Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gsgsegsegtseg

gdzie kupić ładne, dobre, niedrogie drzwi wewnetrzne

Polecane posty

Gość Ola Ortyl 44

Ja kupuję też w majster plus.mają przede wszystkim produkty wytrzymałe a to w domu najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

Wrocław ulica Chorwacka. Znajdziesz tam drzwi dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Bąk

Jeśli funkcjonalnie i nie drogo to bezsprzecznie tylko w MAJSTER PLUS. Obsługa fachowo doradzi jakie będą najlepsze. W naszym domu doskonle sprawdzają się SKRZYDŁO DRZWIOWE ALTA W03P.  Są tak minimalistycznie zdobione że pasują wszędzie,  poza tym następną zaletą jest w nich brak jakichkolwiek szyb dzięki czemu dają bezpiecześtwo małym dzieciom czy osobom starszym bo nic nie wypadnie i nie pokaleczy a dom powinien być azylem. Pozdrawiam i miłego kupowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza

Ja kupowałam w Eurodoor i wszystko było ok. Drzwi są solidne, ceny  nie z kosmosu, a obsługa pomocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Impera Wrocław! Przyjadą, obmierzą a drzwi mają ładne i trwałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla

Jeżeli potrzebujesz ładne, niedrogie i dobrej jakości drzwi proponuję zajrzeć do sklepu Majster plus.kiedy będziesz potrzebowała pomocy w wyborze możesz liczyć na fachową obsługę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

We Wrocławiu na ulicy chorwackiej jest firma, która ma bardzo duży wybór drzwi wszelakich. myślę, że warto tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitak

ja kupowałam drzwi w sklepie ODB Kielce - świetna jakość i ceny, różne projekty a co więcej pomierzono mi wszystko i zamontowano 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
Dnia 24.03.2013 o 10:21, Gość ferelcza abae napisał:

czyli nie warto montować w bloku drzwi za 500, 800 zł muszę wybrac 3x droższe ?

Oczywiście. Mają się zaraz rozwalić?? Daj trochę więcej, a kupisz w Imperze drzwi porządne na korzystnej gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max

Gerda to już przerzytek, więc nie daj się naciąć. To już nie ta jakość co kiedyś. Dobrze tu piszą o Imperze, to sprawdź to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja bym proponował Gerdę, wzsystkie drzwi mają bardzo dobrą izolację akustyczną. Ponadto sa wykonane solidnie, Warto zaufać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian

JA mam drzwi z Gerdy, trzeba przyznać, że solidność 10/10. Pozatym obsługa od montażu bardzo uprzejma, a rzadko to sie zdarza. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witewski

Polecam zajrzeć na https://www.dobredrzwi.pl, można sobie porównać i wybrać z kilkuset modeli, mają też opcję umówienia bezpłatnej wizyty z doradztwem i pomiarem, pomogą coś wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja np. kupiłem drzwi w Gerdzie i jestem bardzo zadowolony 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Drzwi z Gerdy są naprawdę bardzo solide,  mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska
Dnia 24.09.2019 o 12:42, Gość gość napisał:

Drzwi z Gerdy są naprawdę bardzo solide,  mogę polecić

A jak sa mniej więcej ceny? Słyszałam dobre opinie od jednej sąsiadki, ale cały czas się zastanawiam, do tygodnia muszę wybrać jakies drzwi 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bećka

Ja zawsze kupuję drzwi firmy GERDA. Jestem zadowolona z ich jakości, teraz wprowadzili kilka nowych wzorów, więc naprawdę spoko, a do tego ceny nie są ogromne. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Jeśli chodzi o jakość i cenę to na pewno można wybrać Gerdę. Stosunek ceny do jakości na pewno jeden z lepszych jeśli chodzi o drzwi antywłamaniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do takich technicznych niuansów to 3 zawiasy poprawiają stabliność skrzydła. Skrzydło nie ma tendencji do opadania. Pytanie czy chcesz drzwi z przylgą czy bez. W bezprzylgowych dla mnie również obowiązkowo powinno się stosować 3 zawiasy. Czasem ludzie narzekają na grupach, że drzwi od różnych producentów lubią opadać jak w bezprzylgówce masz 2 zawiasy.

Dobrej klasy drzwi dostaniecie w tej firmie https://www.golddoor.pl/pl/menu/drzwi/drzwi-wewnatrzklatkowe-1053.html

Mają wiele wzorów. I dobre ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×