Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gsgsegsegtseg

gdzie kupić ładne, dobre, niedrogie drzwi wewnetrzne

Polecane posty

Gość zamusia
Drzwi kupuje się raz na długie lata, a więc warto na nich nie oszczędzać. Nie raz szukamy takich drzwi niestandardowych co jest ciężkie, a nie raz o niezwykłym fasonie. Na pewno takie drzwi znajdziecie w Gafka Drzwi http://www.gafka.pl , która oferuje mnóstwo ciekawych drzwi z profesjonalnym montażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak jak mówisz, takie drzwi jak sie kupuje maja starczyc na lata, więc nie spodziewajcie sie cudów kupujac jakies liche drzwi, które za dwa lata sie poobdzieraja, ale w jakis inny sposób uszkodzą. Jesli chodzi o dobre drzwi to z pewnoscia moge polecic te z firmy Solo, są naprawde solidne, nieporównywalne z tymi chińskimi badziewiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest bardzo dobrze zaopatrzony salon centrum stolarki budowlanej w Pruszkowie. Jestem u nich dość regularnie. Ostatnio zamawiałem właśnie drzwi wewnętrzne. Mają dobre stawki, bo skupują bez pośredników. Na stronie www.grupasolo.pl są fajnie, przejrzyście opisane konkretne modele drzwi. Myśmy się z żoną zdecydowali na Pol-Skone. Bardzo nam podpasowała estetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola387
Polecam drzwi i okna tej firmy: hurt-matbud.pl/ mają wielki wybór, produkty sprzedawane są bardzo wysokiej jakości oraz przede wszystkim nie są drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooooooo Czyżby bezpłatna reklama przy okazji? Xxx A tak przy okazji- tanie i dobre to mogą być np.bułki ,tez ladnie wyglądają -okraglutkie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam obsługę w sklepie na Fiszera w Krakowie. Fajnie doradzają, mają drzwi od wiodących producentów. Na stronie multiform.pl/salony/krakow-fiszera/55 jest namiar na sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z mezem kupilismy bardzo ladne u www.oknawroclaw.biz i w fajnej cenie takze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze nie beda one z tych tanszych, ale naprawde musze polecic jakosciowe i eleganckie drzwi od www.hoton.pl o podwyzszonym standardzie, warto dolozyc troche pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam w zeszłym roku drzwi w www.westo.pl. Działają ok., kilka razy przeszły cięższe próby i nie ma na nich nawet ryski ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wazny jest odpowiedni producent, ja moge polecic Ci bardzo dobrego polskiego producenta miedzy innymi drzwi – www.bros.poznan.pl mam nadzieje, ze bedziesz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli poszukujesz drzwi naprawde dobrej jakosci gdzie cena schodzi na drugi plan to śmiało polecam firme www.hoton.pl niesamowite i nowoczesne modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest taki wybór, że śmiało można dobie dopasować i znaleźć takie wymarzone. Ja w artcore niedawno przeglądałam to nawet na żółte trafiłam gdyby ktoś takich potrzebował. Śliczne mają drewniane u siebie drzwi, podobają mi się bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiaa1111
Jeśli chcecie dobrych i solidnych drzwi to ja Wam polecam te: http://www.ddd.com.pl/ Mam je w nowym domu i jestem bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gKamilek
Stanowczo polecam drzwi Firmy Drutex. Wraz z żoną kupowaliśmy drzwi tej firmy a wybraliśmy drzwi drewniane, wykonane z drewna sosnowego. Posiadają gładką, lśniącą powierzchnię, są trójwarstwowe. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie są nawet drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desaas
Eleganckie i trwałe drzwi wewnętrzne np. do hoteli mają w ofercie na http://drzwihotelowe.pl. Nie tak dawno wstawialiśmy właśnie ich drzwi u nas w budynku i spisują się bezproblemowo. Ciekawa estetyka, modne stylizacje, no i ostatnia, najważniejsza rzecz – drzwi rewelacyjnie tłumią dźwięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio z narzeczonym wymienialiśmy drzwi wejściowe w naszym mieszkaniu. Analizowaliśmy kilka firm, wiele drzwi i ciężko było się na coś konkretnego zdecydować. Jemu to w sumie wszystko jedno było, ale mi niestety żadne się nie podobały :P podobno jestem bardzo wybredna :P W końcu trafiliśmy na sklep oknostol i wspólnie zdecydowaliśmy się na zakup pięknych drzwi http://www.oknostol.com.pl/pl/drzwi-zewnetrzne/17/ , które znajdują się na pozycji 17... Drzwi okazały się bardzo nie drogie i ładne :) Od jakiegoś czasu są już zamontowane i spisują się bardzo dobrze, ponieważ bardzo wyciszają huk dobiegający z zewnątrz. Śmiało mogę polecić ten model, jeżeli ktoś ma dylemat jakie drzwi wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupowalem w wielu miejscach, ale odkad kupilem pierwszy raz w www.hoton.pl to wyszlo tak, ze drzwi do domu kupuje już tylko tam. Przede wszystkim szeroka oferta, w ktorej każdy wybierze cos dla siebie oraz atrakcyjne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ArtCore posiadają bardzo duzy wybor drzwi wewnętrznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ArtCore mają fajne ciemne drewniane drzwi, są solidne na prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ArtCore właśnie można drzwi wewnętrzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verka241
Ja korzystałam z http://www.d-b.com.pl Najtańsze drzwi w Oleśnicy i Wrocławia. Obsługa na wysokim poziomie i drzwi dobrej jakości. Świetny stosunek ceny do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd jesteś? W Warszawie zamówiłam drzwi razem z montażem w firmie http://famix.pl i jestem zadowolona bo gdzie indziej to termin realizacji szacowali na kilka tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pobliskich marketach budowlanych , Jeśli jesteś z Krk to radzę Ci sprawdzić ich ofertę http://panel-pol.com.pl/drzwi mają ogromy wybór produktów i zarazem producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z mężem szukaliśmy drzwi wewnętrznych to myśleliśmy że dostaniemy prawdziwego zawrotu głowy. Ilość rodzajów, rozmiarów, wzorów, kolorów i materiałów jest teraz tak duża na rynku że jak nie trafi się na porządnego specjalistę który doradzi to można kupić coś najdroższego ale niekoniecznie solidnego. My trafiliśmy na takiego w firmie Windoor www.windoor.pl i dobrał nam naprawdę świetne. Bardzo ładnie współgrają z wystrojem naszego mieszkania bo są jednocześnie eleganckie i nowoczesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna567
Jeżeli ktoś jest ze śląska to polecam firme Furora Okna i Drzwi Chorzów mają w ofercie drzwi zewnetrzne, wewnętrzne. Osobiście kupowałam i drzwi wenwętrzne i zewnętrzne (mają bardzo duży wybór) i się nie zawiodłam naprawde bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×