Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gsgsegsegtseg

gdzie kupić ładne, dobre, niedrogie drzwi wewnetrzne

Polecane posty

Gość gość
Jeśli szukasz ładnych i tanich to z drzwi wewnętrznych serdecznie polecam wybór u www.skladbudowlany-zuromin.pl/ kilka ciekawych opcji do wyboru, jeszcze udało mi sie zaoszczędzic, więc podwójny zysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz kupić ładne, solidne i tanie drzwi to polecam sklep http://www.domeko.com.pl/. Wybór jest naprawdę duży. :) Jak urządzałam mieszkanie to tam kupowałam, wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz kupić ładne drzwi to tylko Klimek i Klimek (d.Klimek i kłus) Najładniejsze drzwi na rynku - jakość najlepsza.Tam znajdziesz i nowoczesne i klasyczne. Wybór należy do Ciebie-mozna powiedzieć ze zrobią wszystko. Mam najładniejsze ducha. Zobacz www.klimek-klimek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre jakościowo drzwi można dostać tutaj - www.abra.szczecin.pl to gerda, a więc marka z dobrą opinią, mam od nich 3 pary drzwi i wszystkie działają bez zarzutu, jeśli chodzi o zamki zawiasy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja drzwi wewnętrzne wybierałem wspólnie z małżonką w składzie budowlanym www.skladbudowlany-zuromin.pl idealnie dopasowane, dzięki poradom specjalisty, w dobrej cenie i kompnujące się z wnętrzem pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o ściany przesuwne, to bardzo przydatne rozwiązanie, szczególnie w małych metrażach, ja mam w firmie ściany z tej firmy http://exavi.pl mają spory wybór, i jak dotąd nie narzekam na jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsita
W całym domu mamy z porty i się super komponują z drewnianymi meblami. Ja to tam głównie na wygląd patrzyłam, ale jak mąż powiedział, że solidne i ciepłe będą to tym lepiej tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz1984
Kiedy pojechałem do sklepu LabraDoor byłem bardzo zaskoczony. Pracownik z którym rozmawiałem nie naciskał mnie. Doradzał mi jakie są dobre a złe strony tych produktów. Nie każde drzwi będą pasować do mieszkania, domu itp. Wybrałem znaną i cenioną firmę LabraDoor. Mają bardzo duży wybór drzwi i okien. Ich cenne uwagi ułatwiły wybór tych właściwych. Wszystko dokładnie wymierzyli, a sam montaż przebiegł niezwykle sprawnie. Udzielają wieloletniej gwarancji. Warto im zaufać. Podaję stronę http://www.labradoor.pl/drzwi-wewnetrzne/drzwi-invado.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja je kupiłem od http://witexsuperlock.pl/oferta/ którzy mają w swojej ofercie i drzwi wewnętrzene i zewnętrzne o podwyższonych zabezpieczeniach antywłamaniowych. Pod względem jakośc****erwsza klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakladajac drzwi wewnetrzne nie natnijcie sie tak jak ja, na słabych fachowców ;/ teraz mecze sie z niedomykajacymi sie drzwiami... dobry montaz to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polo1234
Ja kupiłam na burakowskiej 16 przy arkadii. Drewniany Zakątek. Obsługa ok. i mają montaż na 8% Wat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość classendrzwi
Jeśli ktoś byłby zainteresowany posiadam drzwi Ramowe firmy classen Nowe Pierwszy gatunek gwarancja w cenie rozm. 60-70 330 zł rozm. 80-90 350 zł rozm 100 370 zł Ościeżnice w w cenie do max 250 zł przy zakupie minimum 5 szt. rabaty Wszystkie modele i dekory drzwi ramowych jakby był ktoś zainteresowany zapraszam na maila robert@t.pl w odpowiedzi prześle wszystkie dane kontaktowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga236
My kupiliśmy w warszawie o tu http://www.drzwistudio.pl/oferta razem z montażem. Wszystko prawidłowo i sprawnie zrobione. Drzwi chodzą idealnie. Maja tak duzy wybór, że na pewno coś wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając te posty odnoszę wrażenie ze każdy sklep ma modne solidne i tanie drzwi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość312141
Fajne i niedrogie drzwi można kupić w GPsystem. Mają całkiem przystępne ceny i duży wybór drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Kupiłem do siebie do domu parę lat temu i nie mam nic do zarzucenia. Jakby ktoś chciał dowiedzieć się więcej i zobaczyć wzory to http://www.drzwi.gpsystem.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
objechaliśmy z moim chyba wszystkie krakowskie sklepy w poszukiwaniu tanich i porządnych drzwi, a ostatecznie skończyliśmy w hurtowni heban ;) ogroooomny wybór drzwi, wielu producentów i bardzo fajne ceny, www.heban.net tu możecie obczaić asortyment i adres hurtowni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robix44w
Swoje drzwi kupowałem w Agstyle (www.agstyle.pl). Znajomy mi ich polecił, który tutaj kupował praktycznie wszystkie drzwi do swojego domu. Ja akurat potrzebowałem tylko 2 sztuk do sypialni i lazienki. Jest z czego wybierać, tylko wyselekcjonowane, sprawdzone marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałem drzwi do całego mieszkania od Agstyle. Mają fajnie zaopatrzony salon, dużo pewnych marek w jednym miejscu. Można w dobrej cenie zrobić zakupy wraz z dostawą i montażem. Cała oferta jest na stronie www.agstyle.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj. Z czystym sumieniem polecam producenta Glumatex www glumatex com pl. Ich produkty są naprawdę przepiękne… Widać, że Ci co tam pracują znają się na swojej robocie Do tego mają całkiem rozsądne ceny. Nic dodać, nic ująć, tylko brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że vedodrzwi może być dobrym wyborem. Tanie i dobre produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoje drzwi wewnętrzne kupowałam w Andrychu www.andrych-okna.com.pl. wybrałam te Erkado. były właśnie i tanie i ładne (wizualnie mają ich tam naprawdę spory wybór). mam w kolorze takiego ciemnego orzecha. teraz zastanawiam się na zewnętrznymi i pewnie postawię na Gerdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz tutaj www.famix.pl - wydaje mi sie, ze moze ci sie spodobac :) ja mam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdz tutaj www.abra.szczecin.pl bardzo duza oferta drzwi w dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdfee
Bardzo ładne drzwi Pol-skone znalazłam w sklepie AgStyle (www.agstyle.pl). Salon ten ma naprawdę duży wybór fajnych modeli o zróżnicowanej estetyce. Można tu kupić drzwi standardowe i na wymiar (wewnętrzne), ale też przesuwne. Dużym plusem jest także fachowe doradztwo i sprawny montaż zamówionych drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina763
Jeśli chodzi o drzwi do piwnicy, to warto zainwestować w takie http://www.interprodukt.pl/drzwi-do-piwnicy-ocynkowane/ . Są tanie, ale solidne. W takim miejscu nie trzeba montować drogich, wyszukanych drzwi, bo to strata pieniędzy. Oczywiście w pokojach powinny być ładne, eleganckie i dobrej jakości drzwi, które świetnie będą się komponowały z innymi elementami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak oceniacie takie drzwi? https://westo.pl/katalog-drzwi.html moim zdaniem zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne są solide, dobrze wykonane i przede wszystkim estetyczne, więc można je montować i w domach i w mieszkaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×