszcza synalka, nawet jak rodzeństwo jest mieszane, są córki, to własnie chłopiec jest ten lepszy choćby nie wiem jakim gnojkiem był. To niestety zawsze przenosi sie na dorosłe życie. ZAWSZE. Kobiety mają wpajane od dzieciństwa, że mają pieknie wyglądać, być mądre, pracowite, wierne, oddane dziecku i mężowi. Faceci doskonale o tym wiedzą. Wiedzą, że sama kobieta ma ciężko i że długo mozna ją wodzić za nos, a ona będzie uległa, będzie cierpieć po cichu w kącie, popłakiwać jak nikt inny nie widzi, zawsze to ona będzie martwić się bardziej o dziecko, o dom, o zakupy, obiady, pracę bo i o nią trudniej kobiecie. Będzie też zawsze czuła presję uciekających lat, zmieniającego się na gorsze ciała, zmarszczek itd. na siłę próbując zatrzymać młodość. Kobiety kochane ja wiem że ciężko przeciwstawić się mężowi, chociażby nawet przed obawą agresji z jego strony, nie chcecie aby świadkami kłótni były dzieci, nie chcecie wyjść na zazdrośnice, wolicie aby dobrze o was mówiono wśród waszych znajomych, chcecie być uważane za wyluzowane, pewne siebie i tolerancyjne. Ale uwierzcie mi, każdy facet chce zdradzić, każdy facet o tym myśli, każdy facet chce upolować jak najwięcej za swojego męskiego żywota bo to jest według jego mniemania wyznacznik jego męskości, a robiąc to skrycie, w tajemnicy rzecz jasna przed żoną nabiera to kolorytu i pikanterii. Nie wmawiajcie sobie bzdur o miłości aż po grób. Nie wmawiajcie sobie farmazonów typu "o nie mój mąż nie jest taki". Bo albo jesteście mega naiwne i nie potraficie obserwować otaczającego was świata albo tak silnie wmówiłyście sobie że was to nie dotyczy, że klapki wam na oczy spadły i wolicie żyć w bajce niż odważnie stawić czoła rzeczywistości ponieważ to byłby zbyt trudne. Nic dziwnego skoro od dzieciństwa wmawiano wam że mężczyźnie można więcej i bez mężczyzny wy nie znaczycie nic. Lepiej siedzieć cicho, nie doszukiwać się czegokolwiek, bo nie daj Boże coś znajdziecie i co wtedy.... ta złudna kolorowa bańka pryśnie i to was przerośnie. To jest brak pewności siebie. Nic więcej. Lepiej męża puszczać na piwko z kolegami, a ty w tym czasie siedź w domu, najlepiej z dziećmi w tym czasie, a on właśnie z kumplami ocenia walory przypadkowo spotkanej dziewczyny, robiąc z ciebie totalne pośmiewisko. Ja osobiście wolę pokazać charakter. Chcesz wychodzić to tylko ze mną i naszymi dziećmi. KONIEC KROPKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ich koledzy samotni to qrwiarze. Jeden powiedzial mojemu czy wie gdzie sa d***** a mieszkalismy za granica. Nie zabronilam zadawac sie z tym prymitywem. Sam przestal. Na piwo z kolegami co tydzien chodza menele niekochajacy zon. Zona = sluzaca w domu robi kolo bachorow. A on idzie w tany. Bylam zdradzana i tez zdradzalam. Wiec przegladam czasem komorke itd. Nie ufam. I tyle. On mi tez. Ale jestesmy sobie wierni. Nie jest dobrze przeginac w zadna str. Lepiej chwalic. Albo ignorowac olewac. Nie zupelnie zamilknac tylko sie odsuwac jak zasluzy. Miejcie kolezanki a on ZAJETYCH porzadnych kolegow NIEMENELI ze wsi. Nieqrwiarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porady baby ktora miala wiele zwiazkow bo kazdy mezczyzna od niej uciekal z krzykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem. Pewnie qrwiarze chcacy zdradzac uciekali. I dobrze. Nie traci czasu na takie dno ptostackie ze wsi piwoszy z brzucholami oblesnych zwisow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos chce miec pantofla i ciote za meza to powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz wole pantofla niz qrwe. Ci niedowartosciowani brzydcy albo piwosze najbardziej zdradzaja. Mowie wam. Jeden taki swinia zdradzal a ode mnie wymagal wiernosci wielce sie oburzyl o moje zdrady. Zniszczyl mi opinie. A sam PIERWSZY zdradzal. Polki daja soba poniewierac i bardzo zle sie traktowac. A potem mamy mnostwo patologicznych rodzin z piwowoszami (codziennie to juz alkoholizm) zdradzajacymi patologia i chamstwo w domu kobieta urobiona przy leniu i przy bachorach jeszcze berlo musi obrobic krolowi po innej. Ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co jestescie ze swiniami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po to są ze świniami żeby ich na postronku trzymać krótko i.. puszczać wolno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli pasuja wam swinie bo koniec koncow i tak nam nie dacie spokoju i bedziecie sie trzymac naszych tylkow jak rzep psiego ogona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co rządzić? Nie mozecie sie dogadywać? Nie rozumiem jak ktos chce rządzić w zeiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szanowalabym takiego faceta. Lepiej jak facet rządzi i przewodzi to bardziej naturalne. Jestem kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.13 nam ani świnie nie pasują ani trzymanie facetów krótko i kontrolowanie :classic_cool: głupi temat i tyle 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dokladnie. Jak dla mnie autorka to kretynka z fazami po zwiazkach z debilami i teraz kastruje kazdego mezczyzne a jak sie nie plaszczy przed nia to niby jest qrwiarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to ma sens? Przecież nie będziesz za nim latać samolotem raz tu, raz tam o różnych porach dnia i nocy, a on jest w tym niedościgniony, przebiegły i anonimowy! Takiemu tylko dać porządnego kopa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×