Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość miss medwiediew

Przedłużanie włosów WARTO? jaki stan włosów PO

Polecane posty

Gość miss medwiediew

mam cienkie wlosy delikatne i myslalam o przedluzeniu badz zageszczeniu ale slyszalam ze to obciaza cebulki i potem jest jeszcze gorzej to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mega rzadkie włosy, i zniszczone bo od kilku lat rozjasniam, prostuje itd itd... a od kilku miesięcy przedłuzam metodą micro ring i nic sie z nimi nie dzieje naprawde... na początku miałam obawy bo tyle sie tu naczytałam, ale warto było sprobowac. Bardzo to podniosło moją samoocene:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zdanie staje się nielogiczn
Myślę, że można przedłużyć sobie spokojnie włosy i nie mieć obaw jednak jeśli już się za to bierzesz to warto wydać więcej pieniędzy na droższe metody niż kupić sobie zestaw na Allegro i później płakać, że efekt tragiczny! Tak jak moja koleżanka z klasy... przez kilka pierwszych dni miała fajny efekt ale z czasem śmiali się, że wygląda jak wiedźma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhklhlkh
jako facet mowie ci z gory- przedluzane wlosy sa chujowe i wiesniackie, obojetnie czy zrobione profi czy nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k k jnoj
jesli ma sie cienkie i rzadkie wlosy, to nie powinno sie z nimi nic robic , neistey , ale przez pewnien moze dluzy czas bedzie to wygladalo ladnie i nie pogubimy tak wlsanych wlosow, ale pozniej bedzie juz gorzej, serio, tym bardziej jak keidys bedzie trzeba to zdjac, lepiej isc do lekarza zbadac sie od srodka zakupic odpwoeidnie leki, itp. a nie dobijac jeszcze wlosy, chyba, ze chcesz chodzic kiedys w peruce . To z jednej nie wypadaly, nie znaczy, ze Tobie nie beda z reszta wszysko jest do czasu. Skoro wlosy niszcza zwyle uzywki, jak prostowanie, czy laker do wlosow, to co dopeiro takie cos , to bardzo oslabia wlosy. Pozdro i powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjhlhjkcfukdyukj
Ja tez mam słabe i dosyc krotkie 7 cm, mam zamiar przedłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmedwiediew
to chyba jednak zrezygnuje ale moje wlosy po rozjasnianiu, malowaniu są w tragicznym stanie juz 3 lata probuje ''odzywic'' i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ja przedłużam metodą clip in zakładam i ściągam kiedy chce a włosy nawet tego nie odczuwają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjhlhjkcfukdyukj
taa jasne, tyle dobrego sie nasłuchałam o tym clip in, a jak sama kupiłam to się przekonałam.. Na moich włosach nie zdały egzaminu, głowa mnie bolała, włosy ciągnęły i do tego było je widać chociaż męczyłąm się ok 40 min żeby to porządnie ułożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmedwiediew
angells twoje wlosy bardzo naturalnie wygladaja ale chyba sa lepszej jakosc niz moje (naturalne) wiec mozesz sobie pozwolic:) zapuszczam zapuszczam i niC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos sl; slyszal o firmie
Grat lenghts? wart skorzystac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjhlhjkcfukdyukj
Angels jakimi wlosami masz przedłuzone? Naturalnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moninia76ona
nie powiem, że znam wszystkie metody niestety, a rożne fryzjerki właśnie w różny sposób robią przedłużanie i to wszystko właśnie zależy od tego jak bardzo się fryzjerka stara oraz jakich włosów użyje. Ja przedłużam włosy od trzech lat bez dnia przerwy i nie zauważyłam jakichkolwiek zmian w strukturze moich włosów . Na początku nosiłam syntetyki ale teraz wole naturalne. Mam swoją zaufaną fryzjerkę Pani Ewa z Krakowa, u niej można wszystko załatwić a i zawsze dogadać się odnośnie ceny. Odbywa się to tak, ze najpierw dobiera metodę odpowiednią do włosków. Przy moich akurat było to metoda laserowa, tzn z takim aparatem Laser Extend. Dziewczyny, powiem wam że ma ona dużo plusów bo po pierwsze jest bardzo trwała, nosi się do 4 miesięcy włosy bez odwiedzania fryzjerki ponownie, poza tym antyalergiczna, więc też się nie macie co obawiać problemów ze strony skóry. No i te całe „łączenia są naprawdę malutkie i mój Ukochany aż się zdziwił, jak naturalnie to wszystko się udało. No i cena jest też super, bo po przeliczeniu na 4 miesiące to wychodzi standardowy koszt na fryzjera! Więc gorąco polecam. W ogóle sobie możecie na stronce zajrzeć, beauty-for-you.com.pl bo ja to dosyć skrócenie tylko napisałam. I nie bójcie się przedłużania, warto spróbować. Tylko mam kilka takich moich wskazówek w pigułce, jak dbać o włoski. Po pierwsze używajcie odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji włosów takich, które nie wpływają na siłę łączeń, najlepiej z profesjonalnych linii kosmetyków do włosów przedłużanych. Poza tym nie noście włosów przedłużanych dłużej, niż to wskazane „przenoszenie włosów przedłużanych może spowodować ich splątanie, co będzie się wiązało z koniecznością rozczesywania kołtunów nigdy nie jest to przyjemne, a na dodatek może odbić się na własnych włosach. Dopilnowanie terminowych wizyt jest bardzo istotną kwestią. No i oczywiście do czesania włosów używajcie specjalnej szczotki do włosów przedłużanych takiej, która nie będzie zahaczać o łączenia. To tyle co powiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się uzupełnienia włosów. Zapraszam wszystkie Panie, które zainteresowane są takim sposobem . Nowe technologie zapewniają bardzo naturalny wygląd, włosy nosi się 24/dobę, można je wysoko upinać, kręcić, czesać w każdą stronę. W razie pytań lub chęci obejrzenia naszych zdjęć i materiałów proszę pisać na adres: sylvie2@onet.eu secrethair4u@onet.eu NR TEL. 663-052-323 http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=7474 864 POZDRAWIAM ----------------------------------- SECRET HAIR 4 U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem za metodą kanapkową - taką mi zaproponowano w Studiu Burda w Katowicach i do dnia dzisiejszego uważam, że to była najlepsza opcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja po prostu dopinek używam, tych Clip in i bardzo dobrze się sprawdzają. Przede wszystkim nie niszczę moich włosów :) A to bardzo fajnie naturalnie wygląda, a założenie trwa moment. I mozna je prostować czy lokować bez problemu. Ja swoje zamawiałam przez internet na http://europe-hair.com/ . W roząsdnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zdecydowanie warto, robiłam przedłużanie włosów w http://cortedelsole.pl/ i wyszło świetnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrenaPoMamie
Jak któraś się zastanawia nad przedłużaniem to ja polecam GL. Zresztą najlepiej przeczytać o ich włosach hinduskich na stronie http://www.greatlengths.pl/. Ja sama poczytałam, później popatrzyłam na opinie i zdecydowałam się i z pewnością nie żałuję. Najlepiej podjęta decyzja w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia38
Mysle, ze tak na stałe przedluzać wlosy to nie jest dobre dla ich kondycji. Ale raz na jakis czas, czemu nie :) moja kolezanka przedluzyla na swoj slub, a ja sobie na wakacje zafundowalam dodatkowe 20 cm dlugosci :) jak fryzjer zna sie na swojej pracy, to dobrze zalozy pasemka, a przede wszystkim uzyje naturalnych wlosow- ja swoj zabieg mialam w hair atelier&spa piotra sierpinskiego i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena_Monn
Panie z Hollywood Hair oceniła moje włosy na takie średnie przed przedłużaniem.. dostałam fajny produkt do pielęgnacji i bardzo się dziwiłam jak zobaczyłam swoje włoski po zdjęciu doczepów. Włosy fajnie podrosły :) narazie jestem zadowolona ze swoich ale jeżeli miałabym wybierać salon który mogę polecić to zdecydowanie Hollywood Hair :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IdealnaPanna
Oczywiście, że warto, jeśli czujesz się lepiej w długich włosach. Tylko warto wybrać profesjonalny salon. Ja sama przedłużałam w Great Lengths i nie mogę powiedzieć nic złego! Mistrzostwo jeśli chodzi o usługę i obsługę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×